Paní doktorka je opravdu velice milá, pečlivá a ohleduplná. Nevím jak sestřička, ta první byla taky milá, tu novou jsem zatím nezažila, tak uvidíme

Dobrovského 2023, Havlíčkův Brod
Zdravotní středisko Dobrovského, Havlíčkův Brod (mapa)

Prijemna zubarka, neprijemna sestra. Po nedbalem zakroku pani zubarky jsem skoncila na pohotovosti a o zub jsem prisla.

Nezbývá než souhlasit s předchozími názory! Od té doby co jsem přešel k paní doktorce, se na zubní prohlídky vždy těším! Paní doktorka odvádí perfektní práci, stejně jako vždy se usmívající sestřička!!!

Připojuji se k pochvale. S paní doktorkou i sestřičkou jsem velmi spokojena, působí klidně a vyrovnaně, paní doktorce důvěřuji i profesně. Ošetřuje velmi šetrně a bezbolestně.

Paní zubařka je moc šikovná, pečlivá a ohleduplná. Vše se snaží vysvětlit a ošetření udělat tak aby bylo co nejméně nepříjemné. Velká spokojenost.....doufám že zůstane taková jaká je a létama praxe se z ní nestane další cholerická a nepříjemná zubařka :).......stejná chvála patří i sestřičce.

Velká spokojenost! Paní doktorka i sestřčka jsou velmi milé, příjemné, pečlivé a ohleduplné. Na cokoli se zeptám mi ochotně vysvětlí...