MDDr. Jana Krajcarová

Zubař Více

Havlíčkův Brod 1 adresa

Zdravotní středisko Dobrovského, Havlíčkův Brod
Dobrovského 2023, Havlíčkův Brod

Paní doktorka je opravdu velice milá, pečlivá a ohleduplná. Nevím jak sestřička, ta první byla taky milá, tu novou jsem zatím nezažila, tak uvidíme

Prijemna zubarka, neprijemna sestra. Po nedbalem zakroku pani zubarky jsem skoncila na pohotovosti a o zub jsem prisla.

Nezbývá než souhlasit s předchozími názory! Od té doby co jsem přešel k paní doktorce, se na zubní prohlídky vždy těším! Paní doktorka odvádí perfektní práci, stejně jako vždy se usmívající sestřička!!!

Připojuji se k pochvale. S paní doktorkou i sestřičkou jsem velmi spokojena, působí klidně a vyrovnaně, paní doktorce důvěřuji i profesně. Ošetřuje velmi šetrně a bezbolestně.

Paní zubařka je moc šikovná, pečlivá a ohleduplná. Vše se snaží vysvětlit a ošetření udělat tak aby bylo co nejméně nepříjemné. Velká spokojenost.....doufám že zůstane taková jaká je a létama praxe se z ní nestane další cholerická a nepříjemná zubařka :).......stejná chvála patří i sestřičce.

Velká spokojenost! Paní doktorka i sestřčka jsou velmi milé, příjemné, pečlivé a ohleduplné. Na cokoli se zeptám mi ochotně vysvětlí...