Jarmila Vokůrková, zubař Červený Kostelec

MUDr. Jarmila Vokůrková

Zubař

12 názorů

Adresa

Větrník 720, Červený Kostelec
Sam. ordinace PL - stomatologa s lab.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
12 názorů

M
Ověřeny pacient

Velmi milá paní zubařka, chodím k ní od dětství. Nyní jsem se přestěhovala a bojím se že už si tak příjemnou zubařku nepořídím najít.


Ověřeny pacient

S paní doktorkou nemám vlastní zkušenost,ale chodíme celá rodina k její dceři a ta je tedy ze všech stomatologů kteří se mi kdy podívali na zoubek ta nejlepší.Neuvěřitelně příjemná,sympatická a především šikovná.


Ověřeny pacient

Nedoporučuji tuto zubní lékařku pro děti, protože bohužel nemá dostatek trpělivosti a nebere ohled ani na jejich velmi nízký věk. Navíc velmi často trapné a zesměšňující komentáře ze strany lékaře k malému pacientovi jsou opravdu nemístné. Chápu že je pomalu v důchodovém věku, ale pokud jí ta práce nebaví a nebo už vyčerpává, nemusí jí dělat. Také jsem se setkala osobně s velkou neochotou u akutních problémů kdy člověk přijde s bolestí v době určených. Bohužel v Červeném Kostelci není možnost výběru protože většina stomatologů mají plné kapacity. Naštěstí už začala ordinovat i její dcera a to je pravý opak. Milá, pečlivá, vstřícná a i chápavá zubní lékařka. Takových by mělo být víc.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Taktéž k ní chodím a nemohu si stěžovat! Už od Základky jsem u ni vedena a je pořád stejná.Jen už mám bohužel jiné bydliště,ale ráda si za touto Dr dojedu!


P

Super!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


M

To je dobře, že předchozí zákaznice už k paní doktorce nepůjde, protože bohužel paní doktorka už má tolik lidí, že nové pacienty nebere, já jsem s ní moc spokojená, je milá a vyhověla mi dokonce mimo pracovní dobu... a doufám, že místo té paní vezme mého manžela.


*
Ověřeny pacient

Prosila jsem o injekci, kterou mi paní doktorka nechtěla dát, ač jsem ji chtěla zaplatit. Po ještě několika prosbách neochotně "vyhověla" - zub vůbec neumrtvila, jen mě v podstatě píchla jehlou. Vždycky jsem se chovala slušně, ale k této paní zubařce už nepůjdu. Myslím si, že za mě od pojišťovny dostává dost na to, aby se ke mně mohla chovat jako k zákazníkovi a nekoulet očima při žádosti nějakého "nadstardardu", který jsem navíc ochotná si zaplatit...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

nejlepší zubařka v kostelci... nebojím se k ni chodit a sestra taky nema chybu a kdyz me bolel zub vzala me i mimo ordinacni hodiny..


P

Paní doktorka je velice milá,pečlivá a dokonce má starost o pacienta mimo pracovní dobu velice děkuji a fandím Vám paní doktorko.


J

Výborná zubařka, velice lidský přístup, příjemné vystupování.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti