Jana Kouklová, zubař Kralovice

Zubař

Na Palcátech 587, Kralovice

Karlovská 146, Lubenec

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Byli jsme na registrační prohlídce a to bylo poprvé a naposledy co jsme se i se svým 1,5letým synem mohli s Dr. setkat. Pomalu hned ve dveřích vám nutí jejich kartáčky na zuby, protože vy jste si svoje kartáčky nevzala (nikdo mi tuhle informaci nedal). Synovi sotva otevřela pusu a už mu chce stříhat retní uzdičku. (Dle informací z internetu se uzdička řeší až při stálých zubech)! Mě se podívala jen na spodní patro a už chce trhat 3 zuby! (opravdu nejsem někdo, kdo se o zuby nestará)
Nejvíce mě dostala její výsměšná urážka, kdy prohlásila "Jak můžete učit syna čistit si zuby, když to sama neumíte!"
Takže paní doktorko sbohem ... Vás nikdy!
Chtěla jsem zubařku, ne dentistku. Paní doktorka velice nepříjemná.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

S paní doktorkou jsem nebyla vůbec spokojena. Nepříjemná v telefonu i naživo. Stejně tak její sestra, která nepozná dny v týdnu. Ošetření bylo bolestivé. Nedoporučuji!

Je to nejlepší doktorka co znám. Moc milá a hodná. K ní se nebojím chodit. Vše vysvětlí, poradí a nic u ní nebolí. Vynikající přístup k dětem!!!!

Vůbec nechápu, kterej debil může napsat že má Jana Kouklová katastrofální přístup a křičí na děti :-) Asi jedině nějakej závistivej konkurent to mohl napsat. Kdo jí zná, tak ví že to není pravda.

Je dobrý, že trhá zuby jen když už asi není jiná možnost jak zub vyléčit...ne jako někteří její kolegové, kteří by nejradši vytrhali i zdravé zuby.

Je proste nejlepsi.

umí dělat divi

Je super

Paní dokktorka Jana Kouklová ochotně vše vysvětlí, navrhne možnosti a pacientovi narovinu říká svůj názor. Rozhodnutí však ponechá ne něm a do ničeho člověka netlačí! Svou práci dělá veůmi pečlivě. Jsem s ní naprosto spokojená.

Zdraví Jitka

je to doktorka na svém místě!!! jsem s ní nad míru spokojen je ochotná milá a trpělivá navíc není vůči pacientům lhostejná!!!! je super