MUDr. Jaroslav Kopecký

Gynekolog Více

České Budějovice 1 adresa

Gynekologická ordinace
U Tří lvů 294, České Budějovice

Pan doktor je profesionál na svém místě. Vždy mi vše vysvětlil,trpělivě vyslechl a poradil. Je to opravdu nesmírný gentleman za každých okolností. Díky němu mám po letech marného snažení zdravou již sedmiletou holčičku.Dokonce jen pohmatem pozná ranné stádium těhotenství a přesně poznal i váhu miminka.Po zamlklém potratu jsem ale od něj odešla z důvodu chybějícího ultrazvuku...odcházela jsem opravdu nerada a se slzami v očích jsme se rozloučili. Dnes mám jiného doktora, jsem také velmi spokojená, ale hlavně klidná, protože pan doktor pokaždé ultrazvukem kontroluje stav našeho kloučka kterého teď nosím a kterého jsem si opět vymodlila...

Pan doktor je nejen profesionál každým coulem, ale také chápavý muž, skutečný džentlmen, kterých je již, bohužel, opravdu málo. Obávám se okamžiku, kdy skončí praxi, protože nevím, jestli takového gynekologa ještě někdy někde potkám.

Myslím si, že není lepší a pečlivější lékař, než pan doktor Kopecký! Jsem mu vděčná za dva malé krásné a hlavně zdravé drobečky!!

K panu doktorovi Kopeckému chodím již třináct let a neměnila bych ani za nic. Pomohl mi donosit a porodit dvě zdravé děti, poté mi vždy vyšel vstříc s antikoncepcí a hlavně to není zlatokop jako někteří jeho kolegové - za celá léta si nikdy neřekl o jedinou korunu ani za nestandartní výkony a po zavedení poplatků si o 30 Kč řekne až když přijdete poněkolikáté za sebou a ještě jakoby se omlouval. Má navíc velmi lidský přístup, přijatelné objednací lhůty a ideální ordinanční dobu. Doporučuji všem.

Výborný

Pan doktor Kopecký, byl mým prvním gynekologem, takže moc srovnávat nemůžu, ale nikdy jsem neměla sebemenší důvod abych přemýšlela o změně. Když jsem přišla poprvé, tak jsem se strašně bála, co mě vlastně čeká, ale pan doktor byl milý, nejprv si se mnou promluvil, uklidnil mě, vysvětlil mi, co mě čeká, a co se proč dělá.. vážně jsem za to byla moc vděčná:) byl jemný a nikdy nic nezanedbal. Určitě doporučuji

k panu doktorovi Kopeckému mě poslala má gynekoložka,když jsem měla stále se opakující se problémy a sama už nevěděla co se mnou.Pan doktor překvapivě diagnozu odhalil, vše mi polopaticky vysvětlil, nakreslil a poté i v nemocnici sám operoval. Je to PROFESIONÁL na svém místě, který je i jako člověk velmi milý,ochotný. Není to žádný byznysmen jak většina dnešních mladších lékařů, kteří se snaží vydělat opravdu na všem.V těhotenství propaguje raději 5 kg pomerančů než tabletkové vitamíny, které také stojí podstatně větší peníze,je to prostě stará škola a tak to má být. Lékař, ze kterého pociťujete,že mu nejde o zisk, ale o zdraví pacienta.....a těch už v tom státě opravdu moc není.

Pan doktor je velmi příjemný a opravdový profesionál.Plno jeho pacientek co v nemocnici léčil,za ním dojíždějí třeba i z Brna.A to mluví opravdu za vše!!! A sestřičky ,jsou také moc fajn,děkuji!!!!!!!!!!!

je velice pečlivý,nic nepodceňuje a můj zdravotní stav je pod kvalitní kontrolou.

S péčí pana doktora jsem velmi spokojená. Vždy jsem se setkala s profesionálním přístupem, s pečlivostí, s ochotou vždy zodpovědět mé laické otázky a vysvětlit problematiku včetně možných alternativ. Mohu doporučit.