Praktický zubní lékař
Masarykovo náměstí 275, Zbiroh

MUDr. Jílek je osmdesátiletý lékař a to myslím hovoří za vše.
Zuby neléčí, ale trhá. Mého manžela bolel zub, tak mu postupně vytrhl tři. Pak jsem to přehlásila k MUDr. Spoustovi. Nemocný zub stejně netrefil a doktro Spousta mu ho úspěšně vyléčil - samozřejmě bez trhání.
Myslím, že by i lékař měl být soudný a vědět, kdy odejít, možná ještě se ctí.

MáM ho ráda jako lékař mně vždy vyhověl a jeho práce je velmi zodpovědná a zubní náhrady dělá velmi dobře a rychle.Dnes mně extrahoval dva zuby, naprosto bez problémů.Jsem kardiak, po trojnásobném bypassu. Vážím si dr. Jílka, že i mně bez problémů ošetří a těším se, až dostanu opět dolní zubní náhradu, s doplněnými vytrženými zuby.To bude za pár dní, neboť on i zubní laborant pracují pefektně a rychle.Již v dřívějších letech poznal, že moje snaha o inplantát a zuby posazené na mých obroušených zubech, nebudou dlouho sloužit. Přesto jsem si je nechala za veliké peníze udělat v Praze u jiného odborníka. Za dva roky jsem stejně skončilau dr Jílka, na odstranění americké keramiky a byla jsem vd+ěčná za obyčejné, ale dobře sedící zubní náhrady od něj.I z mojí kamarádky udělal jiného člověka , udělal jí zubní náhrady takové, že získala opět ztracené sebevědomí...K pacientům se chová velmi vstřícně a slušně. Je velmi zkušený a šikovný odborník.