U Fotochemy 1601/3, Hradec Králové

Umístění: Ordinace Jiný

Velký dík paní doktorce za řešení jakéhokoliv zdravotního problému a přístupu k dané situaci. Vždy ať už při klasické prevenci tak i při zdravotních problémech vzorny přístup jjak ze strany personálu (sestřičky) tak i ze strany paní doktorky. Při větších problémech vždy převeden na speciální pracoviště. Děkuji Vám paní doktorko za vše co jste vždy pro mě zdraví udělala. I nadále rád zůstávám pod vaši péči a zodpovědně vím proč.

Umístění: Ordinace

Přístup paní doktorky a momentálně i nové sestřičky naprosto katastrofický. O lidi se nezajímá vůbec. Jediné co je důležité jsou papíry. Byla jsem tam s úrazem nohy - na tu se ani nepodívala. Poté jsem tam volala.. Představení arogantním stylem "prosím" a když jsem se dovolila zeptat jestli jsem se dovolala správně tak mi bylo odpovězeno že řekla ordinace... Zeptala jsem se jestli je možné mi napsat e-recept, když už mi ho psala a ona že mě musí vyšetřit + že divně mluvím... odvětila jsem že to v životě neudělala a ve finále třískla s telefonem. Testy na genetiku mi taky neudělala ani mě nikam neposlala... řekla ať si to zařídím v nemocnici.... jelikož jde o genetiku kvůli celiakii tak mi řekla že je důležitá kolonoskopie.. což trochu popletla, protože je to gastroskopie .. za mě teda už nikdy!!!! Dokud mi nic nebylo a nebo jsem chtěla doporučení.. to bylo asi jediné co za mě zvládla. Takže už nikdy více!!!

Paní doktorku navštívím sice jen občas a s naprosto běžnými věcmi, ale vždy jsem spokojená. Dostanu se na řadu velmi rychle a mrtvá taky nejsem takže mě léčí správně zatím. Doporučuji ji

Pracovala jsem pro p.doktorku od r.2001 a můžu vám s čistým srdcem říct,jsem ráda,že jsem pryč a už ji nikdy nemusím vidět.Jako zaměstnanec,jako pacient i jako člověk.

Paní doktorko, děkuji za vaši péči, jsme s celou rodinou velice spokojeni a nenechte se otrávit lidmi, kteří řeší problém židle a neřeší vaší odbornost. Rada- když se ti někde nelíbí seber si kartu a jdi jinam!!!!!!

U této paní doktorky jsem od roku 1993 a ani jednou mi preventivní prohlídku NEDĚLALA. Závidím těm šťastným s preventivní prohlídkou. Židle v ordinaci již bohužel není, byla asi blízko stolu paní doktorky. Nyní tam je již pouze lehátko. Po zkušenosti s předáním pacienta mezi lékaři a problémy s vystavením neschopenky si již myslím také své. A na všechno opravdu ibalgin nepomůže. Utlumí pouze problém, ale nevyřeší ho.Ještě že k ní chodím velmi málo a po poslední zkušenosti již chodit nebudu.

Díky paní doktorce Kostercové můj tatínek ještě žije. Opravdu umí, vřele doporučuji. Petr Jetmar.

Reaguji na záporné hodnocení paní??? bez podpisu,kde píše ,že paní doktorka neměří tlak,nebere krev atd. Ano vážená paní, nedělá ,protože toto provádí v její ordinaci sestřička,mohu potvrdit z vlastní zkušenosti.A ta story o židli,která je přivázaná k topení,tak to je fakt k smíchu,opravdu mě rozesmálo ,co si lidi dokáží vymyslet ,aby druhé pošpinily.Chodím do této ordinace a paní doktorka má pouze vyšetřovací lužko a žádná židle v její malé útulné ordinaci opravdu není.Tak si každý ,kdo tuto doktorku navštěvuje ví,že je to tak jak píši já.Je k zamyšlení,proč si lidé pod záporné hodnocení nepodepíší,asi se za své nepodložené tvrzení velice stydí...

Reaguji na předešlé hodnocení, za prvé paní doktorka nemá žádnou židli v ordinaci přivázanou k topení, odbery sestřička dělá v ordinaci , prevenci byla uděláaná celé naší rodině. Aže ti doktorka nevleze s celou svoji hlavou do krku , když máš anginu se ani nedivím , protože ta tu musí být nejen protebe , ale i pro ostatní nemocné lidi.

Doktorka je prima, umí, pomůže, zajistí potřebné vyšetření. Jsme u ni celá rodina. Vřele doporučuji.
Urban.