Sam. ordinace PL - gynekologa
Prostřední 791, Hostivice

Umístění: jiné místo Přetrvávající obtíže

K MUDr. Tomkové jsem byla jako k záskoku za moji lékařku neplánovaně objednána poté, co jsem se již dva měsíce potýkala se zánětem projevujícím se silným pálením a bolestí, aniž by zabírala jakákoli léčba a aniž by byl předtím stanoven původce. Doufala jsem, že vzhledem k letité praxi a zkušenostem by mi mohla na rozdíl od mojí lékařky konečně pomoci. Přestože jsem sdělila již na začátku, že jsem měla nechráněný styk a byla jsem testována na venerologii pouze na kapavku a chlamydie s neg. výsledkem a již na nic dalšího, ani ona neudělala žádné další testy. Sdělila mi, že nic nevidí a že jsem jen zapařená a podrážděná předchozí léčbou a mám to mazat Sudokrémem. Opětovná návštěva venerologie či urologie a další testy jí přišly zbytečné a rozmluvila mi je. Výsledkem byly další tři týdny trápení s nesnesitelným pálením, než mi konečně jinde diagnostikovali masivní infekci ureaplasmou. Zaráží mne, že lékařku s takto letitou praxí ani nenapadne otestovat na tuto urogenitální infekci, ještě když jsem výslovně uváděla nechráněný styk a jak mi bylo sděleno novým lékařem, měla jsem učebnicové příznaky a u žen prý tato bakterie může i znemožnit otěhotnění.

Do ordinace už nikdy nevkročím. To, že běžně čekáte přes hodinu a půl bych pominule. Ale to, že nepozná základní onemocnění (učebnicový příklad) a pošle mě domů s tím, že to nic není, nepřekousnu. Kdyby mě v tu chvíli pani doktorka někam poslala, mohla jsem mít od mých problémů pokoj. Takhle mě čeká narkóza. Pokud máte rozum, najděte si jinou doktorku.

K paní doktorce chodím již pár let, vždy jsem pominula, že i přes objednání jsem čekala tři hodiny. Ale to, že paní doktorka odejde uprostřed mého vyšetření, to už na mě bylo moc. 5 let jsem brala Pramino přitom jsem se dočetla, že po třech letech by se měla měnit a prý tyto prášky vůbec nejsou zdravé. Myslím, že co se týče rutinních záležitostí, dá se s paní doktorkou vyjednat a poradit...ale pokud přijdete s problémem, nemáte šanci se dozvědě,t co vám je!! je naprosto neprofesionální!!

K paní doktorce Tomkové chodím již řadu let i s dcerou. Je to velice poctivá,ochotná,přátelská lékařka na vysoké odbornosti.Její vyšetření je bezbolestné a ještě si u toho s Vámi povídá.Doporučí další vyšetření když je to potřeba.O moji dceru se v těhotenství starala jako o vlastní dceru. I když za paní doktorkou dojíždíme z Prahy a nevadí nám chvíli počkat v čekárně nebudeme měnit.Chodím na kontroly do nemocnice a i když jsem objednaná na určitou hodinu stane se že přijdu na řadu až po hodině i déle.Každý člověk má jiný názor,ale házet špínu na dobrou lékařku by si měl každý rozmyslet!

S pani doktorkou jsem byla vzdy velmi spokojena. Rodinny, laskavy, setrny pristup. Za vse ji dekuji.

K paní doktorce chodím již léta,ale ze začátku jsem s ní spokojena nebyla.Těžko se mi s ní vždy domlouvalo a těžko jí rozumím pro její slovenštinu,to by však překousla,kdyby mi dokázala pomoci,ale bohužel mám přes půl roku problémy,se kterými není schopna mi pomoci.Neudělá mi další možná vyšetření,jen předepisuje léky bez kultivace atd.Třeba celé léto mě nechala s problémy a řekla,ať přijdu až v září...Čekání v čekárně,to je samostatná kapitola.... i v těhotenství čekat 2hod není vyjímka.. Moje problémy,které nedokáže vyřešit mě donutili najít jiného doktora.

K paní doktorce jsem chodila od dětství, namísto gynekologických problémů se mě vyptávala na babičku a než se vypovídala nechala mě ležet se zastrčenými přístroji "vevnitř". Hrůza. Když jsem chtěla předepsat antikoncepci na nic se mě neptala a vrazila mi recept na Pramino, stejně jako všem dívkám, které si pro prášky přišli. Do ordinace se nejde dovolat a když se vám konečně povede objednat, stejně si v čekárně několik hodin posedíte.

Velmi dobrá a pečlivá lékařka.

K paní doktorce Tomkové docházím již několik desítek let i s mojí maminkou. Mám tři krásné zdravé děti a paní doktorka vždy stanoví správnou diagnozu. S předepisováním medikamentů je vždy opatrná a volí to nejšetrnější řešení. Jsme velmi spokojené a za paní doktorkou dojíždíme z dalekého okolí.