Praktická zubní lékařka
Sovětská 912, Bučovice

Umístění: Praktická zubní lékařka Akutní bolest

Tak jsem asi jediná , která s paní zubařkou nebyla tak spokojená chodila jsem k ní od malička a vždycky vše bylo v pohodě chovala se mile všechno mi vysvětlila. Od 18 jsem začala chodit k paní zubarce , která má ordinaci hned vedle paní zubařky Sarazove , když jsem nedávno šla s akutní bolesti moje zubařka byla nemocná a zastupovala ji paní zubařka Sarazova. Těšila jsem se , že jdu ke své bývalé paní zubarce ,ale dost mě zklamala.....celou dobu si vykládala se sestřičkou mě si teda moc nevšímala i když se mi asi hodinu rypala v puse, za tohle jsem zaplatila 900,- s čím jsem nějak počítala , že to bude stát víc ,ale pak mi řekl ať se stavím ješte odpoledne , že mi udělá malou plombicku za 800. Byla jsem ráda , že to budu mít hotové všechno . Odpoledne jsem přišla paní zubařka mě vrtala asi 3 minuty a sama mi řekla , že je to tak malinký , že se tam nemůžeš ani pořádně dostat , když bylo hotovo a já šla zaplatit , řekla mi paní zubařka částku 1800!!! Tak jsem se zeptala za co , když plomba byla malinká ,paní zubařka mi odpověděla , že jsem tam měla dvě tak že mi je udělala obě což jsem teda nevěděla a ani se mě nezeptala , kdybych to věděla objednala bych se na druhou plombu jindy , protože dát za jeden den 3000,- u zubaře mi přijde trochu přehnané hlavně , když se vás ani nezeptaji. Částku jsem zaplatila a šla s bolavou pusou domů ,ale po dvou dnech se mi udělal opar na rtu tam kde mě paní zubařka celou dobu držela a tlačila zatím co si vykládala se sestřičkou o tom co bude dělat o víkendu , takže jsem u ní byla naposledy a byla jsem opravdu zklamaná.....

Umístění: Praktická zubní lékařka

Paní doktorka má naprosto neuvěřitelný přístup k dětem, na každého pacienta si vyhradí dostatek času a je velice trpělivá a milá. Pokud dítě nechce hned otevřít pusu tak neváhá a potřebné úkony ukáže nejdříve na plyšákovi. Nevýhodou je delší objednací lhůta na prevenci, ale při objednání bere přesně na čas.

Paní doktorka má neuvěřitelný přístup k dětem, její pozitivní naladění a celkový přístup a komunikace je nejlepší, co jsme kdy poznali a já jí tímto moc děkuji.

Paní zubařka je opravdu neuvěřitelná. jak to s dětmi umí! Dcera (5let), celkem poseroutka u doktorů, od ní odcházela s dvěma opravenýma zoubkama s úsměvem a ptala se kdy pujdem zas. to mluví za vše. Doporučuji kudy chodím!

Úžasná paní zubařka,nedá se nic vytknout.Jsme moc spokojení a hlavně holčičky chodí k paní zubařce relativně rády což předtím nehrozilo.

Nejlepší zubní lékařka kterou jsem poznala. CHodíme k ní se synem, a ta péče, jak to s dětma celkově umí a pomůže raz dva. Velmi doporučuji

Skvělá paní doktorka, která má nejenom šikovné ruce, ale i trpělivost vysvětlovat, co se s člověkem na zubařském křesle bude dít. Chodili jsme k ní celá rodina, ale děti odrostly a k dalším zubařům již nemají takovou důvěru. Paní doktorka je ochotná, vstřícná, šikovná, zkušená, laskavá ...

Thank you for taking me in today under such dubious circumstances. You have made my day wonderful, you have also elevated my confidence in dental services in this country. You are the best! My compliments to you and to your staff.
Best regards, lumir H.

Paní doktorka mi na pohotovosti trhala zub, měla jsem hrozný strach i bolest. Děkuji paní doktorce, která byla milá, hladila mě po tváři, uklidňovala. Je to člověk na svém místě.

Paní doktorka je opravdu vynikající, jenže když vyrostete z dítěte, dorostu i výrostka a stanete se dospělým, co potom!!!!