Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Sam. ordinace PL - gynekologa
Prostřední 791, Hostivice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

34 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Přetrvávající obtíže

K MUDr. Tomkové jsem byla jako k záskoku za moji lékařku neplánovaně objednána poté, co jsem se již dva měsíce potýkala se zánětem projevujícím se silným pálením a bolestí, aniž by zabírala jakákoli léčba a aniž by byl předtím stanoven původce. Doufala jsem, že vzhledem k letité praxi a zkušenostem by mi mohla na rozdíl od mojí lékařky konečně pomoci. Přestože jsem sdělila již na začátku, že jsem měla nechráněný styk a byla jsem testována na venerologii pouze na kapavku a chlamydie s neg. výsledkem a již na nic dalšího, ani ona neudělala žádné další testy. Sdělila mi, že nic nevidí a že jsem jen zapařená a podrážděná předchozí léčbou a mám to mazat Sudokrémem. Opětovná návštěva venerologie či urologie a další testy jí přišly zbytečné a rozmluvila mi je. Výsledkem byly další tři týdny trápení s nesnesitelným pálením, než mi konečně jinde diagnostikovali masivní infekci ureaplasmou. Zaráží mne, že lékařku s takto letitou praxí ani nenapadne otestovat na tuto urogenitální infekci, ještě když jsem výslovně uváděla nechráněný styk a jak mi bylo sděleno novým lékařem, měla jsem učebnicové příznaky a u žen prý tato bakterie může i znemožnit otěhotnění.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

Do ordinace už nikdy nevkročím. To, že běžně čekáte přes hodinu a půl bych pominule. Ale to, že nepozná základní onemocnění (učebnicový příklad) a pošle mě domů s tím, že to nic není, nepřekousnu. Kdyby mě v tu chvíli pani doktorka někam poslala, mohla jsem mít od mých problémů pokoj. Takhle mě čeká narkóza. Pokud máte rozum, najděte si jinou doktorku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřený profil

K paní doktorce chodím již pár let, vždy jsem pominula, že i přes objednání jsem čekala tři hodiny. Ale to, že paní doktorka odejde uprostřed mého vyšetření, to už na mě bylo moc. 5 let jsem brala Pramino přitom jsem se dočetla, že po třech letech by se měla měnit a prý tyto prášky vůbec nejsou zdravé. Myslím, že co se týče rutinních záležitostí, dá se s paní doktorkou vyjednat a poradit...ale pokud přijdete s problémem, nemáte šanci se dozvědě,t co vám je!! je naprosto neprofesionální!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

K paní doktorce Tomkové chodím již řadu let i s dcerou. Je to velice poctivá,ochotná,přátelská lékařka na vysoké odbornosti.Její vyšetření je bezbolestné a ještě si u toho s Vámi povídá.Doporučí další vyšetření když je to potřeba.O moji dceru se v těhotenství starala jako o vlastní dceru. I když za paní doktorkou dojíždíme z Prahy a nevadí nám chvíli počkat v čekárně nebudeme měnit.Chodím na kontroly do nemocnice a i když jsem objednaná na určitou hodinu stane se že přijdu na řadu až po hodině i déle.Každý člověk má jiný názor,ale házet špínu na dobrou lékařku by si měl každý rozmyslet!


A
Ověřený profil

S pani doktorkou jsem byla vzdy velmi spokojena. Rodinny, laskavy, setrny pristup. Za vse ji dekuji.


K paní doktorce chodím již léta,ale ze začátku jsem s ní spokojena nebyla.Těžko se mi s ní vždy domlouvalo a těžko jí rozumím pro její slovenštinu,to by však překousla,kdyby mi dokázala pomoci,ale bohužel mám přes půl roku problémy,se kterými není schopna mi pomoci.Neudělá mi další možná vyšetření,jen předepisuje léky bez kultivace atd.Třeba celé léto mě nechala s problémy a řekla,ať přijdu až v září...Čekání v čekárně,to je samostatná kapitola.... i v těhotenství čekat 2hod není vyjímka.. Moje problémy,které nedokáže vyřešit mě donutili najít jiného doktora.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyníK paní doktorce jsem chodila od dětství, namísto gynekologických problémů se mě vyptávala na babičku a než se vypovídala nechala mě ležet se zastrčenými přístroji "vevnitř". Hrůza. Když jsem chtěla předepsat antikoncepci na nic se mě neptala a vrazila mi recept na Pramino, stejně jako všem dívkám, které si pro prášky přišli. Do ordinace se nejde dovolat a když se vám konečně povede objednat, stejně si v čekárně několik hodin posedíte.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Velmi dobrá a pečlivá lékařka.


Ověřený profil

K paní doktorce Tomkové docházím již několik desítek let i s mojí maminkou. Mám tři krásné zdravé děti a paní doktorka vždy stanoví správnou diagnozu. S předepisováním medikamentů je vždy opatrná a volí to nejšetrnější řešení. Jsme velmi spokojené a za paní doktorkou dojíždíme z dalekého okolí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu