Rybkova 9, Brno
Neurologie, klinická neurofyziologie (mapa)

Dvořákova 408, Tišnov
Neurologie, klinická neurofyziologie (mapa)

paní Dr. Straková je velmi příjemná, pečlivá, má zájem o pacienta. EMG vyšetření proběhlo bezbolestně, paní doktorka mě vše vysvětlila a poradila. Sestřička je vstřícná a velmi milá. Děkuji za profesionální přístup. Kotásková Milena, Hodonín 19.5.2016

Lékařka i sestra byly velice příjemné a profesionální při vyšetření EMG, které se díky nim stalo mnohem snesitelnějším. Můžu doporučit :)

Pištělák Radek
Paní doktorka je ta nejlepší kterou znám a které si velice vážím, pomohla mě i mému tatínkovi. Můžu jen a jen doporučit.

Velice profesionální přístup. Bezproblémové a vstřícné jednání. Výborný kolektiv.

Paní doktorka je velmi sympatická, profesionální a vstřícná. Podrobně vysvětlila každý krok vyšetření a tím mě dost uklidnila. Všechno mi vysvětlila včetně výsledků vyšetření. I sestřička je moc sympatická.

Pištělák Radek