Praktická lékařka pro děti a dorost
Chřestová 18, Ivančice

K PANÍ DOKTORCE CHDÍME S OBĚMA SYNY A JSEM DOCELA SPOKOJENÁ. STARŠÍ SYN MÁ ASTMA A PANÍ DOKTORKA NA TO PŘIŠLA DOCELA BRZY A USNADNILA NÁM TÍM ŽIVOT. AKORÁT TO ČEKÁNÍ V ORDINACI JE NĚKDY NEKONEČNÉ. ALE KAŽDOPÁDNĚ BYCH JI DOPORUČILA

já k ní chodila do doby, než mi málem odrovnala dítě antibiotiky, které nám psala ode dveří, aniž by se na nás pořádně podívala. Dcerka kvůli ní prodělala v 6 měsících svého života mononukleozu.

K paní doktorce docházíme se synem a musím říci, že paní doktorka nejen že je velmi příjemná (což je u dětského lékaře vždy velké plus), tak je i zároveň erudovanou a zkušenou lékařkou. Lze se plně spolehnout na přesnost diagnózy a posouzení závažnosti onemocnění. Navíc, i přes občas větší počet pacientů v čekárně probíhají návštěvy bez zbytečných prodlev - v období chřipkových epidemií apod. to není k zahození a rozhodně to nebývá jinde pravidlem. Takže: mohu plně doporučit!