Jana Provazníková, praktický lékař Kroměříž

MUDr. Jana Provazníková

Uložit

Praktický lékař Více

18 názorů

Uložit


Adresa

nám. Míru 3287, Kroměříž
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka je moje první a doufám, že i poslední praktická lékařka :-) Je lidská, naslouchá a je ochotná. Prostředí je vybavené a čisté. Sestřička je milá, přátelská. Jediná nevýhoda je dlouhé čekání v čekárně.

Ověřený profil

Skvělá a pečlivá lékařka s osobním přístupem k pacientům. Úžasná žena! Chodím k ní od doby,kdy pracovala na Lazaretu a po přechodu na Polikliniku k ní přešla celá moje rodina. Pomohla nám i v posledních 3 týdnech života mého tchána. Nedáme na ni dopustit!

Ověřený profil

Naprosto dokonalá paní doktorka a úžasná sestřička. Nikam jinam bych už nešla! Úplně vyhovuje i mému manželovi i mojí mamince.

P
Ověřený profil

Vždy jsem byla spokojená, stejně jako celá moje rodina, a to jak s prací a přístupem paní doktory, tak sestřičky,

J

Na MUDr. Provazníkovou nedám dopustit, je naší rodinnou lékařkou mnoho let, vždy nám vyšla vstříc i v případě, kdy dcera léta žijící v zahraničí potřebovala pomoc i mimo ordinační hodiny. A to ji nikdy neviděla. Potýkám se s určitými psychickými problémy, a dr. Provazníková mně pomohla víc než psycholožka. Ano, někdy se v ordinaci dlouho čeká, ale to je problém všech praktických lékařů. Díky za ni i za sestřičku.

Ověřený profil

Je ohromná a hlavně v dnešní době lidská. Hodně to dělá také naše sestřička po mateřské,která je velice pracovitá a tudiž na nás má p. doktorka více času. Přeji krásné svátečky a hlavně to zdravíčko.

Ověřený profil

paní doktorka je velice vnímavá a dělá čest svému povolání.

Moc milá, lidská, chápavá i kvalitní lékařka, kterých je málo.

Ověřený profil

Paní doktorka je velice obětavá,vstřícná,příjemná.Chodím k ní s se svými dcerami a nemůžeme si ji vynachválit.Vždy je úsměvavá a zodpovědná nikdy se nám nestalo že by vyšetření odbyla.Za péči děkuje rodina Kvitova

super

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti