Ord. praktického lékaře stomatologa
Školní 562, Štětí

Pani doktorka je opravdu moc přijemna a ochotna a šikovná, já se zubaře bojím jak čert, ale co jsem začala k pani doktorce chodit tak strach pomalu upad :-) a co je super ta injekce neboli, umi to i s dětma chcodim tam i s prckem a parada už bych nemenila , trháni zubu na jedničku hned na poprve a byl venku

Velice výborná lékařka! Všem velice doporučuji, vždy ochotná, milá, odborník na svém místě. Vždy jsem se bála zubařů, ale když jsem přišla k této paní doktorce, strach sice se, ale o poznání menší :) A sestřička.., také žena na svém místě!

Je dobrá, o něco lepší by mohla být sestra ...

Po bohatých zkušenostech s jiným zubařem a po spoustě odvrtaných zubů musím říct, že paní Voldřichová je vážně skvělá. Příjemná, šikovná a trpělivá. Vždy ochotná se mnou smlouvat o umrtvovací injekci :-)
Už to tu zaznělo mnohokrát, ale prostě to musím říct - od doby, co chodím k p. Voldřichové už se zubaře nebojím :-)

Mudr. Voldřichová je široko daleko nejlepší stomatolog. Ochotná, zákroky téměř bezbolestné...

hodná a nej....

Skvělá paní doktorka - má trpělivost a díky ní jsem se přestala bát chodit k zubaři.

paní doktorka je super, mám ji ráda, chodíme k ní beze strachu celá rodina! Doporučuji

Paní MUDr. Voldřichovou si velmi vážím, především za její přístup k pacientovi. Pacient ji neotěžuje, ale naopak je partnerem pro ní a naslouchá mu. Nikdy není naštvaná !!!! Setřička je take v pohodě a hlavně po návštěvě v ordinacu už zoubky nebolí !!!! A trhání zoubků umí prakticky bezbolestně !!!! VŘELE DOPORUČUJI ovšem. pokud vím, už má plno-:)

PS a s dětmi to prostě umí !!!

Spokojený pacient

paní zubařka příjemná na rozdíl od jiných jen sestřička by nemusela být tak vážná jsem spokojená