MUDr. Jana Kolerová, praktický lékař pro dospělé
Meruňková 764/57, Hradec Králové

Umístění: MUDr. Jana Kolerová, praktický lékař pro dospělé Jiný

Jsem pacientkou této lékařky přes dvacet let. Nikdy se.mi nestalo abych nebyla,vyslyšena,vyšetřená,nedostala léky nebo nebyla odeslána ke specialistům..Paní doktorka je ochotná a kvalitní lékařka. Pokud to půjde budu chodit jen tam.

Umístění: MUDr. Jana Kolerová, praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka byla vždy usměvavá, ochotná a s ničím neměla problém. Ale poslední dva roky se setkávám s tím, že je absolutně neochotná, se vším má hrozný problém. Stalo se mi to už několikrát, není schopná vyplnit papíry k jinému dr. Řekla mi že to není její povinnost, ať si příjdu za týden... Když příjdete o půl 11, tak to už je moc pozdě přesto, že ordinuje do 1 hodiny. Při poslední návštěvě přede mnou roztrhala žádanku na UZ, který byl potřeba k operaci. No co dodat, když jí to nebaví, tak ať to nedělá. Měním doktorku...

Myslim ze na pani doktorku bych si nijak zvlast nestezoval,ma svoje nalady ale jeste to jde.Ale mela by chodit do ordinace driv a ne az kolem 9.Ale myslim ze sestra by uz mela jit do duchodu,ta je neprijemna a zvlast na mlade.Kolikrat jsem tam cekal 2 hodiny a porad brala sve kamaradky i kdyz prisly prede mnou a kdyz jsem se ozval tak jsem skoro dostal vynadano.

Nemám s ní nejmenší problémy. Ve všem vychází vstříc.

velmi dobrá lékařka, milá, důsledná, ochotná

Důslednost, nic nepodceňuje, nemůžu si stěžovat.

Nedoporučuji.Dlouhé čekací fronty a doktorka si tam chodí jak do holubníku.Sestra tam je od 7.30 a doktorka až od devíti a jen ordinuje tak dvě hodiny.

velmi ochotný a důsledný lékař

velmi ochotný a důsledný

dlouhé čekací lhůty v čekárně, ordinační doba oficiálně od 7.30, min. do 9.00 je v ordinaci pouze sestra, lékařka chodí pravidelně po 9.00 hod.