MUDr.

Jana Matějková

Fyzioterapeut

Kontaktní informace

• Z

Milá, zodpovědná a velmi vstřícná paní doktorka obdařená šikovností. Jsem rád, že jsem se s ní setkal.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Z

• J

Dobrý den
      Chtěla bych poděkovat paní doktorce za vše co pro mě udělala,je to zlatí človíček a má srdíčko kde mám být,Člověk se tam rád vrací.Moc jsi za vše děkuji.Jůnová

• Moc dobrá

• Tuto lékařku doporučuji, jelikož mi velice pomohla.

• Paní doktorku mohu všem jen doporučit!Milá,profesionální,a hlavně pomůže!!!

• Velmi dobře mi paní doktorka napravila záda a pomohla mi diky rehabilitacim od bolesti.

• Tato lékařka je nejlepší jakou jsem v daném oboru potkala - lidská a vysoce profesionální.Dopručuji každému.

• Paní doktorka i s titulem MUDR nepřestává být člověkem s velkým Č, a tím se liší od velké většiny svých kolegů / celkově lékařů/.Taky ji občas " tlačí boty"a přece nepřestává být sluníčkem i za deštivých dní.

• M

Kdyby všichni lékaří,jako tak tato lékařka!!!!

• M

ochotná,ohleduplná mslím,že má svou práci ráda