Umístění: Poliklinika Sokolov Jiný

Již několik let docházím mudr. Brožovi, vždy, usměvavý, milý, schopen naslouchat , a nikdy mě sni čím neodmitnul, veškerá vyšetření jsou na místě, a indikace léčivých preparátů individuálním přístupem medikace vzdy zabrala s Dobr výsledkem, bez nutno další kontroly. Doporučuji víc takovych mudr. Jako je pan Brož, děkuji

Umístění: Poliklinika Sokolov Jiný

Pan doktor je určitě na svém místě ☝️Se sestrickou jsou dokonalá dvojka???? Vždy pomůžou !! Jsem strašně rada ze jsem u tohodle pana doktora

Pana doktora musím pochválit je ochotný přívětivý jenom aby bylo takových lékařů více jsem maximálně spokojen Děkuji-Míra H.

Je to lékař vstřícný,milý,ochotný,starostlivý.Jsem s ním velmi spokojená.Vždy poradí, pomůže.Jeho sestřička je človíček na svém místě. Stále usměvavá,milá,ochotná. Tento tým v ordinaci je přesně takový,jaký by měl být všude tam,kde jsou nemocní.Děkuji Stehlíková

Po první návštěvě si odnáším pocit, že mám velmi dobrého a pohodového lékaře. Hovoří s Vámi přátelsky, v čemž ho utvrzuje i fakt, že nenosí bílý plášť.

Velmi příjemný lékař, který mi vždy vyšel vstříc

Jsem člověk, který jde k doktorovi, až když vykoupí celou lékarnu, takže nedocházím do ordinace extra často, ale vždy byl milý a hlavně jsem neměla pocit, že ho obtěžuji (jak to občas dávají jiní doktoři najevo)...
Je to normální, slušný doktor.

Monika

Jsem spokojený s přístupem pana doktora. Cením si toho , že mne vyslechne bez přerušování.
Oceňuji také možnost se objednat na konkrétní termín.Celkově pozitivní dojem.
Jednu vadu to ovšem má. Musíte pana doktora zastihnout.

Po autonehodě mě nad rámec svých povinností navštěvoval i doma a bez protekce. Nikdy u něj dlouo nečekám, na vydání léků, které beru pravidelně vůbec nečekám. Zrovna teď jsem se díky němu vykřesala z hodně ošklivé angíny, jako i z jiných nemocí v minulosti. Neusmívá se sice jako sluníčko, ale rozhodně je přístupný, ochotný a kompetentní.

Dobrá komunikace, zatím bez problémů.