Jana Šmídová, praktický lékař Hradec Králové

MUDr. Jana Šmídová

Uložit

Praktický lékař Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Foerstrova 1656, Hradec Králové
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé

Pro mě vynikající lékařka. Nic nepodceňuje a vždy se snaží vyzkoušet všechny vyrianty, aby si byla jistá. Já nemůžu jinak, než doporučit. První obvodní lékařka, u které jsem konečně spokojený.


J
Ověřeny pacient

Nesvědomitá lékařka. Neochotná jet se podívat na svého pacienta. Hledá samé výmluvy a rady, jak strčit člověka do LDN. Upovídaná, což člověka jenom zdržuje. A čekání v čekárně? Běžně 2 hodiny..v poloprádzné čekárně. Hrozná lékařka, rozhodně doporučuji k ní nechodit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Lékařka dobrá na pokecání a "běžnou údržbu". Pokud ve Vás hlodá nějaká choroba, nepřijde na to. Když se zmíníte o tom, zda něco nezanedbala, vysvětlí Vám, že si zato můžete sami, protože jste si na nic nestěžovali. Pokud si myslíte, že Váš zdravotní stav by měl sledovat a posuzovat skutečný lékař, běžte jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Šmídová je doktorka, která si tam vždy něco píše, sotva že se na mě podívala, kdykoliv jsem k ní šel s problémem. Doslova řekl bych si "vytrenovává" pacienta, aby dělal jak ona pískne. Zkrátka je to s ní těžké. Odcházím k jiné lékařce. Jsem rád, že jsem přežil...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyníKomunikativní-někdy spíš ukecaná,lidské jednání,vždy mě zaslala k odbornému lékaři,bylo-li to třeba,dohoda při objednání na termín.


Paní doktorka je velice ochotná, nikdy mě neodbyla, nic nezanedbala, chodíme k ní celá rodina celý život. Jen je paní doktorka alergická na to, když ji někdo nařizuje, at mu předepíše antibiotika atd.To je podle mého názoru správné, lékaři studují 6 let, aby mohli léčit. Člověk s jiným vzděláním asi schopný léčit není,že.Ale o všem se dá s p.doktorkou poradit. Vždycky je hodně lidí v čekárně, takže si troufám tvrdit, že pacientů má stále dost.


M

Já si teda rozhodně stěžovat nemůžu, s prací paní doktorky jsem velmi spokojená. Oceňuji její poctivý přístup k pacientům, že mě vždy vyslechne a doptá se i na věci, které by člověk považoval za detaily, a kolikrát mi tím pomohla! Jsem ráda, že mi ten čas věnuje a proto se umím povznést nad to, když musím čekat, však každý chceme, aby se nám věnovala, ne?
Jsem zvědavá, ke komu budete chodit, až paní doktorka do toho důchodu odejde!!! Je málo lékařů, kteří se vám budou takhle věnovat. A to mi věřte, v životě jsem se několikrát stěhovala a měnila proto lékaře, takže buďte rádi, že je paní doktorka taková jaká je!


J

Souhlasím s ostatními názory pisatelů. Vůbec bych ji nikomu nedoporučila. Má osobní zkušenost.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z

když vás bolí v krku, dá vám vincentku. Když sem přišel z horečmaka, řekla že sem přišel pozdě, příště sem přišel tedy hned jak sem cítil, že na mě de bacil, tak mě prozměnu vynadala že du brzo, ať si lehnu a uvidím. Jednou sem se tam dostavil odpoledne (12:45, v ordinaci 1 člověk), to má pouze objednané pacienty, s tím, že nemůžu dýchat a že mě bolí na prsou. Že si mám přijít druhý den dopoledne. Tato doktorka nemá v ordinaci co dělat!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R

Nikomu ji nedoporučuji a souhlasím s názory ostatních pisatelů. Po mé osobní zkušenosti bych přidala ještě jednu slabinu, podává informace o stavu pacienta druhé osobě. Ať se už konečně odebere do důchodu, než opět někomu zase něco zanedbá. Nebylo by to poprvé.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti