Jana Siblíková, praktický lékař Česká Lípa

MUDr. Jana Siblíková

Praktický lékař Více

41 názorů

Uložit


Adresa

Mánesova 1322, Česká Lípa
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
41 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
M
Umístění: jiné místo Jiný

Chodím k paní doktorce dlouho,jsem maximálně spokojen, vždycky mi pomohla jak jen mohla... Paní doktorka i sestřička jsou lidé na svém místě. Obě milé, příjemné a hlavně mají lidské chování. Neměnil bych!


B
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorku navštěvuji se synem 8 let. Jak ona i sestra velmi příjemné a ochotné. Myslím, že lepší lékařku a chápající sestru jsem synvi na Českolipsku vybrat nemohla. Děkuju.


S
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Nemoc

Dnes velmi špatná zkušenost u paní doktorky Siblíkové, podotýkám, že k lékaři moc nechodím, za poslední 3 roky 2x a jsem OSVČ, takže pro neschopenku jsem si tam určitě nešla. Do plné čekárny jsem přišla v 10hod, do 12 hod jsem nebyla ošetřena a bylo mi sděleno, že mě milostivě paní doktorka vyšetří po polední pauze, kdy už ale nemocné nebere. Bylo mi natolik zle, že jsem čekala dalších 40 minut na vyšetření a po té mi pani doktorka a to doslovně řekla, že jestli jí budu příště obtěžovat s takovými blbostmi po pracovní době, tak, že mě nevyšetří. Na moji připomínku, že tam sedím od 10hod, odpověděla, že neni robot, podala mi kartu, že viróza může trvat i tři týdny a naschle. Podotýkám, že k doktorce jsem šla na doporučení lékarnice, u které jsem si byla pro nějaké léky a ta mi řekla, že bych si opravdu měla raději dojít k lékaři. Tak sem opravdu už nikdy více.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Já mám jen dobré zkušenosti s paní doktorkou i sestrou Danou. Jsou velmi profesionální a slušné ženské. Obecně nerada chodím k doktorům, ale když už potřebuji pomoc, tak mám jistotu, že se o mě paní doktorka postará na 100%. Navíc jsou obě milé a vstřícné. Moc jim oběma děkuji.


T
Ověřeny pacient

Také se přikláním k názoru jiných pacientů od Dr.Siblíkové, velmi se zhoršila v přistupu k pacientům, nepříjemná, dovolila si i křičet jen proto, že neměla náladu, prostě chování takové, které si k pac.nesmí lékař dovolovat. Dříve byla přijemná a vstřícná, snažila se pomoci i slovem, to už dávno není.Možná je to tím, že má tato lékařka hodně pacientů, čekárna je stále plná, ale to mají nakonec i jiní lékaři.


E
Ověřeny pacient

Ještě nedávno jsem tuto doktorku všem doporučovala a chválila, nicméně za poslední rok jsem názor změnila a tuto ordinaci opustila. Paní doktorka měla neustále špatnou náladu, chovala se arogantně a přezíravě, když jsem seděla v čekárně, stresem z toho, co mě zase čeká za arogantní výlevy, mě bolelo břicho. Po profesní stránce také špatné - mnohé v mém případě zanedbávala. Všimla jsem si, že se takto nevhodně chová především k mladším ženám. K mužům je milá a pozorná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


U
Ověřeny pacient

Jsem pacientkou této Paní Doktorky již více jak 12 let a za žádnou cenu bych neměnila. Vděčím ji za mnoho a hlavně za to, že ze mne opět udělala po fyzické stránce člověka.
Je pravdou, že každý máme své problémy, které nechtíc přenášíme na druhé v negativ-
ním pojetí, avšak objektivně vzato, tato Paní Doktorka je velice fundovaná, odborně na vy-
soké úrovni a hlavně velmi lidská a chápavá. To, že i ona někdy nemá "svůj den" je pře-
ce naprosto samozřejmé a míváme to tak občas každý z nás... Nikdo není dokonalý...


H
Ověřeny pacient

Velice příjemná paní doktorka, která svojí práci velice rozumí. Jsem s ní nad míru spokojená a neměnila bych. Vždy dokáže kromě odobrné pomoci i potěšit laskavým slovem. Vynikajíci odbornice s lidským přístupem. Nikdy jsem jí neviděla rozčílenou nebo nepříjemnou na pacienty ( na rozdíl od jiných). Jsem velice spokojená s její prací a kéž by každý lékař byl takový jako ona!!


H
Ověřeny pacient

Velice příjemná a schopná paní doktorka, které opravdu záleží na tom, člověku pomoci! Jsem moc ráda, že mohu chodit k ní. Hanka M.


T
Ověřeny pacient

Výborná lékařka,ochotná vždy pacienta vyslechnout,pečlivě vyšetřit a poradit.Mohu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti