Praktický lékař pro dospělé
Mánesova 1322, Česká Lípa

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka dokáže být nepříjemná, hodně náladová. Sjede vás ani nevíte jak. Jinak zřejmě odbornice. Sestra je v poho.

Arogantní lékařka i sestra, ačkoli objednání na určitý čas na pouhou vstupní prohlídku pro zaměstnance nemocnice, málem odmítnutí a vyhození, musela zakročit personalistka!!! Poté neochota, přijetí až po všech přítomných nemocných pacientech.... neuvěřitelné!!!!!

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je sympatická, empatická a vzdělaná, práce ji baví. Mohu jenom doporučit, kéž by takových bylo více.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka si nejspíš nabrala moc závodní péče. Na pacienty nemá čas , casti se ani nedostanete na řadu. Je až nepříjemná a rychle hotová s pacientem, nevidím lidský zájem.

Chodím k paní doktorce dlouho,jsem maximálně spokojen, vždycky mi pomohla jak jen mohla... Paní doktorka i sestřička jsou lidé na svém místě. Obě milé, příjemné a hlavně mají lidské chování. Neměnil bych!

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorku navštěvuji se synem 8 let. Jak ona i sestra velmi příjemné a ochotné. Myslím, že lepší lékařku a chápající sestru jsem synvi na Českolipsku vybrat nemohla. Děkuju.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Nemoc

Dnes velmi špatná zkušenost u paní doktorky Siblíkové, podotýkám, že k lékaři moc nechodím, za poslední 3 roky 2x a jsem OSVČ, takže pro neschopenku jsem si tam určitě nešla. Do plné čekárny jsem přišla v 10hod, do 12 hod jsem nebyla ošetřena a bylo mi sděleno, že mě milostivě paní doktorka vyšetří po polední pauze, kdy už ale nemocné nebere. Bylo mi natolik zle, že jsem čekala dalších 40 minut na vyšetření a po té mi pani doktorka a to doslovně řekla, že jestli jí budu příště obtěžovat s takovými blbostmi po pracovní době, tak, že mě nevyšetří. Na moji připomínku, že tam sedím od 10hod, odpověděla, že neni robot, podala mi kartu, že viróza může trvat i tři týdny a naschle. Podotýkám, že k doktorce jsem šla na doporučení lékarnice, u které jsem si byla pro nějaké léky a ta mi řekla, že bych si opravdu měla raději dojít k lékaři. Tak sem opravdu už nikdy více.

Já mám jen dobré zkušenosti s paní doktorkou i sestrou Danou. Jsou velmi profesionální a slušné ženské. Obecně nerada chodím k doktorům, ale když už potřebuji pomoc, tak mám jistotu, že se o mě paní doktorka postará na 100%. Navíc jsou obě milé a vstřícné. Moc jim oběma děkuji.

Také se přikláním k názoru jiných pacientů od Dr.Siblíkové, velmi se zhoršila v přistupu k pacientům, nepříjemná, dovolila si i křičet jen proto, že neměla náladu, prostě chování takové, které si k pac.nesmí lékař dovolovat. Dříve byla přijemná a vstřícná, snažila se pomoci i slovem, to už dávno není.Možná je to tím, že má tato lékařka hodně pacientů, čekárna je stále plná, ale to mají nakonec i jiní lékaři.

Ještě nedávno jsem tuto doktorku všem doporučovala a chválila, nicméně za poslední rok jsem názor změnila a tuto ordinaci opustila. Paní doktorka měla neustále špatnou náladu, chovala se arogantně a přezíravě, když jsem seděla v čekárně, stresem z toho, co mě zase čeká za arogantní výlevy, mě bolelo břicho. Po profesní stránce také špatné - mnohé v mém případě zanedbávala. Všimla jsem si, že se takto nevhodně chová především k mladším ženám. K mužům je milá a pozorná.