Zařízení klinické psychologie
Heyrovského 7/1725, Ostrava

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Zařízení klinické psychologie Jiný

Paní doktorka je opravdu skvělý člověk a odborník. Pomohla mi s tím, co mě trápilo a ještě mnohem víc. Navíc mi poradila i v oblastech, o kterých jsem ani nečekala, že je vlastně budeme probírat. Má velký rozhled a jsem vděčná, že jsem k ní mohla chodit na terapii.

Umístění: Zařízení klinické psychologie Jiný

Paní doktorka je skvělý odborník, praktik, terapeut, ale také skvělý člověk, kterého si prostě přejete zažít, stejně jako druh terapie, kterou praktikuje. Můžete přečíst spoustu naučné literatury, můžete mít spoustu životních zkušeností, ale sami si nikdy nepomůžete, jděte do toho a doporučuji přímo tuto paní doktorku, protože byla má výhra, že jsem měla to štěstí a zvolila si ji. U jiných dvou psychologů mi jejich metody nepomohly. Rozhodně pusťte k vodě předsudky a pochybnosti a pracujte na sobě za pomoci psychoterapeutky(a). Pokud hledáte to nejlepší pro účinnou a trvalou pomoc, která vás v životě neskutečně posune a obohatí, pak neváhejte. Všem vřele doporučuji.

Umístění: Zařízení klinické psychologie Jiný

Paní doktorku Skácelovou můžu jen doporučit. Docházela jsem k ní necelý rok a z terapie čerpám dodnes. Původně jsem si nebyla vůbec jistá tím, jestli psychologa potřebuji, ale po mém menším nervovém zhroucení u jiného lékaře jsme se dohodli, že by bylo fajn to vyzkoušet alespoň jako prevenci. A jsem nesmírně vděčná, že jsem zvolila právě paní Skácelovou. Sezení vede naprosto nenuceným a přirozeným způsobem, do ničeho vás nenutí, netlačí na vás, jen vás lehce navede do míst, kde byste sami možná ani nečekali, že se může nacházet nějaký problém. Je to trošku jako sednout si s kamarádkou na čaj a pořádně se vypovídat, což mi nesmírně vyhovovalo. Vše je ale velmi profesionální – paní doktorka vám stoprocentně naslouchá a zajímá se o vás, což vás s každým dalším sezením vede k tomu více a více se otevřít. Po necelém roku terapie jsme spolu odhalily spoustu věcí, které mě dlouhodobě trápí a sama jsem si to nedokázala uvědomit. Ať už témata toxických vztahů, nízkého sebevědomí, upřednostňování ostatních před sebe samým…díky tomu, že jsem si tyto věci ve svém životě uvědomila s nimi umím nyní mnohem lépe pracovat. Problémy samozřejmě nezmizí samy od sebe, ale díky terapii se je naučíte nějakým způsobem vnímat a můžete k nim začít přistupovat jinak. Pokud tedy přemýšlíte nad terapií ale máte pocit, že vaše problémy nejsou až tak vážné abyste museli jít k psychologovi, doporučuji jediné – zkuste to. A pokud si pro to zvolíte paní doktorku Skácelovou, určitě nešlápnete vedle. Když zjistíte, že vám to nevyhovuje, nebude vás do ničeho nutit. Pokud ale odhodíte strach a otevřete se, možná vám změní život k lepšímu, stejně jako mně.

Umístění: Zařízení klinické psychologie Jiný

K paní doktorce jsem docházela hlavně kvůli pocitu osamění, toxické vztahy a tak dále. Pomohla mi najít svou cestu, najít samu sebe a upřednostit se. Došly jsme ke kořenům mých problémů, které by mě samotnou ani nenapadly. Tím, že jsem je ale pochopila, tak jsem se mohla následně uzdravovat.
Paní doktorka je velice empatická, nikdy jsem se s ní necítila nepříjemně. Klade otázky k zamyšlení což pomáhá k následnému pochopení. Je to profesionál.
Velké díky paní doktorko.

