Mánesova 1322, Česká Lípa
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Nemoc

Dnes velmi špatná zkušenost u paní doktorky Siblíkové, podotýkám, že k lékaři moc nechodím, za poslední 3 roky 2x a jsem OSVČ, takže pro neschopenku jsem si tam určitě nešla. Do plné čekárny jsem přišla v 10hod, do 12 hod jsem nebyla ošetřena a bylo mi sděleno, že mě milostivě paní doktorka vyšetří po polední pauze, kdy už ale nemocné nebere. Bylo mi natolik zle, že jsem čekala dalších 40 minut na vyšetření a po té mi pani doktorka a to doslovně řekla, že jestli jí budu příště obtěžovat s takovými blbostmi po pracovní době, tak, že mě nevyšetří. Na moji připomínku, že tam sedím od 10hod, odpověděla, že neni robot, podala mi kartu, že viróza může trvat i tři týdny a naschle. Podotýkám, že k doktorce jsem šla na doporučení lékarnice, u které jsem si byla pro nějaké léky a ta mi řekla, že bych si opravdu měla raději dojít k lékaři. Tak sem opravdu už nikdy více.

Já mám jen dobré zkušenosti s paní doktorkou i sestrou Danou. Jsou velmi profesionální a slušné ženské. Obecně nerada chodím k doktorům, ale když už potřebuji pomoc, tak mám jistotu, že se o mě paní doktorka postará na 100%. Navíc jsou obě milé a vstřícné. Moc jim oběma děkuji.

Také se přikláním k názoru jiných pacientů od Dr.Siblíkové, velmi se zhoršila v přistupu k pacientům, nepříjemná, dovolila si i křičet jen proto, že neměla náladu, prostě chování takové, které si k pac.nesmí lékař dovolovat. Dříve byla přijemná a vstřícná, snažila se pomoci i slovem, to už dávno není.Možná je to tím, že má tato lékařka hodně pacientů, čekárna je stále plná, ale to mají nakonec i jiní lékaři.

Ještě nedávno jsem tuto doktorku všem doporučovala a chválila, nicméně za poslední rok jsem názor změnila a tuto ordinaci opustila. Paní doktorka měla neustále špatnou náladu, chovala se arogantně a přezíravě, když jsem seděla v čekárně, stresem z toho, co mě zase čeká za arogantní výlevy, mě bolelo břicho. Po profesní stránce také špatné - mnohé v mém případě zanedbávala. Všimla jsem si, že se takto nevhodně chová především k mladším ženám. K mužům je milá a pozorná.

U

Jsem pacientkou této Paní Doktorky již více jak 12 let a za žádnou cenu bych neměnila. Vděčím ji za mnoho a hlavně za to, že ze mne opět udělala po fyzické stránce člověka.
Je pravdou, že každý máme své problémy, které nechtíc přenášíme na druhé v negativ-
ním pojetí, avšak objektivně vzato, tato Paní Doktorka je velice fundovaná, odborně na vy-
soké úrovni a hlavně velmi lidská a chápavá. To, že i ona někdy nemá "svůj den" je pře-
ce naprosto samozřejmé a míváme to tak občas každý z nás... Nikdo není dokonalý...

Velice příjemná paní doktorka, která svojí práci velice rozumí. Jsem s ní nad míru spokojená a neměnila bych. Vždy dokáže kromě odobrné pomoci i potěšit laskavým slovem. Vynikajíci odbornice s lidským přístupem. Nikdy jsem jí neviděla rozčílenou nebo nepříjemnou na pacienty ( na rozdíl od jiných). Jsem velice spokojená s její prací a kéž by každý lékař byl takový jako ona!!

Velice příjemná a schopná paní doktorka, které opravdu záleží na tom, člověku pomoci! Jsem moc ráda, že mohu chodit k ní. Hanka M.

Výborná lékařka,ochotná vždy pacienta vyslechnout,pečlivě vyšetřit a poradit.Mohu jen doporučit.

Ordinace velmi slabá.

Naprostá spokojenost, s přístupem k pacientovi, slušnost a jednání na vysoké úrovni a jako lékař naprostý profesionál.