Adresa

Edvarda Beneše 13, Plzeň
ORL ambulance

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

0.5

Obecné skóre
3 názory

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
S
Ověřeny pacient

Pominu-li nulovou komunikaci s pacientem, základní návyky tohoto lékaře jsou otřesné. Byl jsem u něj na doporučení praktika kvůli angíně, aby mě "lépe" - chápejte dřevěnou špachtlí - prohlédl a vyšetřil. Pří kontrole krku neměl rukavice ani roušku a ve chvíli, kdy jsem měl otevřená ústa, cítil jsem, jak mi lékař z blízka funí až do krku. Kromě hygieny opravdu nechutné. Dále naprosto ignoroval lékařskou zprávu od praktika, na tu se jen podíval a hodil ji na stůl a následně se vyptával na věci, které byly ve zprávě uvedeny. Sečteno podtrženo, otřesný zážitek a pokud na pohotovosti ordinuje tento lékař, raději se mu vyhněte.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

pan doktor byl nepříjemný, když jsem mu oznámila že jsem měla krev v krku,tak na mě koukal stylem že mi vubec nevěří. Nerozpoznal těžký zánět nosohltanu a doporučil mi léčit červený krk strepsilsem. Děkuji,nikdy více.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient

Na pohotovosti nám nepodal žádné info o stavu pacienta (dítě) a řekl, že vše je ve zprávě. Tam ale jsou jen latinské zkratky a nedostatek informací. Při píchání ouška dítěte nesprávně instruoval držení rodičem a byl pak naštvaný, když dítě máchalo rukama, o jejichž držení nepožádal. Do zprávy napsal, že pacient odešel informován, což absolutně nebyl. :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti