Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

B
Ověřeny pacient

Já s panem doktorem spokojená nebyla. Za 11 let mi udělal ultrazvuk pouze 2x. Několikrát jsem šla do ordinace, protože jsem měla velké bolesti, které byly nesnesitelné. Pan doktor mi řekl, že to je psychické, že moc prožívám pohlavní styk či let na dovolenou (bolesti dva dny na dovolené). Potom, co jsem po těchto zkušenostech odešla, tak mi nová lékařka dělá pokaždé ultrazvuk, potvrdila mi velmi časté tvorby cyst, které mi praskají (proto několikrát ta neskutečná bolest dle dr. Jiruše prožívám moc nové situace). Po operaci mám potvrzené srůsty,cysty + nefunkční vejcovod. Nejlepší rozhodnutí bylo včas odejít do jiné ordinace. Pan doktor se choval, vždy mile a byl příjemný, ale bohužel u mě nijak neřešil opakující se problémy. Sestřička je velmi příjemná a milá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Přidávám se k ostatním, chodím k p. doktorovi několik let a vše naprosto v pořádku. On i sestřička jsou velice milí a ochotní cokoliv vysvětlit a poradit.


M
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi několik let, vše naprosto v pořádku. Vstřícný, profesionální přístup i sestřička je velmi milá, ochotná a její profesionalita je téměř obdivuhodná.


V
Ověřeny pacient

Výborný pan doktor a super setřička můžu jen doporučit všem a i kamarádka který sem ho doporučila je velmi spokojená


V
Ověřeny pacient

Pan doktro je výborný vřele doporučuji všem


A
Ověřeny pacient

K PANU DOKTOROVI CHODÍM ZHRUBA 11LET A JSEM S NÍM NAPROSTO SPOKOJENÁ,VYSVĚTLÍ ,PORADÍ DOPORUČÍ.I SESTŘIČKA JE VELMI OCHOTNÁ A VSTŘÍCNÁ.


Pan doktor Jiruš je první gynekolog se kterým jsem opravdu spokojená. Je velmi příjemný a vše jednoduše vysvětlí, nemám obavy se ho na cokoliv zeptat. Stejně tak sestra je příjemná a ochotná. Určitě doporučuji.


Pan doktor je velmi milý a pečlivý, je to jeden z mála doktorů, ke kterému chodím pravidelně na kontroly bez obav. Sestřička je také velmi milá, v této ordinaci se cítím příjemně.


milá sestřička, skvělý pan doktor. nemohu si stěžovat


výborný lékař, vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti