Stomatologická ordinace
Jáchymovská 346, Zliv

Umístění: Stomatologická ordinace

Byla jsem u paní Šromové dnes poprvé a naprostá spokojenost.
Žádného zubaře jsem nenavštívila 4 roky a paní doktorka mě bez průpovídek jak jsem lajdak ošetřila a jako bonus byla ona i sestra velice příjemná.
Sípalova

Já osobně jsem s pí doktorkou spokojen jak lidsky, tak profesionáloně a u "profesionálně" s háčkem (hákem) - sice se u ní objevím jednou za alelúja, když už zub bolí, avšak pro vyřešení problému musím k ní chodit několikrát. To vadí. Jiní mí známí se stejným problémem u jiných zubařů jsou hotovi po první návštěvě a to všichni běžně máme zdravé zuby. Rada nakonec (to však víte): kartu svého zubaře můžete mít u více lékařů, tak hurá pak případně změnu.

Zničila mi zuby...Měla jsem kaz, umrtvila mi zub a dala do něj vložku a takhle to šlo už po páté návštěvě tak jsem si řekla dost a přešla k jinému zubaři...ten mi řekl že mám mrtvej zub a že mi musí dát korunku a bude to stát 9 000..nechápu co mi s tím zubem dělala takovou dobu..ten kaz byl na pravé straně a vrtala mi celou dobu levou stranu..v ruce jen vrták při každé návštěvě. Ještě k tomu vypadlá vložka...vážně perfektní...a o protivnosti ani nemluvim.

S paní doktorkou Janou Šromovou jsem spokojena celý můj dosavadní život. Po přečtení těchto, někdy velice hanlivých, komentářů jsem byla velice překvapena. Ne všichni mají genetický předpoklad pro zdravé zuby například já jsem měla malý kaz jenom díky ročnímu nošení fixních rovnátek, ale jsou i tací, kteří jimi vyloženě trpí. Nemusí to být jejich zaviněním ale tím že takové potíže prostě zdědili. Možná že někteří, ústní hygienu prostě nedodržují. V tom případě, prosím, z toho neviňte milou a šikovnou paní doktorku. Paní doktorka rozhodně není arogantní, naopak je velice milá a starostlivá. Její pomoci si velice cením. Je mi líto že to musím říkat, ale " Vystudovali jste medicínu? Jste školený a atestovaný dentista? Čistíte si zuby pravidelně, dobře a svědomitě? Navštěvujete svého zubaře pravidelně? Není Vaše nenávist způsobená strachem?" Jestliže ne, tak myslím že byste neměli zpochybňovat ani licenci ani titul. Líbilo by se Vám kdyby lidé komentovali vaší práci? To rovnou můžeme zavést stránky kde budeme pomlouvat například prodavačky v nákupních centrech. Paní doktorka má dvě děti, myslíte si že nemá právo mluvit o tom co bude k večeři? Zpytujte své svědomí ti, kteří takto šíří pomluvy o MUDr. Janě Šromové...
Děkuji za pochopení.

Pokud Vám mohu doporučit, tak rychle odejděte, a to z následůjících důvodů: 1) pí. Dr. Vám neřekne, co bude dělat za zákrok 2) je-li třeba učinit více jak 1 zákrok, tak si buďte jisti, že budete navštěvovat ordinaci minimálně 2-3 měsíce 3)a nejhorší nakonec -!!!NEUSTÁLE PŘEVRTÁVÁ PLOMBY!!! :(,...
Od té doby co jsem změnil zubaře, mám zuby v pořádku :)

Jsem velmi spokojen. Na ošetření se nečeká, ani při objednání, ani v čekárně. A plomby drží. Jsem z Č.B. - a v cenách, to je rozdíl...

Paní doktorka je velice šikovná a osobně si myslím, že je lepší vyvrtat už malý kaz než si ho nechat v puse zvětšovat. Ona i sestřička jsou velice milé a ochotné.

Dobrý den.Já jsem velice spokojená a znám i jiné kteří si chválí.Těm co se to nelíbí a remcaj mají možnost jít jinam ale když je bolí zuby tak jsou rádi že jim pomůže a ani se nepodepíšou raději co dkyby je jinam nevzali.

Při každé návštěvě vrtá... A Nejsem si jistý, zda je zapotřebí vrtat i zdravé zuby. Silně přemýšlím žeo od ní odejdu k jinému lékaři