Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřený profil

Vynikající lékařka velký odborník a navíc hezká a odborník V ordinaci se cítím velmi dobře s pocitem ze nikoho neobtezuji
Lancikova

Paní doktorku doporučuji, díky ní, nám ježíšek přinesl miminko, v problému jde do hloubky a řeší vše i okolo. Jsem ráda, že jsem její pacientka. Moc mi pomohla. Moc děkuji a doporučuji
Szijjártó Šárka

Se vším, co bylo niže napsáno , souhlasím.Paní doktorka je opravdu super člověk.vždy ochotna pomoci.
bojková


Velmi doporučuji všem, kteří chtějí sami pro sebe něco udělat. Po vyšetření jsem věděla jaký mám problém a jak začít se cvičením .
Knoblová


Super doktorka, Super člověk.
Všem doporučuji, takovou péči jsem ještě nezažil!!!


Velmi dobrá doktorka.


Vynikající specialista a zároveň příjemný člověk, což je pro pacienta velmi důležité. Prokonzultuje do detailu příčiny bolesti a následné řešení.Nebojí se říci i to nepříjemné ,což se někdy špatně poslouchá.


U paní doktorky jsem se po dlouhé době cítila dobře. Má zájem člověka vyslechnout, poradit a hlavně pomoci.Několik let jsem chodila s bolestmi páteře a po dvaceti letech mě poprvé poslala na rentgen a počítačové vyšetření. Předtím každý jen od stolu pokýval a nic , žádné vyšetření. Dnes vím , co mám cvičit a jak se k problému postavit. Taktně mi naznačila, že mám i nadváhu a že musím sama pro to něco udělt. Dříve jsem jen slýchala - to máte z té vaší tlousťky a nejste už mladá.
Škoda, že takových lékařů není více.,moc doporučuji.


Velmi dobrá lékařka s lidským přistupem k pacientům.


Paní doktorka je na svém místě, velmi příjemná, erudovaná, zodpovědná.Dokáže vyslechnout i poradit.Má velmi citlivý přístup.
Vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu