MUDr. Jana Prüherová

Pediatr Více

České Budějovice 1 adresa

Paní doktorka nám byla doporučena a tím, že jsme se u ní zaregistrovali (syn a dcera) jsme rozhodně chybu neudělali! Pečlivá, milá, příjemná, vše vysvětlí. Mohu jen doporučit!

Když jsem byla malá, k paní doktorce mi chodit nevadilo, ale v dospívání jsem na ní viděla, že jí každou další návštěvou víceméně obtěžuji. Vždy jsem musela říct, co mi podle mého názoru je, a co na to chci, což mi nepřijde jako profesionální přístup. Navíc si mě neustále pletla s mojí o 3 roky mladší sestrou. Bohužel tuto lékařku nemůžu doporučit.

Tato doktorka nebyla schopna poznat, že mám problém se štítnou žlázou. Mým rodičům vykládala, že všechny ty zdravotní problémy si jen vymýšlím, abych nemusela chodit do školy. Od té doby, co mě poslala na vyšetření do nemocnice, aby mě ujistili, že mi opravdu vůbec nic není!, jsem prodělala 4 operace a ani po osmi letech jsem se z toho nedostala a dle specialistů ani jen tak nedostanu! Takže tímto jí děkuji za zkažený život.

Chodím k paní doktorce se čtyřletou dcerkou a jsem s její péčí velmi spokojena. Cením si odborný přístup, když malá měla potíže jako miminko, raději udělala i více vyšetření, abych měla klid a jistotu, nikdy nic nepodceňuje, naopak. Má plno zkušeností, profesionální přístup k dětem i jejich rodičům. Oceňuji, když mi lékař vše, co se týká mého dítěte, podrobně vysvětlí. A na sestřičce je vidět, jak má děti opravdu ráda, je milá a vlídná, velmi ochotná. Jedinou nepříjemnou zkušenost máme se zastupující lékařkou, když paní doktorka nemohla nějaký čas ordinovat. Jsme rádi, že je zpět a zdravá. Rozhodně ji doporučuji. K.

Chodila jsem k paní doktorce od malička, všechno v pořádku, ale nezapomenu jí, že při preventivní prohlídce za ty léta nepoznala, že mám těžkou skoliózu a díky ní všechen pohyb, který mě baví, zakázaný... Poškodila mě fyzicky a doporučuji každému dítěti kontrolovat páteř, ať neskončí jako já...

k paní doktorce jsem chodila se svým synem od narození, dokud byl zdráv byla mílá a příjemná. Když ale začal pokuckávat dostali jsme kapky, které po týdnu užívání nezabraly. Paní doktorka tomu nevěnovala pozornost, neudělala žádné vyšetření a napsala tablety na alergii. Navštívila jsem proto jiného lékaře, který zjistil, že má syn zánět průdušek. Paní doktorku bych nikomu nedoporučila. Jestli jí už práce s dětmi unavuje, tak ať jde do důchodu, možná by ubylo malých alergiků.

Velmi příjemná paní doktorka, vždy se snahou pomoci.

Tato paní doktorka je jedna z nejlepších.Starala se už o mě a o mého bratra, když jsme byli malí, teď léčí mé děti.Vyniká přístupem, jednáním s lidmi, dokáže pomoct a poradit.Všem vřele doporučuji.

Mám už sice dospělé děti,ale v dětství byla paní doktorka jejich lékařka mohu ji jen chválit za vše co pro ně udělala,je to lékařka jak má být doporučuji.