Ordinace PL stomatologa
Kamenická 3633, Mělník

Je prostě NEJLEPŠÍ !!! Profesionál na svém místě. Pracuje s maximálním nasazením. Má výborné přístrojové a materiálové vybavení. Používá nejmodernější postupy. Je velmi pečlivá a precizní. Její práce nejen skvěle vypadají, ale i dlouho vydrží. Většině pacientům uchová stálý chrup. Velmi dbá na estetiku svých prací. Jako zubní technik musím říct, že je pro mě radost s ní spolupracovat. Bohužel by se potřebovala naklonovat, aby zvládla takové množství pacientů. Sestřičce Marcelce také všechna čest. Není jednoduché organizačně zvládnout celou ordinaci od objednávání pacientů, objednávání materiálu, asistování u křesla, komunikaci s pojišťovnama, kalkulování a účtování prací od rána do večera a ještě s úsměvem. Společně tvoří skvělý team.

sice se musí čekat, ale ta péče za to stojí

Chodím k paní doktorce Prokešové 15 let a jsem s její prací a přístupem
nejen ke mě,ale i ke všem pacientům velmi spokojená!
Sestřička Marcelka je milá,hodná,za celá ta léta vždy ochotná vyjít ve všem
vstříc.
Práce paní doktorky i sestřičky si moc vážím,tráví v ordinaci dlouhé
hodiny i na úkor rodiny,kéž by takových zdr. pracovišť i v jiných oborech
bylo víc.Tuto ordinaci mohu jen vřele doporučit,ale upozorňuji,že mají
úplně plno a nevím jestli p.doktorka přibírá ještě nové pacienty.

Hodnocení lékařky - precizní práce , profesionalita , nadstandardní ošetření
včetně přístupu k pacientovi.
Hodnocení sestry - ochotná , vždy s maximální snahou vyjít vstříc pacientovi vzhledem k možnostem objednání v ordinaci.
Dlouhé objednací doby jsou důsledkem nedostatku stomatologů a také nadstandardní
kvality ošetření v této ordinaci.Důsledkem je permanentní pracovní přetížení.
O neochotě a aroganci sestry , jak o tom píše nějaká alena ,nemůže být ani řeči.
Záleží také na tom , co je to Alena zač.

Profesionál na svém místě, chápající problémy pacienta, žádný lékař nepracuje tak dlouhé ordinační hodiny.

Výborná lékařka,práce paní doktorky je na úrovni,jsem s ní velice spokojená.
Paní doktorka i sestřička jsou milé - mohu jen doporučit.

Perfektní ošetření,vysoká kvalita provedené práce.Výborně vybavená ordinace včetně úzké spolupráce s laboratoří.Počítačová viziografie,testování snášenlivosti stom.materiálů atp.

Já chodím do stejné ordinace jen k paní doktorce Hrstkové která zde místo k ohodnocení nemá. A byla jsem vždy spokojená, je to velmi dobrá a šikovná lékařka. To samé jsem slyšela i o mudr Prokešové. A sestřičky hlavně paní Šárka jsou skvělé. Nikdy jsem dlouho nečekala vždy max 15 min když měli akutní případ nebo tam paní dr byla sama. Má zkušenost je opravdu nejlepší.

Ani bych neřekla a specialistovi se mluvit vůbec nedá.Nehledě na to,že i když jste objednání strávíte v čekárně půl života a ještě se může stát,že vás přeobjedná na jindy-nestíhá.Takže velmi slabý specialista.

Výborný specialista!!!