Praktický lékař pro dospělé
Komenského 668, Týn nad Vltavou

My s panem doktorem moc spokojení nejsme. Manžel přešel raději k jinému lékaři, protože čekat 4 hodiny v čekárně, když je tam pouze 6 lidí se nám zdá trochu moc. Chápu že se možná snaží být pěčlivý, ale patří k tomu i barevné podtrhávání a podobné věci do karty klienta, když má plnou čekárnu?
Každý je občas nucen s dítětem navštívit víkendovou pohotovost v případě nějakých potíží... bohužel zrovna ordinoval pan doktor Hajný. Nejdřív mě vyděsil že má malej slepé střevo kvůli bolestem břicha .. pak jestli můžeme ihned odjet do Budějovické nemocnice nebo jestli nám má napsat sanitku. Jeli jsme autem ve 22h večer. Když jsme dojeli na děskou chirurgii, tak se pan doktor divil, že pan doktor Hajný nepoznal zácpu. Syn dostal čípek, běžel na záchod a bylo po problému. Stačilo jen pořádně vyšetřit. Domu jsme dojeli o půlnoci s velikou úlevou.
Dále ještě k jeho pečlivosti... měl by si dávat pozor, jaké kombinuje léky, protože naposledy předepsal tchýni léky, které se nesměji užívat při cukrovce a vysokém krevním tlaku, to že má tchýně oboje ho asi moc nezajimalo.

K panu doktorovi chodíme celá rodina a nemůžeme si ho vynachválit. Je to mimořádně inteligentní člověk s neuvěřitelnou pamětí, řeklo by se spíše vědec než běžný praktik a jeho přístup k pacientům je skutečně lidský. Nad každým problémem pacienta skutečně přemýšlí, není to nějaký "lékař", co se na vás zběžně podívá ze dvou metrů a už píše nějaký recept. To u tohoto lékaře opravdu nehrozí! I z toho důvodu (že nikoho neodbyde a dává si s každým práci) se u něj často čeká delší dobu, ale všichni víme, že je to právě z tohoto důvodu. Sestřička je jeho doslova pravá ruka, jsou skvěle sehraní a doplňují se.
Děkujeme panu doktorovi za péči trvající desítky let a doufáme, že bude ordinovat ještě dlouho. Po svatbě navíc úplně rozkvetl, za což jsme rádi! :-)

S panem doktorem jsem spokojená. Je zodpovědný a chytrý. Moc dlouho k němu nechodím ale nikdy jsem ho opilého neviděla! A teď co se nám oženil je na něj radost pohlědět....je to fešák a o své pacienty se zajímá! Jsem s ním velice spokojená!

nedokážu asi správně hodnotit tohoto lékaře, protože jsem se s ním nikdy nesetkala.
Byl to lékař mé babičky. Byla více jak rok upoutaná na lůžko a za celou dobu se u ní neukázal, veškerá léčba byla zprostředkovaná přes sestru. Nepřijel se na ní podívat a udělat nějaké vyšetření ani, když těsně před svojí smrtí měla velké zdravotní problémy, které by dle mého názoru lékař měl řešit.
Hodnotit nebudu, názor ať si udělá každý sám.
Na druhou stranu chápu, že v Týně je opravdeu problém dobrého praktického lékaře sehnat, takže možná je bohužel ten nejlepší z těch co tam jsou.
Petráková

U pana doktora se léčila celá naše rodina od jeho nástupu do Týna.Jelikož je i mým dobrým kamarádem,troufnu si hodnotit i jeho povahové rysy.Každý máme právo na svůj názor,ale přátelé, nesuďme a vždy zvažujme to co jednou vyřkneme, již nelze vzít zpět.Ordinaci navštěvuji pravidelně-nikdy jsem neviděla pana doktora ve stavu podnapilém!!! Píši popravdě s čistým svědomím nic nenadsazuji.Je člověkem,který má charakter a hlavně vztah ke všem lidem, nikdy nikým nepohrdá,vyniká citlivým přístupem,velice vstřícný a kamarádský,poctivý a s dobrým srdcem na dlani,prostě před tímto člověkem nemáte zábrany hovořit o jakém koliv problému,nikdy se nespokojil se svými ,ač bohatými znalostmi,ale neustále se vzdělává sleduje aktivně rozvoj moderní medicíny- navštěvuje přednášky,známý je i svým zájmem i v oblasti nefrologie,věnoval se studii-umělé ledviny,mnozí si jistě pamatují,jak dojížděl do nemoc.Č.B. atd.Vyniká svojí fenomenální pamětí.Stál u zrodu rychlé zravotnické pomoci ,,maltézských rytířů''aktivně sloužil.Velice oblíbený je i u našich předních kapacit profesorů a docentů ze specializovaných pracovišť např. IKEM a FN v Praze,Plzni.Nemohou si vynachválit spolupráci s panem doktorem,váží si jeho odbornosti a sklízí pochvalu i za vždy vzorný přehled,diagnostiku o pacientovi.
Vždy jsem slýchávala i názor,že není pouhý lékař,ale ,,vědec''Všechno zařídí,nedělá práci kvůli pěnezům,ale zájmu a vztahu k práci nebo spíše poslání? Umí zodpovědět každou otázku.S přesností dokáže diagnostikovat.
Takto bych mohla pokračovat dále.
Nikdy bychom neměnili jsme rádi,že pana doktora máme a můžeme využívat jeho služeb.Dík patří i sestřičce,která je jeho skutečně pravou rukou,usměvavá,ochotná a milá její předností jsou též bohaté zkušenosti a lidský přístup.
Zkrátka u obou je patrný kladný a důstojmný přístup k lidem.
Přeji oběma hodně pevného zdraví potřebného pro nás všechny a hlavně tolerantní pacienty.
S pozdravem Mašková Věra,Týn.

Nejlepší lékař co znám - opravdu lékař a nikoliv "obchodník se zdravím". Pečlivý, milý a ochotný, rádi k němu jezdíme z větší vzdálenosti, tak dobrý a empatický lékař za to stojí.

vše vysvětlí a dokáže se věnovat pacientovi

Musím se přidat k tomu,že pan doktor je velice příjemný ,ochotný ,nemůžu o něm říci nic špatného,já mohu jen doporučit kdo hledá praktického lékaře pro dospělé aby zvolil pana Hajného.A chtěla bych konstatovat k názoru dotyčného,který o něm napsal,že je neustále opilí tak je to nesmysl...Chodím k němu řadu let a nikdy jsem nezaznamela,že by ošetřoval pacienty pod vlivem alkoholu.Takže já zcela nesouhlasím...Má lidský přístup,je přirozený a má mnoho empatie.

Nejlepší doktor jakého znám s fenomenální pamětí a nesmírmě citlivým a empatickým přístupem. Velmi pečlivý, nikdy nic nezanedbá. Delší čekání je jen proto, že je pan doktor opravdu pečlivý a precizní. Stojí za to k němu jezdit i z větší vzdálenosti. I sestra je příjemná. Doporučuji všem, kteří hledají lékaře který svou práci dělá rád a s přesvědčením a ne obchodníka se zdravím (jak tomu bohužel dnes často bývá).

JSEM VELICE SPOKOJENA S PANEM DOKTOREM. VELICE PŘÍJEMNÉ A PROFESIONÁLNÍ VYSTUPOVÁNÍ.