Jaroslav Havlíček, praktický lékař Třešť

MUDr. Jaroslav Havlíček

Uložit

Praktický lékař Více

29 názor

Uložit


Adresa

Soukromý praktický lékař
Palackého 429, Třešť

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

29 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: jiné místo Jiný

Moje poděkování patří panu doktorovi Havlíčkovi, za obětavé léčení těžkého covidu. S úctou Jaromír Tuma

P
Ověřený profil

V roce 2005 mně postihl těžký infarkt myokardu. Rodinou přivolaný p.doktor Havlíček nejenom že provedl všechny potřebné úkony k oživení, ale velmi rychle zajistil převoz do Jihlavy odkud mě dopravili vrtulníkem do Brna. Toto vysoce profesionální počínání pana doktora mi zachránilo život. Také každá další návštěva v jeho ordinaci je vždy na velmi kvalitní odborné úrovni a to nejen pokud jde o mou osobu, ale i o další členy mé rodiny a další pacienty, které znám ze svého okolí.
Názor neměním jenom doplňuji jako odpověď pro L.A.lin z 24.4.2013: Je slušné svůj názor řádně podepsat a navíc doporučuji věnovat se českému pravopisu a nedělat mimo jiné i hrubky,kterých by se nedopustil ani žák z pomocné školy.

L
Ověřený profil

Nebudu se opakovat to co tady píší ostatní.Možná by mohl pán dokror uvažovat o internetové ordinaci aby ho pacienti zbytečně nerušily když rozímá u počítače.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Jak už tu někdo psal,tak naprosto souhlasím s tím,že to býval schopný a hlavně ochotný lékař,ale to bylo v době,kdy do Třeště přišel.To už je ,ale pár let a od té doby to jde s jeho praxí z kopce.Opravdu sedí u stolu myšlenkama je někde jinde,nejraději na vše píše antibiotika,na kontrolu vás nepozve,jen řekne,až budete chtít do práce tak se stavte.To zní jak kdyby řekl,už tu neotravujte,navalte 30Kč a zmizte.Když máte kašel,že v noci nespíte,tak vás ani neposlechne,jen vám doporučí,že vám v lékárně něco dají.Jde mu jen o peníze a ne o lidi!!!!!Ale sestřičku má bezva!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Sice chodím k panu doktorovi pouze kvůli vyříznutí mateřských znamének, ale přesto je pan doktor pro mě příjemným člověkem, který dokáže člověku pomoci. Proto doporučuji.

Navštívila jsem ordinaci MUDr. Havlíčka jen jednou, když jsem lékařskou pomoc opravdu potřebovala. Je příjemný, ochotný, vstřícný a profesionální. Nic nepodcenil, vše mně vysvětlil - výborná spolupráce s pacientem. Byla jsem velmi spokojena s přístupem lékaře i sestřičky k pacientovi. Ing. Marie Bártů

Ověřený profil

Neochotný nekvalitní lékař.Mému dědovi dal na angínu léky na chřipku a poté dostal západl plic, protože okamžitě nedostal ATB.Já jsem u něj byla jednou nechat si předepsat potravinářský průkaz, protože je to i závodní lékař pro naši masnu.Bez ochoty ,neměl zájem, pomalu se na mě ani nepodíval, jen se zeptal , jestli jsem zdravá.Léčí jenom od stolu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Dobrý den všem, dnes jsem se dostal úplně náhodou na výše uvedenou webovou stránku a nedalo mi nereagovat na uvedené komentáře. V současné době si každy z Vás může vybrat svého praktického lékaře, kterému se svěří do své zdravotní péče. Pokud jste nespokojení máte právo volby nechat se zaregistrovat jinde. Má osobní zkušenost je taková, nejsem častým pacientem pana doktora, ale kdykoli jsem potřeboval nikdy mě neodmítl a to i v noční době a znám dost lidí ve svém okolí kterým zachránil život. Proto nesouhlasím a ani nepodpořím negativní anonymní komenráře. Měli by jste se stydět.
Pod to co jsem napsal se i podepíši. Vladimír Anderle

Nemám s panem doktorem nejmenší důvod k nespokojenosti.Vždy mě léčil profesionálně a efektivně.Věřím ale,že lidé kteří si chodí k obvoďákovi popovídat a pobrečet,mají důvod k nespokojenosti,na to pana doktora fakt neužije :)

U tohoto lékaře jsem byl asi 4 roky, když jsem se po čase podíval na výpis výkonů, které na mně naúčtoval zdravotní pojišťovně, s údivem jsem zjistil že aspoň 2x ročně si napsal ošetření u mně doma, i když ve skutečnosti to samozřejmě nebylo ani jednou. Jestli to takhle dělá u každýho svýho pacienta, už si přišel na pěkný prachy...
Doporučuji těm kdo k němu chodí aby si to zkontrolovali u svý pojišťovny a případně s tím něco udělali.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti