Praktický lékař pro děti a dorost
Znojemská 225, Moravský Krumlov

Mé 3 děti navštěvují jeho ordinaci. Jsem spokojená, hlavně ta pohotovost je super.

Náš dětský lékař již 18tým rokem(postupně pro všechny děti) a maximální spokojenost,s přibývajícími roky stále větší! Velkým plusem dětská pohotovost,kdykoliv pan doktor poradil i po telefonu,v případě potřeby osobní návštěva a nikdy sme nezaplatili ani korunu za vyplnění nebo potvrzení pro pojišťovnu,autoškolu což opravdu není běžné! Pro mě odborník na svém místě,pečlivý. Doporučuji.

velice vstřícný a ochotný pediatr,vždycky správně určil diagnózu a ochotně poradil.

K panu doktoru Tručkovi jsem chodil dlouhé roky a mohu jednoznačně doporučit. Je to člověk na svém místě, který má přehled a vždy se snaží vyjít vstříc. Vytknul bych jen dvě věci: a to klepající hodiny Pikachu, které klepou nohami a znervozňovaly mě při každé návštěvě a také otevřené dveře pana doktora do čekárny. Vážně nemusím vědět, kdo měl kdy naposledy průjem, atd. Jinak super.

pan doktor jaromír tručka je odborník na pravém místě,vždy vyjde vstříc,je to jediný doktor u kterého neplatíte ani korunu za různé vyplnění formulárů např.na autoškolu atd.nejvíce si cením toho,že má přehled o všech novinkách v medicíně a také jsem nemusela s miminkem čekat v čekárně na poradnu,ale osobně k maminkám dojížděl domů a kompletně miminko vyšetřil,zvážil a oočkoval v domácím prostředí.ušetřil maminkám nejen čas a peníze,ale stres.jsem mu moc vděcná a doporučuji ostatním rodičům.

Myslím si, že pan doktor je zkušený odborník a nám vždy pomohl a dobře poradil.Díky.

Pojďme obnovit dětské poradny ve Vedrovicích a v Bohuticích, dokud je ruka Páně otevřená. Náš lékař je ochotný k nám jezdit třeba i v sobotu.

Nepromeškejme možnost znovuotevření dětské poradny v Horních Kounicích. Nejsme tak malá obec a poradna by zde mohla být 2x do měsíce, jak před lety. Dětská poradna není jen pro malé děti /vážení a očkování/, ale i pro velké - psaní léků a různá
razítka, těch bude potřeba vždy dost. Ušetříme si tak cestu na středisko.
Mladá a krásná doktorka k nám jezdit nebude. Musíme se spokojit s naším lékařem, ten již nás zná a do penze ještě neodchází. Stačí se přihlásit.

Není mi zcela jasné, proč ani podnes nebyly znovuotevřeny ddětské poradny v obcích směr Dobřínsko, Dolní a Horní Dubňany, Rešice a též směr Rybníky, Vémyslice, Tulešice, Horní Kounice. Mirek Tručka tudy několikrát měsíčně projíždí, když jede ordinovat do Tavíkovic. Nehlásí se ani obce "nad" Tavíkovicemi. Dělá se zatím poradna jen u některých dětí po cestě, ale skutečná poradna toto není. Je též možné zřídit dětské poradny i tam, kde předtím nebyly.
Jen nesmíme čekat, až porodnost opět klesne, zájem opadne a pediatři budou převedeni na jinou práci. Každý den v televizi říkají, jak je u nás málo pediatrů.

Pan doktor Tručka obnovil již činnost několika dětských poraden v malých obcích.
Naše obec je velká, máme 30 malých dětí a poradnu zde mít nemůže. Děti jsou totiž registrovány u paní doktorky. Paní doktorka dojíždí z Brna, místní poměry nezná a do naší obce netrefí. Vím, že povinné registrace pacientů jen tak zrušené nebudou.
Ale neměly bychom my samy již začít myslet hlavou?