Umístění: Zařízení klinické psychologie Jiný

K paní Skácelové jsem docházela rok a nemůžu si ji vynachválit. Je moc příjemná, empatická a opravdu se vám věnuje. Měla jsem pocit, že mi konečně někdo rozumí, chápe mě a záleží mu na tom, abych vyřešila své problémy a postavila se sama za sebe. Určitě nečekejte, že bude dělat některá rozhodnutí za vás, od toho terapie ani není, ale dodá vám sílu dělat rozhodnutí sami za sebe, vzít život do vlastních rukou a čelit svým potížím. Umí klást ty správné otázky, aby navedla k zamyšlení a nebojí se zároveň některé věci říct otevřeně a narovinu. Každou problematiku se mi vždy snažila vysvětlit i z trochu odbornějšího hlediska, abych všemu prozuměla a doporučila mi i několik skvělých knih. Terapie s paní s paní Skácelovou mi velmi pomohla a určitě bych ji doporučila.

Umístění: Zařízení klinické psychologie Jiný

K paní doktorce Skácelové jsem přišla kvůli depresivním a úzkostným stavů po narození dcery a během kojení. K psychiatrovi/psychologovi jsem šla na základě doporučení praktické lékařky a všechny návštěvy byly hrazeny v rámci zdravotního pojištění. Psychoterapie byla velmi účinná a po sezení jsem se cítila lépe a pomalu se měnil můj pohled na mé zážité způsoby rozhodování. Díky terapii jsem nemusela užívat léky a určitě se mi tyto zkušenosti budou hodit i v jiných životních situacích. Ordinace vypadá spíše jako kavárna nebo čajovna s kytkami, obrazy a koberci. V ordinaci není čekárna, byly jsme vždy domluveny na přesný čas. Ocenila jsem, že jsem se za celý rok, kdy jsem na terapii docházela, nepotkala s jiným pacientem. Paní doktorka mi doporučila plno knih, které mohu použít pro připomenutí toho, jak naslouchat svým potřebám. Mockrát Vám děkuji za výbornou práci, kterou odvádíte. Vámi vedenou psychoterapii vřele doporučuji!

Umístění: Zařízení klinické psychologie Jiný

Chodila jsem k této skvělé psychoterapeutce 8 měsíců a nemůžu jinak, než návštěvu této výjimečné ženy všem vřele doporučit. Paní doktorka je zcela profesionální. Tolerantní, empatická, inteligentní, zábavná, lidská, přímá... Byla to moje první zkušenost se systematickou psychoterapií a myslím, že na lepšího psychoterapeuta jsem narazit nemohla. Ačkoliv jsem dlouho váhala, jestli mi nějaká psychoterapie k něčemu vůbec bude a jestli ji potřebuju, po této zkušenosti vím, že psychoterapie vedena takto erudovanou osobou je jedním z nejcennějších darů do života. Paní doktorce tímto moc děkuji a vyslovuji hluboký obdiv a přání všeho dobrého do každého dne!

Umístění: Zařízení klinické psychologie Jiný

Paní doktorka je skvělá, nejen jako odborník, ale i jako člověk. Je profesionální a zároveň velmi lidská a sympatická. Docházela jsem k ní dlouhodobě, prošla se mnou více životních událostí a moc mi pomohla poznat emoce, žít tady a teď a být spokojenější. Jsem jí moc vděčná a děkuji!

Umístění: Zařízení klinické psychologie Panické ataky

K paní doktorce jsem docházela 2,5 roku. Díky ní jsem si zvědomila spoustu problémů z minulosti i přítomnosti a s její pomocí jsem mohla začít pracovat na jejich řešení. Pomohla mi se dostat k emocím, které jsem dlouhodobě potlačovala. Během terapie se mi velmi snížil počet panických stavu a epizod deprese. Nyní už vím, jak se sebou pracovat, aby tyto stavy nepřicházely vůbec. Paní doktorka je velmi lidská a opravdový profesionál, vždy jsem se u ní cítila velmi dobře. Po předchozích zkušenostech jsem byla velký skeptik a nevěřila jsem na psychoterapii, ale díky paní doktorce jsem zcela změnila názor. Nemohla jsem si vybrat lépe. Moc děkuji za vše.

Paní doktorky si velmi vážím za její přístup a správné vedení. Je moc milá, chápající, příjemná, vzbuzující v člověku i klid v duši a také opravdový profesionál.
Konzultace byly moc příjemné, nasměrovala mě tam, kam jsem potřebovala a člověk si vůbec nepřipadal, že je u psychologa, ale na posezení a popovídání u čaje. Jsem vděčná, že jsem se dostala na terapii právě k paní doktorce a za vše ji patří velké poděkování. Děkuji.
Odborník na svém místě, přeji hodně úspěchů v její nelehké práci.
Za mě můžu vřele doporučit.