Sam. ordinace PL pro dospělé
Zelená 226, Česká Skalice

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Ráda se na tuto stránku obracím s doporučením na pana doktora Jaroslava Mackoviče, který má ordinaci v Kasejovicich. Pan doktor je vždy ochotný a odbornik na svém místě. Moc mi pomohl a mohu všem doporučit.

Při návštěvě pana doktora, kam jsem šel s domněním banálního problému mi byl zjištěn akutní akutní problém, který mě mohl ohrozit na životě. Díky včasné diagnóze pana doktora se podařilo problém včas zcela vyřešit. Je až neuvěřitelné, že takový profesionál a zkušený lékař ordinuje v Kasejovicích (které možná ani nejsou na mapě). Předpokládám, že obyvatelé této vesničky jsou mu za tuto péči patřičně vděční.

Pan doktor mi nedávno pomohl včasnou diagnózou a tím jsem mu moc vděčná. Měli bychom si vážit toho, že náš pan doktor je takový, jaký je: odborník, milý, empatický a i vtipný. Děkujeme pane doktore.

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Potíže

Takového pana doktora bychom si měli všichni hýčkat. Je ochotný, milý a důsledný. Moc mi pomohl, protože nepodcení žádnou banalitu.Chodíme k němu celá rodina. Díky, pane doktore. Moc Vás tady všichni potřebujeme.

Nejlepší doktor, jakého jsem kdy měla!!!!!!!! Udělal pro mě opravdu hodně, za což mu děkuji. Iva Cap

Tento lékař léčí ochotně jen mladé dámy a tu tzv. vyšší vrstvu, která panu doktorovi nezapomene občas přinést nějaký ten dárek v obálce. Já nepatřím ani do jedné skupiny a pan doktorovi kolikrát ani nestojím za to, aby zvedl hlavu od stolu. A to k němu chodím vždycky až když už se bez lékaře neobejdu. Na předoperačním vyšetření se ani nenamáhal nechat mi změřit tlak. Řekl sestře že je to zbytečné a něco si vymyslel.
jeho naprostý nezájem o pacienta už překračuje všechny meze. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI. LÉPE SE MU VYHNOUT.

je to ten nejlepší z doktoru jakých jsme s manželem kdy mněli,z důvodu odstěhováni je mi strašne líto že tohoto doktora strácíme.nepodcení nic,ani jen kašel. k lidem se chová vstřícně,vždy pomůže bez jakýkoli známky neochoty. vždy s dobrou náladou jak on tak jeho sestřička zdraví svoje pacienty. bez přemýšlení pošle na odborní vyšetření jen aby si byl jistej své diagnozny.

moc dobrej pan doktor.

Kdo ho zná - ví. Je to lékař na svém místě. Přeji mu ,aby se mu zdraví nevyhýbalo.Za to všechno , co pro pacienty dělá , si to zaslouží.

Navštěvuji několik let a vřele doporučuji. Vždy pomůže a snaží se pomoci když je člověk bezradný.

Nemám žádné naprosto žádné výhrady, chodím dlouhodobě a jsem velmi spokojen. HD