MUDr. Jaroslav Dufek

Roudnice nad Labem 1 adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa

K panu doktorovi chodím od mala (cca od osmi let). Nikdy mě zuby nebolely a neměla jsem s nimi žádný problém --> předpokládala jsem, že když chodím na preventivní prohlídky a nic nebolí, tak je vše OK. Realita - i když jsem si stěžovala, že mě bolí černý zub(!!!), tak si pan doktor nevšiml. Když jsem u něj byla s tím, že mě urgentně bolí stolička, tak mi zavedl dren, který za hodinu vypadl a řekl, ať přijdu další den. Následující den mi opět zavedl dren, který opět ihned vypadl --> nepomohl mi. Po návštěvě jiného stomatologa jsem zjistila, že mám 2 velké kazy, které se musí vyřešit ihned a jeden méně závažný, který pár měsíců počká.

Nejlepší zubař v okolí Roudnice nad Labem!!! Má zubařka odešla do důchodu a já od prosince nemohu sehnat zubaře,nestihla mi vytrhnout zub a nova zubařka mě přijme až v dubnu.Nikdo mi ho při bolestech nechtěl vytrhnou a po navštěvě pohotovosti v Praze mi navíc otekla celá tvář.Pan doktor Dufek byl tak hodný že mě prohlédl,ošetřil a dal antibiotika..Po vylečení zub vytrhl. Jsem mu neskutečně vděčná i se sestřičkou byli moc milý a ochotní ..Doporučuji skvělí zubař co má srdce :-)

30 let jsem nebyl u zubaře(panicky strach ze zubařu). Kdybych před 30-ti lety narazil na pana Dufka, dneska nemusím všechno trhat,(mimochodem také u něj). Naprostá spokojenost. Špička.

Diky tomuto člověku, který se mne v mých 17tiletech zeptal (podotýkám, ze jsem k němu chodila minimálně deset let 2x do roka na kontrolu) "zda nemám náhodou jeste mléčné zuby" jsem málem přišla o 8 zdravých zubu. Po rentgenu kde kupodivu zjistil, ze obě trojky mam uz dávno narostle v dásních, mi sám ochotně volal kamosovi na ortodoncii. Po konzultaci u dalšího specialisty mi jeho kamos Ivan sdělil do slova a do písmene: "na všechno je pozdě, je to zanedbaný". Vše vytrhat a udělat můstky. Jen diky mamce, které se to nezdálo jsem se dostala do Ústí, kde mi jeden zub odstranili, druhy pomoci rovnatek stáhli do pozice, jako by tam byl odjakživa. Na druhé straně mam jeste dnes - po 19ti letech původní mléčný zub.

Absolutně nemůžu doporučit. Byl jsem u pana doktora po několika letech s tím, že odjíždím dlouhodobě do zahraničí a chtěl bych proto v rámci kontroly rentgen. Pan doktor řekl, že mám zuby naprosto v pořádku a rentgen odmítl udělat. Později mi to ale vrtalo hlavou, tak jsem si zašel k jinému doktorovi a samozřejmě mám kazy dva, jeden dokonce viditelný krásně pohledem i bez rentgenu. To mi následně potvrdil i druhý známý zubař. Takže teď na poslední chvíli před odjezdem řeším vrtání dvou kazů na soukromé klinice (protože jinde už mě takhle na rychlo nevzali)...

Škoda že nelze udělit hodnocení bez hvězdičky pan doktor si totiž nezaslouží ani jednu.Je mi 25 a mám neskutečně zničené zuby. Při mých stížnostech že mě bolí šestka vlevo dole mi stále dokola tvrdil že ten zub je naprosto v pořádku a stále dokola se snažil opravovat zub moudrosti který jsem chtěla vytrhnout-nevím od kdy se zuby moudrosti opravují.Pak se mi kus šestky ulomil ale tak moc že už se zub nedal zachránit a najednou bylo potřeba vytrhnout i všechny moudráky vzal mi tři v jeden den a když jsem vstala a řekla že se mi motá hlava tak mě sjel že si nemám vymýšlet že mají plnou čekárnu a vykopnul mě z ordinace ven-čekárna byla prázdná.

Pokaždé když mě bolel zub tak s plombou, od pana doktora mi vypadávaly plomby jako na běžícím páse. Od ledna do dubna mi z jednoho zubu plomba 5x vypadla, a tak jsem se rozhodl najít nového zubaře. Nový pan zubař, který má sídlo v Praze mi hned řekl, že je třeba zub dostavit jinak by mi ty plomby padaly stále.

od pana "zubaře" Dufka odcházím.. Je mi něco málo přes 20 a chrup mám jako senior.. škoda slov, akorát se zase rozčílím :(

K panu doktorovi jsem chodila prakticky od malička. Když ale přišly na řadu plomby, byl to kámen úrazu. Rodiče mi zaplatili bílé, aby to nebylo vidět (dvě spodní stoličky). Po měsíci mi vypadly... dr. mi je tam znovu dal. Krátce na to ale vypadly znovu. Problém je, že když přijdete s vypadlou plombou, objednají vás - během týdne se vám zub vydrolí o kousek. Když už se dočkáte, dr. vám kus zubu odvrtá. A takto se to opakovalo několikrát. Když už jsem říkala, aby mi tam dal obyčejnou plombu, řekl, že jsem si už jednou bílé zaplatila, a že mi je tam dá znovu. Ještě se to jednou opakovalo a pak jsem se protlačila k výborné p. zubařce. Byla zděšená, že jak je možný, že mám tak krásný zuby a že dva zuby jsou mrtvý a takto zaplombovaný. Jeden zub byl zachráněn (obyčejnou plombou) a druhý se podařilo zachránit částečně - korunkou. Děkuji, už nemám zájem.

Musím bohužel souhlasit s negativním hodnocením. Plombu mi jednou přeplnil, tak že byl téměř problém skousnout, bílá plomba mi třikrát za sebou vždy po týdnu vypadla a tak se konečně rozhodl po čtyřech letech řešit problém plastikou zubu. O přístupu raději nemluvím, očekávala bych víc komunikace než prozpěvování si během vrtání... a navrch to korunovala sestřička, když jsem přišla před rokem s akutní bolestí a řekla mi, že se vždycky musím před návštěvou objednat... takže až mě bude zase někdy bolet zub, tak můžu i týden čekat, jestli to správně chápu, a pak mě třeba vezmou.
Ano naneštěstí v Roudnici asi žádný dentista nepřijímá. Zvažuju, že bych už radši dojížděla třeba do Litoměřic, protože, ten kdo v téhle ordinaci vládne není ani dobrý ani doktor.