Palackého 183, Chrudim
Sam. ordinace PL pro dospělé (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Paní doktorka je milá, příjemná, ochotná. Absolutně jí věřím, nikdy nic nepodceňuje, přistupuje ke zdraví pacientů opravdu zodpovědně. Rovněž tak sestřička pohlídá potřebu přeočkování a je velice vstřícná. Mohu jen doporučit a oponovat názorům, že paní doktorka má povýšené chování.

C

Paní doktorka je velmi příjemná,ohleduplná k pacientum,ochotná,svědomitá.Organizace vyšetření je super,nikdy jsem nečekal.Sestřička je také milá.Jsem spokojen,společně s celou rodinou.Doporučuji všem.Vlastik

Svědomitá, pečlivá a milá paní doktorka, za zmínku též stojí sestra Blanka, vždy všechno zařídí a nikdy neopomene pacienta povzbudit. Touto dvojicí se člověk může jen chlubit. Marcela

Velmi příjemná sestra i paní doktorka, profesionální přístup, žádné dlouhé čekání v čekárně.

Doporučuji.

jsemm velice spokojena

Paní doktorka je milá, důsledná, vždy ochotná a dbá na pocity pacienta. Žádné velké čekání v čekárně, vždy vše klape na jedničku. Sestřička Blanka je také profesionální a vždy usměvavá. Hezké prostředí čekárny i ordinace. Žádné velké problémy jsem zatím neměla tak nemůže hodnotit hlubší přístup. Preventivní prohlídky hlídají a to je dobře, doporučuji.

Hodnotit lékaře podle toho zda mu momentálně jde nebo nejde telefon je trošku ubohé. Já s tím žádný problém teda nemám. Vždy se dovolám a se sestřičkou se na všem domluvím. Paní doktorkea je velice dobrá.

Nefunguje tel. kontakt !!!!!!!!!!

Vážený "ANONYME", pokud by jste si stál za svým tvrzením, tak by jste se podepsal !! Paní doktorku už naše rodina zná pár let a nikdy nic nezanedbala a vždy nám pomohla. Mýlíte se !!! Plíškovi