Dům zdraví, Vrchlického 57, Jihlava, Jihlava

Umístění: Ordinace Ošetření 12 lete dcery

Nejhorší přístup a práce jakou jsem kdy viděla. Arogantní, nepříjemná a naladova doktorka pracuje ve spěchu...zuby které opravovala nevydržely ani 3 měsíce. Špatný materiál a práci si nechala zaplatit.
Byli jsme u ní 3 x a uz nikdy víc.

Umístění: Ordinace prohlídka

Musím se také podělit se zkušeností s paní doktorkou, dokud jsem byla dítě - chodím k paní doktorce cca od mých prvních zoubků - nemohla jsem si stěžovat na přístup, vstřícnost, profesionalitu. Nyní po 20 letech mi bylo oznámeno, že bez dentální hygieny, kterou si nenechám provést od profesionálů mě již paní doktorka neošetří (prý se potřebují touto cestou zbavit pacientů...). Nicméně po dentální hygieně jsem přišla na pravidelnou prohlídku, cca po 2 hodinách jsem přišla na řadu, paní doktorka mi zuby skoro neprohlédla a s mezizubním kartáčkem se zaměřila na můj chrup. S velikostí tohoto kartáčku mi samozřejmě začala téci krev, nemohla jsem si ani vypláchnout pusu, - nebyla mi dána příležitost, proto jsem ji polykala vypláchla jsem si na záchodkách na domě zdraví. Paní doktorka mi oznámila, že prý vyšly nějaký paragrafy a ona teda pozná příště, při kontrole, pokud mi znovu poteče krev - že si špatně pečuji o mezizubní prostory a ona mě jako pacienta vyškrtne ze své evidence. Poté pani doktorka odešla, chvíli jsem seděla a čekala na paní doktorku, pochopila jsem, že se zřejmě nevrátí a proto jsem si vedle v ordinaci řekla o kartičku zdravotní pojišťovny a odcházím jako opařená - arogantní jednání paní doktorky dopodrobna ani popisovat nechci, celé mě to mrzí, chodím k paní doktorce od malička, mám ji ráda a nyní nevím co si mám myslet - vždyť mi mohla na rovinu říct abych si hledala nového zubního lékaře a ne se mne takto snažit zbavit. Jinak na dentální hygieně mi oznámili, že mám chrup bez zubního kamene a velice dobře udržovaný. Myslím, že s touto zkušeností zřejmě nebudu jediná. Z pochopitelných důvodů se bojím podepsat, uvidím jaká bude má příští návštěva na pravidelné preventivní prohlídce.

Umístění: Ordinace Velká bolest zubu

Paní doktorka mě ošetřila, i když nejsem její pacientka. Zub příšerně bolel, bylo to akutní. Po zákroku se mi ulevilo, paní doktorka nechtěla nic platit. Absolutní spokojenost!

Umístění: Ordinace Oprava plomby

Oprava plomby objednaná za 4 měsíce.. Navíc ji dělala paní doktorka v rámci můstku, který si nechala řádně zaplatit. Telefony nebere. Špatný přístup!

Náš šestiletý syn byl pěti stomatology označen za neošetřitelného a nespolupracujícího. Dva dny nespal a trpěl bolestmi a i přes to, ho nikdo nechtěl ošetřit. Všichni nás odkazovali na Prahu, poslední naděje byla paní doktorka Zedníčková. I přes to, že jsme přijeli v době, kdy měla plnou čekárnu, nás s úsměvem přijala. Syna si naklonila na svou stranu vřelým přístupem v čekárně. Nám vysvětlila, že v ordinaci bude syn sám. Po počátečním vyšetření nás poslala na RTG a poté vysvětlila opět postup ošetření. S manželem jsme čekali na chodbě a byla v nás opravdu malá dušička. Neslyšeli jsme žádný křik, jen samá povzbudivá slova paní doktorky. Syn, který byl pro mnohé doktory tvrdým oříškem s paní doktorkou spolupracoval, nechal si vyvrtat dva zuby a z ordinace odcházel s úsměvem na tváři a s dárkem v ruce za statečnost. Ještě musím podotknout, že paní doktorka a sestřičky ošetřily syna v době polední pauzy, nestihly oběd a stále měly úsměv na tváři. Syn je objednaný za čtrnáct dní, vůbec ničeho se nebojí a my víme, že to opět zvládne. Moc paní doktorce a sestřičkám děkujeme. Fuxová M.

2x jsem paní doktorku Zedníčkovou navštívila se svým 4 letým synem. Poprvé jsem se vyděsila, že rodiče nebere do ordinace, ale záhy pochopila, že je to to nejlepší co může dělat! Vytrhnout malému dítěti zub, který nemá vůbec vstřebaný kořen a ještě pod ním je zánět, bez jediné slzičky a aby odcházel z ordinace s úsměvem je podle mě zázrak.

Moje pětiletá dcera se za pani zubařkou Zedníčkovou těší. Vzpomínám si první návštěvu, kdy si ji vzala do orginace a mě nechala v čekárně. Pak, když mě sestra zavolala, moje vysmáté dítě jezdilo nahoru a dolu na zubařském křesle a odcházely jsme s hračkou. Pani doktorka umí výborně pracovat s dětmi i s dospěláky. Jsme jejími pacientkami obě dvě a já jsem naprosto spokojená jak po lidské, tak profesní stránce.
O. Štrejbarová

Jsem rád,že mohu být pacientem této zubní lékařky.Je ukázkou toho,že to jde profesionálně a citlivě i bez větších finančních nákladů pro pacienta.Děkuji .

Dnes jsem u ní byla se synem 8let,který má neskutečnou hruzu ze zubaře.Paní zubařka měla naprosto skvělý přístup,vše mi vysvětlila,sice musíme na trhání 4zubu při celkové anestezii,ale jsem moc ráda,že mi syna vzala a s dětma to opravdu umí.Děkuji jí moc.

Příjemná a šikovná zubařka se skvělým vztahem k dětem. Vše dokáže vysvětlit a hledá řešení šetrná pro peněženku pacienta.