Sam. ordinace PL pro dospělé
Foerstrova 1656, Hradec Králové

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé

Pro mě vynikající lékařka. Nic nepodceňuje a vždy se snaží vyzkoušet všechny vyrianty, aby si byla jistá. Já nemůžu jinak, než doporučit. První obvodní lékařka, u které jsem konečně spokojený.

Nesvědomitá lékařka. Neochotná jet se podívat na svého pacienta. Hledá samé výmluvy a rady, jak strčit člověka do LDN. Upovídaná, což člověka jenom zdržuje. A čekání v čekárně? Běžně 2 hodiny..v poloprádzné čekárně. Hrozná lékařka, rozhodně doporučuji k ní nechodit.

Lékařka dobrá na pokecání a "běžnou údržbu". Pokud ve Vás hlodá nějaká choroba, nepřijde na to. Když se zmíníte o tom, zda něco nezanedbala, vysvětlí Vám, že si zato můžete sami, protože jste si na nic nestěžovali. Pokud si myslíte, že Váš zdravotní stav by měl sledovat a posuzovat skutečný lékař, běžte jinam.

Šmídová je doktorka, která si tam vždy něco píše, sotva že se na mě podívala, kdykoliv jsem k ní šel s problémem. Doslova řekl bych si "vytrenovává" pacienta, aby dělal jak ona pískne. Zkrátka je to s ní těžké. Odcházím k jiné lékařce. Jsem rád, že jsem přežil...

Komunikativní-někdy spíš ukecaná,lidské jednání,vždy mě zaslala k odbornému lékaři,bylo-li to třeba,dohoda při objednání na termín.

Paní doktorka je velice ochotná, nikdy mě neodbyla, nic nezanedbala, chodíme k ní celá rodina celý život. Jen je paní doktorka alergická na to, když ji někdo nařizuje, at mu předepíše antibiotika atd.To je podle mého názoru správné, lékaři studují 6 let, aby mohli léčit. Člověk s jiným vzděláním asi schopný léčit není,že.Ale o všem se dá s p.doktorkou poradit. Vždycky je hodně lidí v čekárně, takže si troufám tvrdit, že pacientů má stále dost.

Já si teda rozhodně stěžovat nemůžu, s prací paní doktorky jsem velmi spokojená. Oceňuji její poctivý přístup k pacientům, že mě vždy vyslechne a doptá se i na věci, které by člověk považoval za detaily, a kolikrát mi tím pomohla! Jsem ráda, že mi ten čas věnuje a proto se umím povznést nad to, když musím čekat, však každý chceme, aby se nám věnovala, ne?
Jsem zvědavá, ke komu budete chodit, až paní doktorka do toho důchodu odejde!!! Je málo lékařů, kteří se vám budou takhle věnovat. A to mi věřte, v životě jsem se několikrát stěhovala a měnila proto lékaře, takže buďte rádi, že je paní doktorka taková jaká je!

Souhlasím s ostatními názory pisatelů. Vůbec bych ji nikomu nedoporučila. Má osobní zkušenost.

když vás bolí v krku, dá vám vincentku. Když sem přišel z horečmaka, řekla že sem přišel pozdě, příště sem přišel tedy hned jak sem cítil, že na mě de bacil, tak mě prozměnu vynadala že du brzo, ať si lehnu a uvidím. Jednou sem se tam dostavil odpoledne (12:45, v ordinaci 1 člověk), to má pouze objednané pacienty, s tím, že nemůžu dýchat a že mě bolí na prsou. Že si mám přijít druhý den dopoledne. Tato doktorka nemá v ordinaci co dělat!!

Nikomu ji nedoporučuji a souhlasím s názory ostatních pisatelů. Po mé osobní zkušenosti bych přidala ještě jednu slabinu, podává informace o stavu pacienta druhé osobě. Ať se už konečně odebere do důchodu, než opět někomu zase něco zanedbá. Nebylo by to poprvé.