Samostatná ordinace pro děti a dorost
Litevská 2720, Kladno

Umístění: Samostatná ordinace pro děti a dorost Jiný

objednán na 11.15 po půl hodině čekání v plné čekárně jsem se zeptal sestry proč nejsme již na řadě bylo mi sděleno že musíme počkat že paní doktorka nestíhá před námi ještě 4 prý objednaní pacienti prostě si to neumí zorganizovat tak jsem jel i se synem v horečkách domů Dvořák

Umístění: Samostatná ordinace pro děti a dorost Jiný

Maximálně spokojená. K paní doktorce jsem chodila už já jako malá a teď chodí i můj syn. Nemám co vytknout.

Umístění: Samostatná ordinace pro děti a dorost Jiný

Odesli jsme od jineho lekare k pani doktorce Seifertove. Uz to bude vic nez 10 let. Vzdy , ale opravdu vzdy se zajímá o pacienta a nikdy jsem nezazila , ze by byla neochotna. Ma pochopeni pro slozite situace, se mnou , s matkou pacienta promlouva velice lidsky , ochotne a hlavne odborne. Nezlehcuje domnenky ani pocity rodice a svuj nazor dokaze vysvetlit a obhajit bez toho aniz by byla neprijemna. Nevaha zavolat svym kolegum a konzultovat s nimi situaci. Vzdy nam pomohla nebo poslala na vysetreni kam bylo potreba. Kez by vsichni lekari byli tak dobre naladeni na sve pacienty jako pani doktorka . Jedine, co mne mrzi je, ze jednou budou muset obe dve me deti hledat praktickeho lekare pro dospele. Kazdopadne pani doktorka s nama zustane at chce nebo nechce po zbytek naseho zivota, protoze vzdy nam dokazala pomoci. Uz jenom tím jak k problemu pristupuje. Pani doktorka je lekar na svem miste . Pani doktorka ma mou duveru a deti vim ze u ni maji tu nejlepsi peci.

Umístění: Samostatná ordinace pro děti a dorost

S paní doktorkou jsem vždy maximálně spokojená :-) Se dvěma synky k ní chodíme celkem už přes 20let . Troufám si říct, že mladšímu zachránia život .Vždycky , když doopravdy šlo o něco vážného, nikdy nás nenechala na holičkách .

Umístění: Samostatná ordinace pro děti a dorost Nemoc u syna

Bohuzel davam velice slabe hodnoceni, protoze pani doktorka me velice sklamala. Kdyz jme byli jen na prevenci, nebo ockovani, pani doktorka je velice mila a clovek odchazi s dobrym pocitem, ze ma jeho dite doktorku, na kterou se muze spolehnout. Opak je pravdou. Se zavaznejsima nemocema musite doslova zebrat, aby jste dostala doporucenku, nebo byla vysetrena v ordinci a ne po telefonu. Bohuze to nebylo poprve. V ordinaci z vas udelaji ustrasenou matku a daji vam Fenistil, misto antibiotik. Vecer na pohotovosti jen koukali, proc jsme antibiotika nedostali? A toto pochybeni nebylo poprve. Jsem smutna z pristupu pani doktorky a odchazime jinam. ????

X

Banální onemocnění jako kašel, rýma, viroza většinou rozpozná, jinak se často plete, nerada posílá na odborná vyšetření, názory ostatních neuznává, moc si o sobě myslí, má zastaralé názory, ráda vystupuje v pořadu Sama doma, kde se snaží přesvědčovat o tom, že rodiče neumí rozpoznat, kdy dítěti opravdu něco je a kdy si vymýšlí, zatímco ona koukne a vidí. Diagnozu často určuje na základě drbů, po kterých je velmi dychtivá. Nedoporučuji.

Moc často nechodím s dětmi na dětskou pohotovost, ale onehdy sem musela, budou to už skoro 3 roky, ale na zážitek s paní doktorkou nikdy nezapomenu. Obě moje děti plakali a nenechali si sáhnout na ouško - dostala jsem velmi kruté školení o tom, jak sem přecitlivělá matka a že úplně stačí přiložit studený obklad - což sem dělala celou noc. Bylo mi do breku a nezmohla sem se na odpor. Nicméně s velkým odporem mě poslala na ORL s tím, že to určitě není zánět středního ucha a že je to zbytečné tam chodit, ale že když už jsem tu se dvěma dětma, tak ať tam jdu, když teda chci ..... a tak dále. Pan doktor na ORL postupně vyšetřil obě děti a u obou diagnostikoval zánět středního ucha a oběma píchnul ouško. Navíc se synem jsme zde byli ještě týž den, večer, na píchání druhého ucha. Třeba je to ochotná a milá paní doktorka a měla jenom špatný den, ale chovala se k nám třem opravdu hrozně.

Paní doktorka je úžasná,je milá a vždy všechno mile vysvětlí.Nikdy jsem se u ní nebála. Nemůžu udělat nic jiného než doporučit. jsem velmi spokojená.

Vyhovuje mi systém objednání na čas, a na rozdíl od jiných chápu, že i přes objednání budu nějakou dobu čekat (někomu se musí věnovat déle, než čekala). Jsem ráda i za konzultace po telefonu, ne vždy mám k dispozici auto, abych s banalitou dojela a stejně se dozvěděla to samé, co po telefonu.
Obě naše holky paní doktorku milují, i když jim někdy "ubližuje" třeba očkováním. A že jsou holky obě náročné...
Kromě toho má zkušenosti s epileptiky, coz ocenime u starší, která epilepsii má.
A drobnost na konec. Paní doktorka jezdí na kongresy nejen se vzdělávat, ale i učit ostatní, mívá u sebe mladé lékaře na praxi, tuhle na ní vzpomínal jeden doktor z pohotovosti, kam jsme museli (vzpomínal v dobrém).
A žádný dotaz ani u ní ani u sestry není špatný, vše vysvětlí

Ž

K paní doktorce chodím už od svého narození. Paní doktorka i sestra jsou velmi příjemné a milé. Vůbec se před nimi nemusím stydět :3. S paní doktorkou si vždy chvilku povídám i např. o škole nebo mimoškolních aktivitách. Paní doktorku i sestru mám moc rád :))