Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Paní doktorka nám byla doporučena a tím, že jsme se u ní zaregistrovali (syn a dcera) jsme rozhodně chybu neudělali! Pečlivá, milá, příjemná, vše vysvětlí. Mohu jen doporučit!

Když jsem byla malá, k paní doktorce mi chodit nevadilo, ale v dospívání jsem na ní viděla, že jí každou další návštěvou víceméně obtěžuji. Vždy jsem musela říct, co mi podle mého názoru je, a co na to chci, což mi nepřijde jako profesionální přístup. Navíc si mě neustále pletla s mojí o 3 roky mladší sestrou. Bohužel tuto lékařku nemůžu doporučit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Tato doktorka nebyla schopna poznat, že mám problém se štítnou žlázou. Mým rodičům vykládala, že všechny ty zdravotní problémy si jen vymýšlím, abych nemusela chodit do školy. Od té doby, co mě poslala na vyšetření do nemocnice, aby mě ujistili, že mi opravdu vůbec nic není!, jsem prodělala 4 operace a ani po osmi letech jsem se z toho nedostala a dle specialistů ani jen tak nedostanu! Takže tímto jí děkuji za zkažený život.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Chodím k paní doktorce se čtyřletou dcerkou a jsem s její péčí velmi spokojena. Cením si odborný přístup, když malá měla potíže jako miminko, raději udělala i více vyšetření, abych měla klid a jistotu, nikdy nic nepodceňuje, naopak. Má plno zkušeností, profesionální přístup k dětem i jejich rodičům. Oceňuji, když mi lékař vše, co se týká mého dítěte, podrobně vysvětlí. A na sestřičce je vidět, jak má děti opravdu ráda, je milá a vlídná, velmi ochotná. Jedinou nepříjemnou zkušenost máme se zastupující lékařkou, když paní doktorka nemohla nějaký čas ordinovat. Jsme rádi, že je zpět a zdravá. Rozhodně ji doporučuji. K.

G
Ověřený profil

Chodila jsem k paní doktorce od malička, všechno v pořádku, ale nezapomenu jí, že při preventivní prohlídce za ty léta nepoznala, že mám těžkou skoliózu a díky ní všechen pohyb, který mě baví, zakázaný... Poškodila mě fyzicky a doporučuji každému dítěti kontrolovat páteř, ať neskončí jako já...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

D


k paní doktorce jsem chodila se svým synem od narození, dokud byl zdráv byla mílá a příjemná. Když ale začal pokuckávat dostali jsme kapky, které po týdnu užívání nezabraly. Paní doktorka tomu nevěnovala pozornost, neudělala žádné vyšetření a napsala tablety na alergii. Navštívila jsem proto jiného lékaře, který zjistil, že má syn zánět průdušek. Paní doktorku bych nikomu nedoporučila. Jestli jí už práce s dětmi unavuje, tak ať jde do důchodu, možná by ubylo malých alergiků.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

F

Velmi příjemná paní doktorka, vždy se snahou pomoci.

L

Tato paní doktorka je jedna z nejlepších.Starala se už o mě a o mého bratra, když jsme byli malí, teď léčí mé děti.Vyniká přístupem, jednáním s lidmi, dokáže pomoct a poradit.Všem vřele doporučuji.

A

Mám už sice dospělé děti,ale v dětství byla paní doktorka jejich lékařka mohu ji jen chválit za vše co pro ně udělala,je to lékařka jak má být doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti