Francouzská tř.4, Plzeň

Paní působí velmi kontroverzně, moji důvěru si nezískala. V tak citlivém oboru, jako je gynekologie, je pro mě důvěra jeden z aspektů pro rozhodování výběru lékaře. Hledám si jiného gynekologa.

K paní doktorce jsem chodila s oběma těhotenstvími. Mně její přístup vyhovuje, je přátelská a milá, profesionální. Obě dvě těhotenství naprosto bez problémů, chodím k ní ráda, i když teď již jen na kontroly. A přestože má dost pacientů, nikdy jsem dlouho nečekala. Tak nevím, zda ty ostatní ženy opravdu mluví o stejné lékařce....A. Fodor

Paní doktorku nedoporučuju. Byla jsem u ní v listopadu kvůli louhodobému krvácení, nevyšetřila mě,jen to svedla na to, že neumim jíst HA. Udělala mi vnější sono břicha, což jsem nepochopila, strašně pospíchala a jela si svou písničku. Ani mi nepředepsala žádné léky k pozastavení krvácení. Její chování ve stylu lážoplážo se mi příčí a dělá akorát ostudu panu doktorovi Švecovi. S panem doktorem problém nikdy nebyl, ale rozhodla jsem se o celkový přestup k jinému gynekologovi a ejhle, mám zánět. Takže takhle se stará o své pacienty, děkuji za nulovou profesionalitu.

Jsem s paní doktorkou strašně spokojená, jak při normálních prohlídkách, tak v těhotenství, vždycky dobře poradila, řekla svůj názor ale nenutila ho, dala na výběr více možností. A líbí se mi právě ten kamarádský přístup. Přijde mi, jako by tady ty negativní příspěvky psaly o úplně jiném člověku.

Normálně chodím k panu doktorovi, který má rovněž na francouzské třídě ordinaci, ale když měl dovolenou a podobně, nezbylo mi, než s problémem zajít k této paní doktorce. Opravdu s ní nemám dobrou zkušenoust, přestože jsem tam byla jen párkrát. Ne jen, že mě vždy odbyje a hned zve dalšího pacienta, ale i když jsem u ní byla s problémem kondylomat, které se u mě objevili, chtěla jsem přijít do ordinace i s přítelem. Je to samozřejmě přenosné, a proto jsem myslela, že nám k tomu něco poví dohromady a vysvětlí, o co vůbec jde. Načež paní doktorka mého přítele do ordinace ani nepustila, v\hodila ho s ne příliš vhodným a slušným komentářem. Velice mě zklamala několikrát, co jsem se jí na něco ptala a ona mě vždy, hlavně co nejrychleji, odbyla. Velice mi není sympatický její přístup k pacientkám snažícím se zlehčit situaci a zasmát se, protože opravdu není příjemné na diagnostiku přednádorového onemocnění slyšet, 'joo to je normální, to víte, malá operace, špatný maso musí pryč'. Holky, nejsme přece na jatkách!! Nevím, jak se paní doktorka tváří na ženy píšící sem samou chválu, ale já bych jí rozhodně nedoporučila ani své nepřítelkyni.

Velice příjemná paní doktorka. Ačkoli gynekologické vyšetření není záležitost, kterou bych vyhledávala, s paní doktorkou je to alespoň bez stresu a nepříjemných pocitů. Jsem ráda, že u nás ordinuje.

jsem s paní doktorkou spokojená, jak na běžných prohlídkách tak v těhotenství mě nikdy neodbyla, vždy se usmívala.. nemůžu si stěžovat

S paní doktorkou jsem velmi spokojena,nyní jsem poprvé těhotná v 6.měsíci a všechno probíhá skvěle.Na každé kontrole je velmi příjemná na všechny mé dotazy mi ochotně odpovídá.Můžu doporučit,chodím k ní velmi ráda.

Začala jsem k paní doktorce chodit od 19 let, kdy jsem se rozhodla užívat antikoncepci. Po dobu 6 let, kdy jsem k ni chodila jen pro recepty a na preventivni prohlidku byla ochotná, milá, prostě jsem si myslela, že je z našeho okresu nejlepší.Navíc jsem jí věřila a myslela si, že jsem do budoucna v "dobrých rukou" /dlouhodobě osobně se známe/. Bohužel jsem se velice zmýlila!!!! Loni v létě jsem vysadila antikoncepci a doufala, že brzo otěhotním. Jelikož jsem měla před užíváním HAK nepravidelný MC, tak mi paní doktorka předepsala Duphaston od 15. dne MC již za 2 měsíce po vysazení HAK.Za další 2 měsíce jsem k ní šla na kontrolu, udělala mi USG/byla jsem zrovna 21 den!!!! MC/ a řekla, že folikuly mám malý, tak mi dá léky na podporu růstu-Clostilbegyt.Hnedka mi naordinovala 2 tbl. i přesto, že je v inf. letáku napsaná na počátek terapie 1 tbl.Po dobu 3 měsíců jsem užívala 2 tbl Clostilbegytu a Duphaston.ANI JEDNOU ZA TU DOBU MI NEUDĚLALA KONTROLNÍ USG /po dobu užívání těchto léků má být žena USG sledována!!!/,aby věděla jak na tuto léčbu reaguju.V dubnu jsem si šla "vyfasovat" další léky a když jsem jí řekla, že těhotná nejsem, tak mi dávku Clostilbegytu zvýšila na 4 tbl. denně!!!Já jí věřila, tak proč ne...hlavně že mi to pomůže otěhotnět.4 tbl. jsem si vzala pouze 1 den a večer jsem myslela, že mi praskne břicho bolestí.Musím podotknout, že i přesto, kdy mi naordinovala 4 tbl.Clostilbegytu,tak si mě ani JEDNOU NEPOZVALA NA USG!!!!V červnu mi změnila Duphaston na Utrogestan, abych měla,pro moji spokojenost, nějakou změnu. S úšklebkem mi řekla, že jsem na těhotenství strašně zaměřená a ať přijdu v srpnu.Ke konci srpna jsem přešla k jinému gynekologovi.Závěrem bych chtěla říct, že jsou doporučený postupy/hormonalní profil,USG,laparoskopie...aj./, kterými by se paní doktorka měla řídit a ne hnedka cpát pacinetky hormonama,které mají vyvolat ovulaci/clostilbegyt/ ale zároveň ji i blokují /Duphaston,Utrogestan/.A holky, pokud nejste spokojený se svým gynekologem, ihned od něj odejděte, ať vám neutíkají zbytečný měsíce tak, jako mě.

Paní doktorka Jana je bezproblémová,příjemná a milá odbornice. Vždy poradí a popovídá si. Všem doporučuji.