Ordinace PL pro děti a dorost
Pražská 528, Mělník

Velmi ochotná paní doktorka!Doporučuji ji všem i sestry jsou velmi příjemné a poradí v každé situaci

Paní doktorku máme moc rádi, je šikovná, hodná, takové sluníčko, je to už asi 12 let, kdy jsme k ní přišli po nemoci na kontrolu... zrovna ten den měla svátek, tak jí můj tehdy asi tříletý syn popřál a dal kytičku, skoro se rozplakala jak ji to potěšilo i když jsme se odstěhovali asi o 15 km dál, přesto k ní dojíždíme i když se ptala jestli nechceme přeregistrovat k jinému lékaři abychom dojíždět nemuseli "nechceme paní doktorko, protože od lékaře se kterým jsme spokojení se neodchází" a my spokojení jsme.Paní doktorka má i moc hodné a milé sestřičky.

U paní doktorky jsme sice krátce, ale jsme moc spokojeni. Doporučujeme.

Příjemná,milá

Vynikajicí pediatr! Neodbývá dětské pacienty antibiotiky ale hledá příčiny. I když dcera byla hodně nemocná, nikdy nás paní doktorka neodbyla a hledala pomoc.

Milá, rozumná, perfektní přístup - velmi chválím!

K paní doktorce moc rádi chodíme. Je milá a pečlivá.

Příjemná,milá.Spokojenost nade vše.

Pečlivost, profesionální přístup, milé jednání, rozhodně doporučuji !!

Dobrý lékař pro děti. Dítě vždy prohlédne! Příjemné vystupování a chování. Dá se s ní domluvit i na výběru vhodného léku z hlediska ceny.