Jana Skácelová, psycholog Ostrava

PhDr. Jana Skácelová

Psycholog Více

25 názorů

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Heyrovského 7/1725, Ostrava
Zařízení klinické psychologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
25 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
V
Ověřeny pacient
Umístění: Zařízení klinické psychologie Jiný

Chodila jsem k této skvělé psychoterapeutce 8 měsíců a nemůžu jinak, než návštěvu této výjimečné ženy všem vřele doporučit. Paní doktorka je zcela profesionální. Tolerantní, empatická, inteligentní, zábavná, lidská, přímá... Byla to moje první zkušenost se systematickou psychoterapií a myslím, že na lepšího psychoterapeuta jsem narazit nemohla. Ačkoliv jsem dlouho váhala, jestli mi nějaká psychoterapie k něčemu vůbec bude a jestli ji potřebuju, po této zkušenosti vím, že psychoterapie vedena takto erudovanou osobou je jedním z nejcennějších darů do života. Paní doktorce tímto moc děkuji a vyslovuji hluboký obdiv a přání všeho dobrého do každého dne!


H
Umístění: Zařízení klinické psychologie Jiný

Paní doktorka je skvělá, nejen jako odborník, ale i jako člověk. Je profesionální a zároveň velmi lidská a sympatická. Docházela jsem k ní dlouhodobě, prošla se mnou více životních událostí a moc mi pomohla poznat emoce, žít tady a teď a být spokojenější. Jsem jí moc vděčná a děkuji!


N
Ověřeny pacient
Umístění: Zařízení klinické psychologie Panické ataky

K paní doktorce jsem docházela 2,5 roku. Díky ní jsem si zvědomila spoustu problémů z minulosti i přítomnosti a s její pomocí jsem mohla začít pracovat na jejich řešení. Pomohla mi se dostat k emocím, které jsem dlouhodobě potlačovala. Během terapie se mi velmi snížil počet panických stavu a epizod deprese. Nyní už vím, jak se sebou pracovat, aby tyto stavy nepřicházely vůbec. Paní doktorka je velmi lidská a opravdový profesionál, vždy jsem se u ní cítila velmi dobře. Po předchozích zkušenostech jsem byla velký skeptik a nevěřila jsem na psychoterapii, ale díky paní doktorce jsem zcela změnila názor. Nemohla jsem si vybrat lépe. Moc děkuji za vše.


E
Ověřeny pacient

Paní doktorky si velmi vážím za její přístup a správné vedení. Je moc milá, chápající, příjemná, vzbuzující v člověku i klid v duši a také opravdový profesionál.
Konzultace byly moc příjemné, nasměrovala mě tam, kam jsem potřebovala a člověk si vůbec nepřipadal, že je u psychologa, ale na posezení a popovídání u čaje. Jsem vděčná, že jsem se dostala na terapii právě k paní doktorce a za vše ji patří velké poděkování. Děkuji.
Odborník na svém místě, přeji hodně úspěchů v její nelehké práci.
Za mě můžu vřele doporučit.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Zařízení klinické psychologie

Paní doktorka Skácelová je člověk na svém místě. Pomohla mi najít cestu k sobě samé a vyřešit dlouholeté problémy, které jsem měla. Po každém sezení jsem se cítila plná síly a odhodlání. Za terapii jsem nesmírně ráda. Je moc příjemné mít se kam obrátit a vědět, že jste v dobrých rukách a že se pomalými ale důležitými kroky blížíte ke svému uzdravení. Děkuji, paní doktorko.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Zařízení klinické psychologie Panické ataky

Jsem nesmírně vděčná paní doktorce za čas, který mi věnovala v boji s panickou atakou. Velmi mi naše psychoterapie pomohla a je to jedna z věcí díky kterým dokážu znovu fungovat. Paní doktorka je odborníkem ve svém oboru a psychoterapii hodnotím nejvyšším hodnocením, jaké lze udělit. Mockrát Vám děkuji za vše.:)


K
Ověřeny pacient
Umístění: Zařízení klinické psychologie Vztahy s rodinnou

Dlouho mě trápili vztahy s rodinnou. Po doporučení mého obvodního lékaře, jsem navštívila paní Skácelovou, jsem ráda, že jsem našla sílu a začala problémy řešit.
Paní Skácelová je úžasná, profesionální. Problémy s rodinnou jsou vyřešeny . Pomohla mi se i naučit rozvíjet a částo na ní vzpomínám a je to můj motor :-). Za mě velké díky a všem doporučuji :)


A
Ověřeny pacient
Umístění: Zařízení klinické psychologie

Asi nenajdu ta správná slova,kterými bych paní doktorce přiléhavě vyjádřila svůj dík. Přesto mi však toto slovo příjde velmi málo, když si uvědomím, co pro mne během několikaměsíční terapie udělala. Je neuvěřitelné, že takoví lidé ještě existují. Lidé, kteří jsou nejen profesionály ve svém oboru, jsou také mimořádně vstřícní, empatičtí s obrovskou touhou pomoci.Paní doktorka patří k několika málo lidem, kteří se mi doživotně zapsali do srdce.Můj vděk je nepopsatelný, i tak děkuji. Za vše. Marcela


D
Ověřeny pacient
Umístění: Zařízení klinické psychologie psychologické konzultace

Vynikající psycholožka. Dostala jsem na paní doktorku doporuceni z Krizového centra Ostrava. Velmi mi pomohla, její terapie je silně podporující a dlouhodobě účinná. Phdr.Skacelova je navic velmi mila osoba, je empaticka a ma smysl pro humor. Vřele doporucuji.
Dáša


Ověřeny pacient
Umístění: Zařízení klinické psychologie

Paní doktorka je opravdu člověk na svém místě. Pomohla mi identifikovat příčiny mých psychických problémů a taky mi pomohla se s nima vypořádat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti