Vojenská nemocnice Olomouc
Sušilovo nám. 5, Olomouc

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Vojenská nemocnice Olomouc Jiný

K panu doktorovi chodím pravidelně patnáct let. Už si nedovedu představit, že bych musel jinam. Je to nejenom o velké spokojenosti s odbornou péčí, ale také o lidském přístupu. V ordinaci doktora Konečného se cítím jako člověk, nikoliv jen jako zboží na běžícím pásu.

Karels

;Jsem velmi spokojen s přístupem pana doktora k pacientům. Konkrétně velice pomohl v mém případě a jeho lidský přístup a jeho znalosti jsou na vysoké úrovni.

pan doktor pomohl mé dceři,a mi pomohl jeho lidský a citlivý přístup.Vždy byl ochotný si udělat čas,neměla jsem z něj pocit/na rozdíl od jiných lékařů/,že bere pacienta jen jako jméno v kartě.

Pan doktor je jeden z mála psychiatrů,kteří ví o čem mluví.Jeho pozitivně naladěný obličej mi vždy zvedne náladu.Panu doktorovi jsem velmi vděčná,protože mi velmi mooooooooooooooooooc pomohl v nejtěžší životní situaci.S panem doktorem spolupracuji již přes rok a jsou znát u mne velké pokroky!!!!!!!Pana doktora bych za nikoho jiného nevyměnila,proto mi ani nevadí dojíždění za ním.Dokonce jsem stejně pojmenovala i našeho králíčka.Všem upřímně doporučuji!!!K.

Moc mi pomohl,má lidský přístup

Příjemný člověk a velmi dobrý odborný lékař. Má moji naprostou a TRVALOU důvěru.

moc hodný ,naslouchavý,usměvavý,vždy pozitivně naladěný

Je výborný, až tento pan doktor mi pomohl z problémů, za což mu děkuji.Příjmné vystupování, pacienta vždy vyslechne, no prostě třída. Doporučuji, Lenka

Naprostá spokojenost, pěkný přístup k pacientům a veliká ochota pomoci.

Je fajn. Snaží se Vám pomoct a ještě je s ním sranda.