Jana Říhová, pediatr Hradec Králové

MUDr. Jana Říhová

Uložit

Pediatr Více

24 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Štefánikova 535, Hradec Králové
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Výborná paní doktorka, poradí se vším i po telefonu. Jsem velmi spokojená jak s přístupem tak s péčí.


N
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsem zaregistrovala miminko na základně hodnocení na internetu a už od 3. týdne čekala, až budeme moci odejít (bohužel lze až za 3 měsíce). Naprosto zastaralé postupy - co se paní doktorka kdysi naučila, to prostě jede. Moje dotazy byly zlehčovány a měla jsem občas pocit jako bych snad já byla to dítě, které neví nic o světě. Říkat věci jako že můžu miminku dávat genciánku(!!) do pusinky třeba půl roku, to opravdu nechápu. Sestra byla jen posledním hřebíčkem do rakve - tak nepříjemnou osobu jsem dlouho nezažila. Bohužel pro mě každá návštěva byla stresující záležitostí (a že jich s novorozencem je dost).
Dvě hvězdy za objednávání na přesný čas (protože covid) a za to, že paní doktorka občas dokáže i uklidnit a určité věci popsat velmi podrobně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

CHodila jsem k paní doktorce jako dítě, dnes sice s dcerkama navštěvuji jinou paní dr., ale to jen z toho důvodu, že je v sousedství. Když jsem chtěla konzultovat zdravotní stav i s jiným dr., kontaktovala jsem paní doktorku Říhovou emailem, ihned mi bylo odepsáno a mohla jsem přijít na návštěvu i s dcerou. Paní dokrotka si i po letech pamatovala kdo jsem a byla stále moc milá a vstřícná. I přes některé negativní názory jiných maminek vřele doporučuji. Myslím, že kdo se málo ptá, málo se dozví. Hezký den


M
Ověřeny pacient

Chodím k ní s malou dcerkou, která naštěstí nikdy nebyla nemocná. Jen jednou jsem pro ni chtěla něco na rýmu: paní doktorka mi doporučila kapky (v lékárně jsem pak vzala podobné, jen 3x levnější) a lék na alergii! Nicméně stačí mi přístup k povinnému očkování: malá informovanost mě jako rodiče o vedlejších účincích (zřejmě mám mít nastudováno z internetu) a také mi nikdo neřekl, že na periodické prohlídky (např. na 18 měsících) mám dcerku objednávat sama. Pak byla potíž mě sehnat, jelikož měli na mě uvedeno chybně jak příjmení, tak i telefonní číslo. Děsím se okamžiku, kdy bude malá fakt nemocná. Prostě doktorce nijak nedůvěřuji, zdá se mi málo pečlivá, poohlížím se po jiné.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Skoro před rokem jsem paní doktorku poprosil, aby na internetu na stránkách Firmy.cz nechala opravit moje telefonní číslo jako kontakt na její ordinaci. E-maily nečte, nic s tím neudělala.
Lidský přístup- velmi špatný.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Děkuji paní doktorce i jejím sestřičkám za výbornou péči o mého syna a jejich krásný přístup nejen k pacietům,ale i k jejich mnohdy vyděšeným rodičům.

Paní doktorka je skvělá,kdykoliv jsem potřebovala,pomohla mi i poradila po tel.,i sestřička je báječná,všem vřele doporučuji...


Paní doktorka je lékařka na svém místě. Je pečlivá,svému oboru rozumí, je lidská.Jsem s ní nadmíru spokojená, neměnila bych.


Lepší doktorku neznám opravdu 1+.


paní doktorka je ta nejlepší ze všech má příjemnou ordinaci a cítím se v ní dobře a nikdy sem se k ní nebála jít a sestřička je velice hodná a rozhodně nesouhlasím s žádným protikladným hodnocením s odpuštěním sete krávy když tohle napíšete o doktorce kterou skoro neznáte jen přez vaše dítě


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti