Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

Pan doktor mi po dobu několika let, co jsem k němu chodila, nebyl schopen zjistit endometriózu. Až po návštěvě jiného gynekologa, který při prvním vyšetření zjistil, že mám srůsty a cysty. Po letech problémů, jsem je konečně vyřešila...u jiného gynekologa.

Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

K panu doktorovi chodím již přes 25 let, chodí tam i moje dcera, protože jsme nadmíru spokojené - je velmi empatický, ochotný, vstřícný, poradí, pomůže . Dcera původně chtěla ke gynekoložce - ženě, ale teď prý by neměnila. I sestřička je velmi příjemná.

Já s panem doktorem spokojená nebyla. Za 11 let mi udělal ultrazvuk pouze 2x. Několikrát jsem šla do ordinace, protože jsem měla velké bolesti, které byly nesnesitelné. Pan doktor mi řekl, že to je psychické, že moc prožívám pohlavní styk či let na dovolenou (bolesti dva dny na dovolené). Potom, co jsem po těchto zkušenostech odešla, tak mi nová lékařka dělá pokaždé ultrazvuk, potvrdila mi velmi časté tvorby cyst, které mi praskají (proto několikrát ta neskutečná bolest dle dr. Jiruše prožívám moc nové situace). Po operaci mám potvrzené srůsty,cysty + nefunkční vejcovod. Nejlepší rozhodnutí bylo včas odejít do jiné ordinace. Pan doktor se choval, vždy mile a byl příjemný, ale bohužel u mě nijak neřešil opakující se problémy. Sestřička je velmi příjemná a milá.

Přidávám se k ostatním, chodím k p. doktorovi několik let a vše naprosto v pořádku. On i sestřička jsou velice milí a ochotní cokoliv vysvětlit a poradit.

Chodím k panu doktorovi několik let, vše naprosto v pořádku. Vstřícný, profesionální přístup i sestřička je velmi milá, ochotná a její profesionalita je téměř obdivuhodná.

Výborný pan doktor a super setřička můžu jen doporučit všem a i kamarádka který sem ho doporučila je velmi spokojená

Pan doktro je výborný vřele doporučuji všem

K PANU DOKTOROVI CHODÍM ZHRUBA 11LET A JSEM S NÍM NAPROSTO SPOKOJENÁ,VYSVĚTLÍ ,PORADÍ DOPORUČÍ.I SESTŘIČKA JE VELMI OCHOTNÁ A VSTŘÍCNÁ.

Pan doktor Jiruš je první gynekolog se kterým jsem opravdu spokojená. Je velmi příjemný a vše jednoduše vysvětlí, nemám obavy se ho na cokoliv zeptat. Stejně tak sestra je příjemná a ochotná. Určitě doporučuji.

Pan doktor je velmi milý a pečlivý, je to jeden z mála doktorů, ke kterému chodím pravidelně na kontroly bez obav. Sestřička je také velmi milá, v této ordinaci se cítím příjemně.