Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Heyrovského 7/1725, Ostrava
Zařízení klinické psychologie

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Zařízení klinické psychologie Panické ataky

K paní doktorce jsem docházela 2,5 roku. Díky ní jsem si zvědomila spoustu problémů z minulosti i přítomnosti a s její pomocí jsem mohla začít pracovat na jejich řešení. Pomohla mi se dostat k emocím, které jsem dlouhodobě potlačovala. Během terapie se mi velmi snížil počet panických stavu a epizod deprese. Nyní už vím, jak se sebou pracovat, aby tyto stavy nepřicházely vůbec. Paní doktorka je velmi lidská a opravdový profesionál, vždy jsem se u ní cítila velmi dobře. Po předchozích zkušenostech jsem byla velký skeptik a nevěřila jsem na psychoterapii, ale díky paní doktorce jsem zcela změnila názor. Nemohla jsem si vybrat lépe. Moc děkuji za vše.

Paní doktorky si velmi vážím za její přístup a správné vedení. Je moc milá, chápající, příjemná, vzbuzující v člověku i klid v duši a také opravdový profesionál.
Konzultace byly moc příjemné, nasměrovala mě tam, kam jsem potřebovala a člověk si vůbec nepřipadal, že je u psychologa, ale na posezení a popovídání u čaje. Jsem vděčná, že jsem se dostala na terapii právě k paní doktorce a za vše ji patří velké poděkování. Děkuji.
Odborník na svém místě, přeji hodně úspěchů v její nelehké práci.
Za mě můžu vřele doporučit.

Umístění: Zařízení klinické psychologie

Paní doktorka Skácelová je člověk na svém místě. Pomohla mi najít cestu k sobě samé a vyřešit dlouholeté problémy, které jsem měla. Po každém sezení jsem se cítila plná síly a odhodlání. Za terapii jsem nesmírně ráda. Je moc příjemné mít se kam obrátit a vědět, že jste v dobrých rukách a že se pomalými ale důležitými kroky blížíte ke svému uzdravení. Děkuji, paní doktorko.

Umístění: Zařízení klinické psychologie Panické ataky

Jsem nesmírně vděčná paní doktorce za čas, který mi věnovala v boji s panickou atakou. Velmi mi naše psychoterapie pomohla a je to jedna z věcí díky kterým dokážu znovu fungovat. Paní doktorka je odborníkem ve svém oboru a psychoterapii hodnotím nejvyšším hodnocením, jaké lze udělit. Mockrát Vám děkuji za vše.:)

Umístění: Zařízení klinické psychologie Vztahy s rodinnou

Dlouho mě trápili vztahy s rodinnou. Po doporučení mého obvodního lékaře, jsem navštívila paní Skácelovou, jsem ráda, že jsem našla sílu a začala problémy řešit.
Paní Skácelová je úžasná, profesionální. Problémy s rodinnou jsou vyřešeny . Pomohla mi se i naučit rozvíjet a částo na ní vzpomínám a je to můj motor :-). Za mě velké díky a všem doporučuji :)

Umístění: Zařízení klinické psychologie

Asi nenajdu ta správná slova,kterými bych paní doktorce přiléhavě vyjádřila svůj dík. Přesto mi však toto slovo příjde velmi málo, když si uvědomím, co pro mne během několikaměsíční terapie udělala. Je neuvěřitelné, že takoví lidé ještě existují. Lidé, kteří jsou nejen profesionály ve svém oboru, jsou také mimořádně vstřícní, empatičtí s obrovskou touhou pomoci.Paní doktorka patří k několika málo lidem, kteří se mi doživotně zapsali do srdce.Můj vděk je nepopsatelný, i tak děkuji. Za vše. Marcela

Umístění: Zařízení klinické psychologie psychologické konzultace

Vynikající psycholožka. Dostala jsem na paní doktorku doporuceni z Krizového centra Ostrava. Velmi mi pomohla, její terapie je silně podporující a dlouhodobě účinná. Phdr.Skacelova je navic velmi mila osoba, je empaticka a ma smysl pro humor. Vřele doporucuji.
Dáša

Umístění: Zařízení klinické psychologie

Paní doktorka je opravdu člověk na svém místě. Pomohla mi identifikovat příčiny mých psychických problémů a taky mi pomohla se s nima vypořádat.

Paní doktorka je nejen prvotřídní odborník, ale především velmi empatický a opravdový člověk! Vřele doporučuji!! Člověk se u ní cítí přirozeně, v bezpečí, opravdově! Nejlepší terapeut a člověk na správném místě!!

K paní doktroce jsem se dostala před dvěma lety a dodnes k ní docházím na sezení. Je to úžasný člověk a absolutní odborník, jsem moc ráda, že jsem ji mohla poznat, moc mi pomohla a pomáhá, vždy se k ní na sezení těším a odcházím s úsměvem, je to opravdu člověk na svém místě, příjemná, milá, empatická, prostě nej, všem vřele doporučuji :-)