MUDr.

Jana Matějková

Kontaktní informace

• Fyziatrie, balneologie a léčebná rehab

Šultysova 1141, 27401 Slaný, středočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

• Z

Milá, zodpovědná a velmi vstřícná paní doktorka obdařená šikovností. Jsem rád, že jsem se s ní setkal.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jitka Laliková Šerclová
    Jitka Laliková Šerclová
    Ke koupališti 1790/12, Praha
    Paní doktorka se soustředěně věnovala mému mimořádnému případu bolesti zad a stanovení rehabilitačnímu postupu.… Více

Michaela Kalašová
    Michaela Kalašová
    Na Poříčí 12, Praha
    Na paní magistru Kalašovou jsem se obrátila z důvodu bolesti zad a pravidelné návštěvy mi v tomto problému velmi… Více

Lucie Dlasková
    Lucie Dlasková
    28. pluku 575/21, Praha
    Pani doktorka je prijemna pani. Pristup je velmi dobry .Celkovy pocit z navstevy je vyborny. Nastivim znova a doporucujem;) Více

Boris Ljubčenko
    Boris Ljubčenko
    Fyzioterapeut
    Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha
    Pan Ljubčenko se choval velmi profesionálně... Po základní konzultaci přešel k samotnému zjištění pohmatem... Následně… Více

Ludmila Švarcová
    Ludmila Švarcová
    Hviezdoslavova 1600/6, Praha 4, Praha
    Paní magistra je velice příjemná a milá, odhalila příčinu bolesti mých zad a doporučila mi cvičení, jak tuto bolest… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Z

• J

Dobrý den
      Chtěla bych poděkovat paní doktorce za vše co pro mě udělala,je to zlatí človíček a má srdíčko kde mám být,Člověk se tam rád vrací.Moc jsi za vše děkuji.Jůnová

• Moc dobrá

• Tuto lékařku doporučuji, jelikož mi velice pomohla.

• Paní doktorku mohu všem jen doporučit!Milá,profesionální,a hlavně pomůže!!!

• Velmi dobře mi paní doktorka napravila záda a pomohla mi diky rehabilitacim od bolesti.

• Tato lékařka je nejlepší jakou jsem v daném oboru potkala - lidská a vysoce profesionální.Dopručuji každému.

• Paní doktorka i s titulem MUDR nepřestává být člověkem s velkým Č, a tím se liší od velké většiny svých kolegů / celkově lékařů/.Taky ji občas " tlačí boty"a přece nepřestává být sluníčkem i za deštivých dní.

• M

Kdyby všichni lékaří,jako tak tato lékařka!!!!

• M

ochotná,ohleduplná mslím,že má svou práci ráda