Hotovost

Léčba stárnoucího muže (andropauza) +8 Více

Neplodnost

Psychologické konzultace

Péče o zneužité a týrané ženy

Zobrazit ostatní profily sexuologů v okolí

MUDr. Jana Spilková je zkušená lékařka v oboru sexuologie s dlouholetou praxí. Pracovala v Sexuologickém ústavu 1. lékařské fakulty UK a na sexuologi...

• Sexuální dysfunkce
  • Deprese
  • Vaginismus

• sexuologie
  • psychoterapie

Analýza spermií

Běžný termín

GONA s.r.o., soukromé sexuologické centrum

Léčba stárnoucího muže (andropauza)

Neplodnost

Psychologické konzultace

Péče o zneužité a týrané ženy

Sexuologická terapie

Sexuologické poradenství

Vyšetření andrologické

Vyšetření plodnosti

GONA s.r.o., soukromé sexuologické centrum

Vyšetřování sexuální orientací a identifikace

GONA s.r.o., soukromé sexuologické centrum

Umístění: GONA s.r.o., soukromé sexuologické centrum sexuologické poradenství

Očekávala jsem empatický přístup, přeci jen se k takovému doktorovi objednáváte s dosti delikátní záležitostí, ale bohužel jsem v ordinaci byla cca 15 min. a za tu dobu byla paní doktorka schopna zhodnotit, že problém vlastně nemám, a mám si navýšit antidepresiva...

Umístění: GONA s.r.o., soukromé sexuologické centrum vyšetření andrologické

Za mě naprosto skvělá lékařka. Velice profesionální a odborný přístup. Konečně lékařka, která nejen problém odhalila, ale našla příčinu a díky tomu zvolila efektivní léčbu. Paní doktorce velice děkuji.

Umístění: GONA s.r.o., soukromé sexuologické centrum

Bohuzel, musim souhlasit s negativnimi komentari prede mnou, pani doktorka ma mozna titul, ale jeji pristup k pacientovi neni vstricny a empatie tam moc citit neni. Byl jsem u ni 1x a hned po 1. navsteve jsem vedel, ze tady to nema cenu. Neustale opakuje dokola ty same otazky, nema snahu sama navrhnout zadne reseni a celkove spise nezajem o pacienta. Pokud mate problem, jdete radsi jinam.

Umístění: GONA s.r.o., soukromé sexuologické centrum

Bohužel musím napsat paní doktorce negativní hodnocení. V naší konverzaci nebyl ani náznak empatie, na vše se mě ptala několikrát, jakoby mé první odpovědi nevěřila. Když lidé jdou ke specialistovi, jako je ona, většinou se jedná o dlouhodobé potíže, a minimálně mě to stálo hodně odvahy se na setkání objednat. I přes to se chovala, jako bych si problém před chvílí vymyslela. Odcházela jsem s pláčem, protože na druhé straně nebyla ani kapka trpělivosti a porozumění. Mrzí mě, že to říkám, ale sezení s paní Spilkovou si dobře rozmyslete. Tato zkušenost mi víc ublížila, než pomohla.

Zdá se mi, že paní doktorka vše řeší "přehozením" pacienta k placenému terapeutovi. Absolvovala jsem u ní několik návštěv, poslední se značným časovým odstupem. Na první návštěvě na mě působila mile, pozvala si pak i partnera (kterému řekla, že je víceméně problém ve mně, ne že máme společný problém) a já k ní šla ještě několikrát. Pak mi doporučila psychoterapii - odmítla jsem jejího psychoterapeuta a našla si vlastního, který byl financovaný ze zdravotního pojištění. Když jsem se k ní po roce vrátila, chovala se úplně jinak. Naprosto neempaticky. Vůbec ji nezajímalo, jak se cítím, a de facto mi řekla, že bych měla sex provozovat, i když z něj mám trauma a bolí mě, protože "muži mají své potřeby". Nedala mi absolutně žádnou radu, neustále se točila v kruhu stejných otázek (typu jaké mám sexuální fantazie a nemohla pochopit, že když vás něco děsí, tak o tom fakt nesníte) a zdálo se mi, že se mě snaží odbavit co nejrychleji. Navíc se pořád tasí jen s Freudem, který je v mnoha věcech dávno překonaný. Opět mi dala kontakt na placeného psychoterapeuta. Bylo to pro mě velké zklamání a už k ní nepůjdu (ani k placenému kolegovi).

Honza K.
Na vyšetřen jsem šel po prvé a přístup v této oblasti jsem myslel, že bude citlivý a příjemnější. Paní doktorka je určitě profesionál ve svém oboru, ale bohužel ta lidská stránka tam není. Čekal bych zde příjemnější, vstřícnější chování. No nedá se nic dělat, každý to v sobě nemá.

Tato lékařka je velmi lidská a vstřícná, zajímá se o problémy pacienta, ale má o něj zájem i jako o člověka, o jeho psychiku. Hodnotím ji velice kladně.

Sexuologie podle mě více než cokoliv jiného souvisí s důvěrným vztahem k lékaři a s citlivým přístupem k člověku. Z paní doktorky jsem na prvním (a posledním) sezení měla pocit, že neustále žene čas, že ji příliš nezajímám jako člověk. I když chápu, že potřebovala získat data pro anamnézu, při vyšetření příliš tlačila na pilu, občas jsem měla pocit, jako kdybych mluvila do zdi a nemám vůbec pocit, že by se o vytvoření nějakého vztahu, ve kterém je důležité přijetí a respekt ke klientovi, snažila. Bohužel vůbec nedoporučuji.

U teto lekarky jsem byla asi pred dvema lety. Dokonce jsem na ni psala stiznost centru Gona.
Velmi arogantni, v podstate se divila, pros tam jdu. (Jako kdyby se Vas zubar ptal, proc za nim jdete s bolavym zubem).
Rekla mi, ze u nich nechut na sex neleci, ze mi muze akorat dat kontakt na placenou psychoterapii. Odchazela jsem jeste vic nestastna, nez jsem tam prisla.
Takze rozhodne nedoporucuji!

Velmi vstricna lekarka,ktera se snazi maximalne vyjit vstric!!

• Sexuální dysfunkce
  • Deprese