Neurologie, klinická neurofyziologie

Neurologie, klinická neurofyziologie
Dvořákova 408, Tišnov

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologie, klinická neurofyziologie Jiný

Uzasna pani doktorka ! Mila, prijemna. Byla jsem na EMG zadna bolest!

Umístění: Neurologie, klinická neurofyziologie Jiný

Poprvé v životě jsem šla na vyšetření EMG. Dle názoru mého známého, který na tomto vyšetření byl , ale na jiném pracovišti, jsem po tom co mi řekl 2 noci ze strachu nespala. Paní doktorka i sestřička jsou velice příjemné empatické, vše mi bylo dokonale vysvětleno. Vyšetření bylo bezbolestné, bez problémů jde vydržet.

paní Dr. Straková je velmi příjemná, pečlivá, má zájem o pacienta. EMG vyšetření proběhlo bezbolestně, paní doktorka mě vše vysvětlila a poradila. Sestřička je vstřícná a velmi milá. Děkuji za profesionální přístup. Kotásková Milena, Hodonín 19.5.2016

Lékařka i sestra byly velice příjemné a profesionální při vyšetření EMG, které se díky nim stalo mnohem snesitelnějším. Můžu doporučit :)

Pištělák Radek
Paní doktorka je ta nejlepší kterou znám a které si velice vážím, pomohla mě i mému tatínkovi. Můžu jen a jen doporučit.

Velice profesionální přístup. Bezproblémové a vstřícné jednání. Výborný kolektiv.

Paní doktorka je velmi sympatická, profesionální a vstřícná. Podrobně vysvětlila každý krok vyšetření a tím mě dost uklidnila. Všechno mi vysvětlila včetně výsledků vyšetření. I sestřička je moc sympatická.