MUDr. Jaroslav Kučera

Gynekolog Více

České Budějovice 1 adresa

Gynekologicko - porodnická ambulance
U Tří lvů 294, České Budějovice

MUDr. Kucera je skvely lekar a clovek. Je peclivy a profesionalni. Hezky se pecuje o miminko i maminku.

Mužu jen a jen chvalit s panem doktorem jsem velmi spokojena. Je velmi prijemny a profesionalni.A take mohu doporucit

Výborný lékař, starostlivý a pečlivý. Dodržuje čas objednání, vše vysvětlí tak abych tomu rozuměla a když jsem byla těhotná, tak nic neponechával náhodě a když jsem měla nějaký problém, tak mě bez problémů přijal a raději miminko zkontroloval aby mě ujistil že je vše v pořádku.Díky panu doktorovi jsem otěhotněla a mám krásného, zdravého chlapečka.

Pan doktor je vynikající lékař. Díky jeho trvalé starosti o prevenci a např. odběhu krve na vyšetření hladiny hormonů, mi byla zjištěna hypofunkce štítné žlázy a dnes jsem již v péči endokrinologa a je mi o moc lépe. Podotýkám, že jsem si na nic nestěžovala, přestože mi nebylo nejlépe, ale myslela jsem si, že to patří jaksi k věku. Proto se divím některým pacientkám, že u nic není prevence na prvním místě. Já bych raději absolvovala o jedno placené vyšetření více, ale byla klidnější, že je všechno v pořádku.

musim tedy reagovat na prispevek uvedeny nize... uvedeny utz ve 12 tydnu je takzvany screening co odhaluje vrozene vady ditete. Pan doktor si za nej bere 800, avsak kdyby jste se vice informovala jsou i lekari, co vybiraji za tento screening 1400,-, nemusite si ho nechat delat, ale ta castka za zjisteni toho zda je miminko zdrave stoji. Jinak dalsi negativum ve vasem prispevku byla tehotenska prukazka, nevim co je dle vas pozde, ale dve tretiny lekaru vystavuji prukazku az okolo 12 tydne, neni to nic zvlastniho. pouze par ji dava jiz okolo 9. nevim jak pro koho kdo se mnou bude nebo nebude souhlasit, ale ten jeden regulacni poplatek 30 korun navic mi uz vazne nic neudela. Ja mohu pouze chvalit peci o maminku i miminko a pokud vam to nevyhovovalo je vazne lepsi, ze jste sla k lekari, ktery vam vyhovuje lepe. Pan doktor je u me nejlepsi lekar co jsem zatim mela a za tim si budu stat nehlede na to, ze se s nim da o vsem domluvit a nikdy jsem se nesetkala s nejakym jak pisete citovem vydiranim tehotne zeny.

Pan doktor Kučera mi přišel sympatický jako člověk, choval se příjemně, galantně a jemně. S ohledem na jeho nejasné odpovědi jsem si nebyla jistá jeho profesní sebedůvěrou. S ročním sponz.darem nemám problém. Než jsem se přistěhovala byla jsem zvyklá mnoho let platit vyšší u svého předešlého vynikajícího lékaře. Ale vadí mi,když ze mě někdo dělá hlupáka. Jako podruhé těhotná jsem svou zkušeností u pana dr.Kučery zjistila, že těhotným pacientkám dělá zbytečně ultrazvuk v 10.týdnu, který by mohl pro blaho pacientky i miminka spojit s UTZ v týdnu 12., jak činí většina ostatních lékařů. Díky tomu jsou těhulky následně nucené si u něj UTZ ve 12.t. hradit sami, což považuji za obohacování se pana doktora na jejich úkor. O této praxi mi řekl až po provedení UTZ v 10.týdnu. Učinil tak i přes mou předešlou žádost, že bych ráda počet UTZ v těhotenství minimalizovala na nejnutnější. Po mém odmítnutí placení a tedy i vykonání UTZ ve 12.týdnu, následně trval na podpisu potvrzení odmítnutí tohoto UTZ, který on ale považujete za závažný a potřebný. Připadá mi to značně nevhodné a nemorální citově vydírat těhotnou ženu. Navíc prohlášení pana doktora o nutnosti provedení uvedeného UTZ zakládá možnost hrazení UTZ zdrav.pojišťovnou, jak jsem byla svou pojišťovnou informována. Pan doktor také vystavuje těhotenský průkaz později, než je obvyklé, aby tak ospravedlnil delší vybírání regulačního poplatku. Odešla jsem, nemohu do budoucna vědět, zda mu jde o zdraví mé a mého dítěte, nebo o jeho finanční zisk.

Nevíte prosím jestli tento p.doktor přibírá nové pacientky?Moc ráda bych k němu přešla

Příjemný přístup, šetrné vyšetření, svědomitost, nečekám dlouho, objednaný čas je dodržován, naprosto žádný důvod ke kritice.

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Je lidský, příjemný a profesionální, nepodceňuje prevenci. I sestřička je moc milá. Co se sponzorského daru týče, nemám s ním absolutně problém, neboť jeho využití je dobře vidět na skvělém vybavení ordinace i útulné čekárny. V té mimochodem stejně netrávím příliš času, protože pokud jsem objednaná, přesně v domluvený čas vždy přijdu na řadu.

Já jsem s panem doktorem Kučerou velmi spokojená,nikdy jsem neměla s ním žádný problém,ba naopka cítím,že k němu mám naprostou důvěru a nebojím se mu s něčím svěřit,celkově jeho ordinace,přístup k věci a sestřička jsou v naprostém pořádku,zažila jsem už více návštěv u jiných a to teda mohu říci že tady jsem naprosto spokojená.A sponzorské dary?I já mám rodinu a dvě děti a jdem z peněz do peněz a poplatky u lékařů mě štvou,ale štvou mě jen takové,kdy mě jen pozdraví a zeptaj se co mi zas je a chtěj 30kč.Panu Kučerovi dám s radostí poplatek,i když se mi to vždy třeba nehodí,ale vím,že jeho péče mi za to stojí.Neměnila bych.Jsem maximálně spokojená a vřele ho všem doporučuji.Jana Anderová