Všeobecná zdravotní pojišťovna, Hotovost, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 6 Více

Analýza spermií

Běžný termín

Léčba stárnoucího muže (andropauza) +8 Více

Neplodnost

Psychologické konzultace

Péče o zneužité a týrané ženy

Zobrazit ostatní sexuologů v okolí

MUDr. Jana Spilková je zkušená lékařka v oboru sexuologie s dlouholetou praxí. Pracovala v Sexuologickém ústavu 1. lékařské fakulty UK a na sexuologi...

• sexuální dysfunkce
  • deprese
  • vaginismus

Analýza spermií

Běžný termín

GONA s.r.o., soukromé sexuologické centrum

Léčba stárnoucího muže (andropauza)

Neplodnost

Psychologické konzultace

Péče o zneužité a týrané ženy

Sexuologická terapie

Sexuologické poradenství

Vyšetření andrologické

Vyšetření plodnosti

GONA s.r.o., soukromé sexuologické centrum

Vyšetřování sexuální orientací a identifikace

Umístění: GONA s.r.o., soukromé sexuologické centrum

Bohuzel, musim souhlasit s negativnimi komentari prede mnou, pani doktorka ma mozna titul, ale jeji pristup k pacientovi neni vstricny a empatie tam moc citit neni. Byl jsem u ni 1x a hned po 1. navsteve jsem vedel, ze tady to nema cenu. Neustale opakuje dokola ty same otazky, nema snahu sama navrhnout zadne reseni a celkove spise nezajem o pacienta. Pokud mate problem, jdete radsi jinam.

Umístění: GONA s.r.o., soukromé sexuologické centrum

Bohužel musím napsat paní doktorce negativní hodnocení. V naší konverzaci nebyl ani náznak empatie, na vše se mě ptala několikrát, jakoby mé první odpovědi nevěřila. Když lidé jdou ke specialistovi, jako je ona, většinou se jedná o dlouhodobé potíže, a minimálně mě to stálo hodně odvahy se na setkání objednat. I přes to se chovala, jako bych si problém před chvílí vymyslela. Odcházela jsem s pláčem, protože na druhé straně nebyla ani kapka trpělivosti a porozumění. Mrzí mě, že to říkám, ale sezení s paní Spilkovou si dobře rozmyslete. Tato zkušenost mi víc ublížila, než pomohla.

Zdá se mi, že paní doktorka vše řeší "přehozením" pacienta k placenému terapeutovi. Absolvovala jsem u ní několik návštěv, poslední se značným časovým odstupem. Na první návštěvě na mě působila mile, pozvala si pak i partnera (kterému řekla, že je víceméně problém ve mně, ne že máme společný problém) a já k ní šla ještě několikrát. Pak mi doporučila psychoterapii - odmítla jsem jejího psychoterapeuta a našla si vlastního, který byl financovaný ze zdravotního pojištění. Když jsem se k ní po roce vrátila, chovala se úplně jinak. Naprosto neempaticky. Vůbec ji nezajímalo, jak se cítím, a de facto mi řekla, že bych měla sex provozovat, i když z něj mám trauma a bolí mě, protože "muži mají své potřeby". Nedala mi absolutně žádnou radu, neustále se točila v kruhu stejných otázek (typu jaké mám sexuální fantazie a nemohla pochopit, že když vás něco děsí, tak o tom fakt nesníte) a zdálo se mi, že se mě snaží odbavit co nejrychleji. Navíc se pořád tasí jen s Freudem, který je v mnoha věcech dávno překonaný. Opět mi dala kontakt na placeného psychoterapeuta. Bylo to pro mě velké zklamání a už k ní nepůjdu (ani k placenému kolegovi).

Honza K.
Na vyšetřen jsem šel po prvé a přístup v této oblasti jsem myslel, že bude citlivý a příjemnější. Paní doktorka je určitě profesionál ve svém oboru, ale bohužel ta lidská stránka tam není. Čekal bych zde příjemnější, vstřícnější chování. No nedá se nic dělat, každý to v sobě nemá.

Tato lékařka je velmi lidská a vstřícná, zajímá se o problémy pacienta, ale má o něj zájem i jako o člověka, o jeho psychiku. Hodnotím ji velice kladně.

Sexuologie podle mě více než cokoliv jiného souvisí s důvěrným vztahem k lékaři a s citlivým přístupem k člověku. Z paní doktorky jsem na prvním (a posledním) sezení měla pocit, že neustále žene čas, že ji příliš nezajímám jako člověk. I když chápu, že potřebovala získat data pro anamnézu, při vyšetření příliš tlačila na pilu, občas jsem měla pocit, jako kdybych mluvila do zdi a nemám vůbec pocit, že by se o vytvoření nějakého vztahu, ve kterém je důležité přijetí a respekt ke klientovi, snažila. Bohužel vůbec nedoporučuji.

U teto lekarky jsem byla asi pred dvema lety. Dokonce jsem na ni psala stiznost centru Gona.
Velmi arogantni, v podstate se divila, pros tam jdu. (Jako kdyby se Vas zubar ptal, proc za nim jdete s bolavym zubem).
Rekla mi, ze u nich nechut na sex neleci, ze mi muze akorat dat kontakt na placenou psychoterapii. Odchazela jsem jeste vic nestastna, nez jsem tam prisla.
Takze rozhodne nedoporucuji!

Velmi vstricna lekarka,ktera se snazi maximalne vyjit vstric!!

Tuto paní doktorku opravdu nedoporučuji,jak jsem si přečetla v hodnocení jyného uživatele,na prvním sezení byla velmi příjemná a měla jsem zní velmi dobrý pocit,také mi byla doporučena párová terapie,partnera vyslechla a mě také,pak s námi mluvila společně,pořád jsme zní měli dobrý pocit -oba.
Měla jsem bolesti a ona mi také tvrdila,že je to jen a jen psychické,partnerovi tvrdila,že musíme pokračovat i přes bolest! a že to že mám orgasmus je jen vymyšlené,že při mojí diagnose nemůžu orgasmu dosáhnout a že si to vymýšlím ! a on to prý nepozná,jestli ho mám nebo ne.
Všechny problémy bere všeobecně podle tabulek a nekouká se na problémy od člověka ke člověku,moje diagnoza byla vaginismu a když jsem se jí ptala jestli můžeme s partnerem provozovat jiné aktivity ,když už nemůže mít pohlavní styk,řekla mi,že to nedoporučuje ,že pokud je budeme provozovat,tak u toho zůstaneme a pohlavní styk mít už nebudeme nikdy. Také mi tvrdila,že prostě musím být zvlhčená a že jinak to nejde, a když jsem jí řekla,že jsem měla hodně zánětů a že mám porušenou poševní sliznici a proto se nezvlhčím a že jsem to probírala s gynekoložkou ,tak ona si neustále stála za svým a že to prostě musí jít. Po její tzv. léčbě jsme s partnerem dosáhli jenom toho,že jsem byla více bloklá už do mě nemohl dát ani prst,který do mě dříve mohl dát -před tím než jsme k ní začali chodit, po tomto zjištění jsme k ní přestali chodit a začali jsme to řešit po svém a povedlo se. Provozovat něco i přes bolest je podle mě nesmysl. Takže opravdu tuto doktorku nedoporučuji!!

Velmi příjemná lékařka, dobře mi poradila, nemohu si ji vynachválit !

• sexuální dysfunkce
  • deprese