Praktický lékař pro děti a dorost
Olbrachtova 19, Ostrava

Ž

K paní Zelené jsem chodila už odmala. Je to opravdu skvělá doktorka s citlivým a vnímavým přístupem. Je opravdu milá a jde vidět, že svou práci dělá ráda. V životě jsem s ní neměla žádnou negativní zkušenost a dokonce poradila i ve chvílích, které s lékařstvím až tak nesouvisely... Pokud bych někomu měla doporučit pediatra, tak bych ho ani nenechala domluvit a okamžitě jej nasměrovala právě k ní. Opravdu je to lékařka, která stojí za to se vším všudy!

Pečlivá, hodná a laskavá lékařka, ke které chodíme rádi. Nikdy Vás neodbyde. Vždy poradí i po telefonu. Určitě doporučujeme všem!

Paní doktorka je skvělá, moc lituji že jsme museli přestoupit k jiné kvůli stěhování.Má skvělý přístup jak k dětem tak k rodičům.Nemá problém něco pořádně vysvětlit když se člověk zeptá.I naprosté maličkosti.Syna vždy velmi pečlivě zkontrolovala a se vším ochotně poradila.Mohu jen doporučit

Tak o pani doktorce muzu napsat jen to nej nej nej chodila jsem k ni jako dite i ja a ted k ni chodim s detmi.Pani doktorka se chova jako matka ditete jako clovek ktery s detma citi a to je velmi dulezite.Pomohla nam uz mnohokrat a dokonce se s pani doktorkou radim i o svem zdravi mame ji moc moc moc radi)))))

Paní doktorka je výborná.S jejím lečením jsem velice spokojená.Chodili k ní me už dospelé dcery,a nyní tam chodí i nejmladší.Lepšího pediatra ani sestřičku nenajdete.Velice si obou vážím.Mohu jen doporučit!!!

Lékařka na svém místě - pečlivá, opatrná, přistoupí na diskuzi o léčbě s pacientem, podporuje přírodní léčbu :)

K paní doktorce jsme přešli teprve nedávno po nedobrých zkušenostech s jinou dr. a zatím jsme velmi spokojení. Paní doktorka je velice milá, příjemná a ochotná. Působí velmi profesionálně, diagnostikuje pečlivě a podrobně, bezvadně komunikuje jak s dětmi, tak s rodiči. Už se nám stalo, že jsme nečekaně něco potřebovali v pátek odpoledne, kdy má ordinaci jen pro zvané a i tehdy nám velmi ochotně pomohla.

K paní doktorce jsme přišli po narození prvního syna. Už tenkrát k ní chodila moje malá sestra, která měla panickou hrůzu z lékařů a tady se jí moc líbilo. Můj starší syn k ní chodí s úsměvem a vždy se na paní doktorku i sestřičku moc těší. Takový přístup jsem nikde jinde nezažila. Paní doktorka je moc milá a s každým dítětem si povídá a dokáže odvrátit pozornost i od nepříjemného očkování, takže se nestane pro dítě noční můrou. Jsem ráda, že jsem se k ní dostala. Lepší lékařku bych si pro své děti nemohla snad ani přát!!!!!

paní doktorka je velice šikovná a milá.Mám tři děti které jí navštěvovali a perfekt.Jen at jí to vydrží.Takových je málo.paní doktorko díky

Nejlepší!!!