Rokycanova 1756, Sokolov
Poliklinika Sokolov (mapa)

Pana doktora musím pochválit je ochotný přívětivý jenom aby bylo takových lékařů více jsem maximálně spokojen Děkuji-Míra H.

Je to lékař vstřícný,milý,ochotný,starostlivý.Jsem s ním velmi spokojená.Vždy poradí, pomůže.Jeho sestřička je človíček na svém místě. Stále usměvavá,milá,ochotná. Tento tým v ordinaci je přesně takový,jaký by měl být všude tam,kde jsou nemocní.Děkuji Stehlíková

Po první návštěvě si odnáším pocit, že mám velmi dobrého a pohodového lékaře. Hovoří s Vámi přátelsky, v čemž ho utvrzuje i fakt, že nenosí bílý plášť.

Velmi příjemný lékař, který mi vždy vyšel vstříc

Jsem člověk, který jde k doktorovi, až když vykoupí celou lékarnu, takže nedocházím do ordinace extra často, ale vždy byl milý a hlavně jsem neměla pocit, že ho obtěžuji (jak to občas dávají jiní doktoři najevo)...
Je to normální, slušný doktor.

Monika

Jsem spokojený s přístupem pana doktora. Cením si toho , že mne vyslechne bez přerušování.
Oceňuji také možnost se objednat na konkrétní termín.Celkově pozitivní dojem.
Jednu vadu to ovšem má. Musíte pana doktora zastihnout.

Po autonehodě mě nad rámec svých povinností navštěvoval i doma a bez protekce. Nikdy u něj dlouo nečekám, na vydání léků, které beru pravidelně vůbec nečekám. Zrovna teď jsem se díky němu vykřesala z hodně ošklivé angíny, jako i z jiných nemocí v minulosti. Neusmívá se sice jako sluníčko, ale rozhodně je přístupný, ochotný a kompetentní.

Dobrá komunikace, zatím bez problémů.

Jsem velmi spokojená s přístupem pana doktora. Vždy vyslechne a pomůže i přes rámec svých povinností. Kéž by takových lékařů bylo víc. Chybná diagnóza? U mě se to nestalo, ale pokud se to někomu stane, určitě ho s tím pan doktor nevyhodí, ale uzná svou chybu a bude se ji snažit napravit. Kromě toho, už to tu bylo zmíněno - na určení diagnózy specifických chorob jsou odborní lékaři - za kterými vás jistě pan doktor pošle.

Je super a je mladý. Lepší než jeho předchůdce MUDr. Chocholouš.