Sam. ordinace PL pro dospělé
Janderova 418, Hořice

Paní doktorku jsem si po revoluci vybral z vlastní vůle a do této doby jsem s ní nadmíru spokojený. Nejenže je pečlivá vůči svým pacientům, ale i "lidová,"dokáže člověku pomoci i z psychické stránky. Přeji jí do dalších let moc zdravíčka a pohody. P.doktorko, držte se a opatrujte se. Milan Topinka, Hořice

Rozhodně si nemohu stěžovat, nezajímá se jen o to jak Vás vylečit ale i o to jestli tím lečením neudělá více paseky než by nadělalo jen tu nemoc vyležet s čaji a tak. Mam prostě jen dobré zkušenosti, i když nemám rád odběry krve, ale co se dá nadělat když z něčeho diagnozu musí udělat.

Ve zkratce: pečlivá, přívětivá a ochotná.

Paní doktorka nenechá nic náhodě. Velmi se pacientovi věnuje. Někomu se může zdát, že posílá stále na krev, ale copak může někdo něco léčit, aniž by znal přesnou diagnozu?! Jsem velice spokojený.

Pokud je nejlepší - co dodat

bezvadná

Paní doktorka je ochotná,vyslechne vás a poté pošle i k jinému lékaři.Její pomoc je neocenitelná.Takových lékařů jako je paní doktorka by mělo být více.
Paní doktorko děkuji že jste taková milá,vstřícná a za to děkuji.

Milá, ochotná, vždy připravena pomoci. Jsem s ní velmi spokojena

Jsem s naší paní doktorkou opravdu moc spokojená. Vřele mohu doporučit.