Praktický lékař pro děti a dorost
Podvihovská 16/156, Opava

Praktický lékař pro děti a dorost
Nádražní okruh 5/766, Opava

Mudr.Reznerová je velmi zkušená ,dovede velmi rychle a přesně určit kde je hlavní příčina nemoci ,nevnucuje antibiotika,vyzná se v homeopatii,má velmi citlivý dobrý přístup k dětem,syn je už téměř dospělý , jsem ráda a tímto děkuji za péči ,kterou mu od malička věnovala.

Ochotně zodpoví všechny otázky a poradí. Když se jí něco nezdá, pošle na speciální vyšetření, aby se něco nezanedbalo. Mluví k věci (člověk tak neztratí drahocený čas "drbáním" nebo zbytečným čekáním v čekárně).

S paní doktorkou mám ty nejlepší zkušenosti. Teď jsou už moje děti velké, ale vždy k nim měla skvělý přístup.
Můj syn se vždy velmi bál bílých plášťů, ale ona to s ním vždy dobře uměla. Ani očkování, kterého se tak bál nebyl u ní problém.

mé děti jsou s ní spokojené je příjemná nejen k dětem ale i k rodičům vše poradí

Jako lékař i jako člověk vynikající.

jsme s ní hodně spokojení a nikdy nesklamala je prostě supér kdo k ní chodí ví o čem mluvím

Pani doktorka je velmi hodná, všechny otázky zodpoví. Mám s ní ty nejlepší zkušenosti. Mohu doporučit. Děkuji za mého syna.

jako lekařka i člověk je nejlepši.s dětma to umi moc dobře a jeji chovani k nim je suprove.doporučuji všem