Adresa

MUDr. Jana Kolerová, praktický lékař pro dospělé
Meruňková 764/57, Hradec Králové

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: MUDr. Jana Kolerová, praktický lékař pro dospělé Jiný

Jsem pacientkou této lékařky přes dvacet let. Nikdy se.mi nestalo abych nebyla,vyslyšena,vyšetřená,nedostala léky nebo nebyla odeslána ke specialistům..Paní doktorka je ochotná a kvalitní lékařka. Pokud to půjde budu chodit jen tam.

K
Umístění: MUDr. Jana Kolerová, praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka byla vždy usměvavá, ochotná a s ničím neměla problém. Ale poslední dva roky se setkávám s tím, že je absolutně neochotná, se vším má hrozný problém. Stalo se mi to už několikrát, není schopná vyplnit papíry k jinému dr. Řekla mi že to není její povinnost, ať si příjdu za týden... Když příjdete o půl 11, tak to už je moc pozdě přesto, že ordinuje do 1 hodiny. Při poslední návštěvě přede mnou roztrhala žádanku na UZ, který byl potřeba k operaci. No co dodat, když jí to nebaví, tak ať to nedělá. Měním doktorku...

L
Ověřený profil

Myslim ze na pani doktorku bych si nijak zvlast nestezoval,ma svoje nalady ale jeste to jde.Ale mela by chodit do ordinace driv a ne az kolem 9.Ale myslim ze sestra by uz mela jit do duchodu,ta je neprijemna a zvlast na mlade.Kolikrat jsem tam cekal 2 hodiny a porad brala sve kamaradky i kdyz prisly prede mnou a kdyz jsem se ozval tak jsem skoro dostal vynadano.


Nemám s ní nejmenší problémy. Ve všem vychází vstříc.


velmi dobrá lékařka, milá, důsledná, ochotná


L

Důslednost, nic nepodceňuje, nemůžu si stěžovat.


Nedoporučuji.Dlouhé čekací fronty a doktorka si tam chodí jak do holubníku.Sestra tam je od 7.30 a doktorka až od devíti a jen ordinuje tak dvě hodiny.


velmi ochotný a důsledný lékař


M

velmi ochotný a důsledný


dlouhé čekací lhůty v čekárně, ordinační doba oficiálně od 7.30, min. do 9.00 je v ordinaci pouze sestra, lékařka chodí pravidelně po 9.00 hod.


Došlo k chybě, zkuste to znovu