Praktický lékař pro dospělé
Vítkovská 391, Odry

Dnes jsem se s paní doktorkou setkala prvně při její službě na pohotovosti. Jsem nadšená ! Poprvé se mými problémy někdo zabýval do hloubky, rozebral je, hledal řešení a doporučoval smysluplná opatření. A není to tím, že se tak nějak známe ze střední. Opravdu se snaží pomoci, narozdíl od jiných, kteří mi za posledních 40 let nabídli leda tak prášky proti bolesti. Pro ni stále platí Hippokratova přísaha a nepřepočítává pacienta na body od pojišťovny. Děkuji, paní doktorko.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé prevence

Skvělá lékařka,pečlivá,ochotná , obětavá a empatická. Kdyby bylo více takových lékařů. To stejné mohu říct i o sestřičce v její ordinaci .

Velmi dobrá lékařka,vždy je pečlivá, poctivá a ochotná i přít domů. I sestra je výborná laskavá a příjemná

já chodím k paní doktorce i s manželkou, registrovali jsme k ní i děti. Podle mě je empatická, postivá a pečlivá (někdy až moc...) a když se zavedlo objednávání, ani v čekárně už si člověk neposedí (což dřív byla má jediná připomínka, ale pochopitelná: jinak čas běží pacientovi v ordinaci a jinak při čekání, zvlášť když je čekárna plná). Určitě bych doporučil, ale lepší se domluvit předem, paní doktor si i na dlouhé vyšetření nebo prevenci čas najde. Jen by mohla ordinovat někde blíž do města, ale asi to jinak nejde...

Paní doktorka je vstřícná, poctivá a pečlivá. Vždy hledá východisko, které konzultuje s příslušným specialistou. Jsme velmi spokojeni a také se podstatně zkrátily čekací doby.

velmi pečlivá a zodpovědná paní doktorka, max. spokojenost

Jako Doktor nic moc, něco takového jako soukrmý vztah pacient-lékař, to jim tam nic neříká, sestra "straší" v ordinaci při vyšetření a stydlivější pacient může mít problém řešit s lékařem svůj zdravotní stav. čekání v čekárně je k neučekání, a 4 hoďky bych tipoval na solidní průměr na pacienta. Raději marodím bez doktora, při představě návštěvy její ordinace, několika hodinového kontaktu s bacilama ostatních nemocných, nekonečného probírání rodinné anamnézy a slabého umění s PC se můj stav uměle zhoršuje o stres a vztek.

Dobrá lékařka, pečlivá, snaží se nic nezanedbat. problém je příliš dlouhé čekání v ordinaci. někdy jsem čekala i 4 hodiny. Tři hodinynejsou žádnou vyjímkou.

Jako lékařka je spolehlivá,je pečlivá k pacientovi a snaží se nic nezanedbat,s pacientem vždy pohovoří a snaží se mu všemožně pomoct.

Dobrá lékařka, důsledná, nepodceňuje možné problémy.