Adresa

Ord. specialisty - oční
Čechovská 55, Příbram

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: Ord. specialisty - oční Jiný

Naprostá spokojenost. Byla jsem vyšetřena přesně na čas objednání. Příjemné chování jak paní doktorky tak i sestřičky.

Z
Ověřený profil

Ze své vlastní zkušenosti i ze svého okolí mohu říci jen jedno - nejhorší lékař, kterého snad znám - co se odbornosti týče. Ano příjemná paní - ale když mi ani po 13ti letech či jak dlouho tam jsem nedokázala pořádně změřit oční vadu a stále mi psala špatné parametry na brýle, tak to už asi něco znamená. Když jsem chtěl kontatkní čočky, řekla mi, že na moje oči nejsou. Zašel jsem k "obyčejnému" optikovi a ten mi nejenže vylepšil zrak z 55 na 95procent (těch 55 mi naměřil s brýlemi od paní doktorky), ale hlavně mi zjistil uplně jiné vady. Místo nesmyslných dioptrií zjistil prostě vysoký astigmatismus - dioptrie zmenšil o více jak polovinu (půvoně 5) a cylindr naopak upravil tak, abych viděl a výsledek? Po 27ti letech vidím věci, které jsem předtím neviděl a nemusím nosit nesmyslně tlusté brýle. Jako třešničku na dortu mi tento "obyčejný" optik sehnal bez problémů i kontaktní čočky.

Paní doktorka je dobrá tak akorát na to, aby vám dala razítko. Jak jsem psal výše není to pouze moje zkušenost, ale tuto si pamatuji nejvíce pochopitelně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

V
Ověřený profil

Mám velmi špatnou osobní zkušenost s odborností této lékařky. Každý rok jsem chodila na pravidelné kontroly. Zrak se mi postupně zhoršoval a tak jsem dostávala stále silnější brýle. Poté se objevil šedý zákal. Tak mě doktorka poslala na vyšetření zraku. Z vyšetření se zjistilo, že mám nejen šedý zákal, ale i jinou oční vadu, kterou paní doktorka za více než 10 let nezjistila. Doktor, který mě vyšetřoval se divil jak je možné, že paní Mášová nic nezjistila. Kdyby paní doktorka nezanedbala péči tak jsem mohla jít na odstranění zákalu. Bohužel teď už nelze dělat vůbec nic. V sočasné době vidím tak, že neprečtu noviny ani s lupou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ochotná ano. S odborností je to už horší.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

vždy jsem byla spokojená, co jsem potřebovala vyléčit, se vyléčilo a obě dvě, jak paní doktorka, tak i sestra jsou velice příjemné.


Doktorka i sestra jsou ochotné, příjemné. V čekárně se dlouho nečeká.


Došlo k chybě, zkuste to znovu