Praktický lékař pro dospělé
č.d. 81, Chotoviny

výborný přístup k pacientům

je prima

Ještě že ji máme. Výborná!

Výborná doktorka,má nás pod kontrolou líp,než si leckdy dokážeme připustit.

I když vlastně nejsem stálým obyvatelem Chotovin, musím potvrdit, že za můj více jak desetiletý trvalý pobyt v Sedlečku, kdykoliv jsem cokoliv potřeboval od paní doktorky, vždy mi bez odkladu a velmi ochotně vyhověla a navíc s přehledem profesionála a s úsměvným nadhledem člověka, který má přebohatou životní zkušenost a ví co dělá. Je to žena a odborník na svém místě, buďme rádi, že ji zde máme.

Paní doktorka je laskavá, usměvavá a za každé situace vlídná na pacienta, i když toho má někdy plné zuby a je unavená! Pes v ordinaci má působit i léčebně na psychicky labilní pacienty,má je uvolnit, aby si připadali jako doma a ne u lékaře.
Vždyť i u postižených se používá kinoterapie (pro Sněhurku vysvětluji, že se nejedná o biák, ale o psy. A pozor na pravopis!)Kdo nemá rád psy, nemá rád lidi!

C

Výborná paní Doktorka, laskavá k lidem, 100% přístup k pacientovi, nemá ráda simulanty (asi sněhurka).

nejlepší z doktorů, které jsem kdy poznala.

Dobrá paní doktorka. Milý přístup jak v ordinaci,tak po telefonu. I v nedeli.