Zubní ordinace MDDr. Jana Macháčková
Jívavská 16, Šternberk

Umístění: Zubní ordinace MDDr. Jana Macháčková Jiný

Naprosto skvělá zubařka. Chodíme k ní se synem již několik let a vždy jsme byli moc spokojeni. Její přístup je profesionální i empatický. Její výkony jsou nadstandardní a bezbolestné. Na pravidelné prohlídky zve, takže si člověk nemusí hlídat termín. Jsme moc rádi, že jsme v péči tak skvělé zubařky.

Umístění: Zubní ordinace MDDr. Jana Macháčková

Vynikající paní zubařka, příjemná, hodná a poctivá jedním slovem úžasná. jsem moc ráda, že mohu navštěvovat tak vynikající paní zubařku a nedělá mi problém k ní dojíždět 90 km.....
Sesřička je taky moc hodná, nejlepší zubní lékařka, kterou znám....
vaše pacientka Liběnka Hrešková

Vynikající zubařka. Jsem rád, že mám to štěstí být jejím klientem. Příjemné jednání jak samotné zubařky, tak i sestry. Konečně se na starý kolena nebojím zubaře :)

Naprosot skvělá zubařka, parádní přístup, ohleduplná a velmi milá. Jen doufám, že ve Šternberku bude co nejdéle. Díky této zubařce už mám rád zubaře :-)

Zastupuje paní doktorku Vyskočilovou, která je nyní na MD velmi dobře. Jsme s ní celá rodina velice spokojeni. Má milé příjemné vystupování a dokáže vás taktně upozornit na vaše nedostatky a snaží se je společně s vámi řešit.

C

Zdravím z Moravy.
Je mi líto pacientů v Úvalech, ale hurá pro ty z Moravy.
Dnes jsem byl slečnou (paní ?) doktorkou ašetřen a bylo to super.
Profesionální+odborné+příjemné ! Čestmír 11.12.2012

moc šikovná děvčica z Moravy,její práce je velice precizní,škoda,že už ji v Úvalech nebudeme mít.