Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
Šrobárova, Praha

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Paní doktorka je super ale přísná ale i hodná lékařka která mi před 17,5 roky zachránila život .
Moc jí děkuji, díky ní mám dnes krásné a zdravé dvojčátka holčičky a jsem zdravá.
MOC MOC DĚKUJI

Paní doktorka je kapacita !!!!!! Zachránila mi život ..... Je velmi vnímavá,lidská a profesionální... MNOHOKRÁT JI DĚKUJI :-)

Paní doktorka Marková je Kapacita (nutno zdůrazniti s velkým K) - její přístup je vždy profesionální, ve svém oboru je velmi educovaná (jak teoreticky, tak i prakticky), všechno říká narovinu a je velmi náklonná! - dokáže se do situace, na rozdíl od svých kolegů, velmi dobře vžít. Prošel jsem spoustou nemocničních oddělení a věřte mi, jen málo je takových doktorů. Mnohokráte děkuji!

Mám pocit, že čtu hodnocení na jiného lékaře. Paní doktorka je veliký odborník, o tom není debat. Bohužel mi toho moc nevysvětlila, určitě ne podrobně a to od začátku léčby (obdržela jsem brožury,ať si vše nastuduji) až do konce.Zdlouhavé a ubíjející čekání před ambulancí a když se nakonec dostanete dovnitř, tak vám napíše zprávu (na ty si potrpí) a jste během chvilky venku. Na zodpovězení dotazů k léčbě a výsledkům nemá prostě čas. V lepším případě je zodpoví velmi stručně nebo odborně a přes upozornění, že ne všem lékařským výrazům rozumíte, vám to jako laikovi již neumí vysvětlit. Není to jen můj názor, překvapilo mě, že o tom nikdo nenapsal. Na stacionáři si o tom povídají všichni. Slyšela jsem, že dříve, byla vynikající. Vnímavá, empatická a starostlivá, ale poslední dobou toto šlo stranou a paní doktorka se zaměřila jen na výzkum a papíry. Co bych chtěla vyzdvihnout je její sestřička, která je ochotná, milá a snaží se vše podrobně vysvětlit, když ji o to požádáte. Sestřičky na stacionáři by si zasloužily medaili za jejich přístup k nám - pacientům.

Mudr.Marková je vyjimečná žena,nejen jako lékař,ale jako člověk. . . .. . .mám s ní velmi velké kvalitní zkušenosti. . .. před lety když mi byl zjistěn závažný hematologický nález,ona jedinná mě přijala a zachránila. . .. je bezvadná žena a člověk. .. .myslím,že celá hematologie by si měla z ní brát příklad a laskavě uvolnit místo,prostor a čas na vlastní výzkum. . .ona na to má opravdu hodně moc. . . .o empatiich ani nemluvím .. .. . danke. . .. .

Paní Doktorka mě teď léčí a já nemůžu být spokojenější s tím, že má mojí léčbu na starosti právě ona. Většího profesionála jsem v životě nepotkal. Je vnímavá, ochotná, vždy všechno vysvětlí a se vším poradí. Má neuvěřitelné znalosti a je vidět, že pro pacienty dělá maximum...=)

přísná,ale myslím že dobrá

Plně profesionální přístup, empatická, vědomostně nepřekonatelná

Paní doktorka mi byla doporučena.Jezdila jsem za ní ze severu Čech a nikdy jsem nelitovala.Tolerantní,trpělivá a vše s lidským přístupem.Ze všeho mě "vysekala" a nyní žiju klidně a mohu se věnovat svým koníčkům naplno.Kdybych musela volit znovu,určitě se na ní obrátím.
Prostě profík na svém místě.

Paní doktorka je velký profesionál, je to člověk na správném místě. Nejen mě ,ale i mnoho dalších, vyléčila a nyní mohu žít a užívat všeho krásného na tomto světě. díky moc.