Jana Kolářová, praktický lékař Kroměříž

MUDr. Jana Kolářová

Praktický lékař

Havlíčkova 69, Kroměříž
Nemocnice Kroměříž a.s.

Velmi dobrá paní doktorka a všem můžu jenom sdělit, že mám postiženou sestru a je na invalidním vozíku. Zvolil jsem si paní doktorku a nelituji!!!Paní doktorka i sestřička mají lidské zacházení.Moje sestra je i mentálně postižená a paní doktorka k ní přistupuje lidsky. Díky přístupu paní doktorky nastaly velké zdravotní změny u mé sestry a to je velký důvod k spokojenosti a dávám palec nahoru!

Výborná praktická lékařka, problémy vyslechne, poradí a situaci řeší se zúčastněným nadhledem a humorem. Jednání paní doktorky i její sestřičky Manďákové je vždy vstřícné a příjemné, minimálně v Kroměříží lepší ordinace neexistuje. Vřele doporučuji.

Reaguji na názor pána, s nickem "host" z 29.listopadu 2010.
Paní doktorka Kolářová NEMÁ soukromou praxi, ale je zaměstnána na interním oddělení Nemocnice Kroměříž a.s. Brzy ráno pracuje na int.odd., potom od 8.30 do 11.30 hod. pracuje jako závodní lékařka pro zaměstnance nemocnice a i pro pacienty z venku, kteří tam nepracují, ale ví o ní, že je skvělá lékařka a přihlásili se k ní od horších lékařů, tak jako já. A od 12.00 hod. zase působí na int.odd. Ta půl hodinka mezi tím jí slouží k tomu, aby se naobědvala, to pro rejpaly.Tento pán má špatné informace a proto zde paní doktorce pokazil její hodnocení.To ale nevadí. Kdo ji zná, ví, jaká je !!!

Do této ordinace jsem se přehlásila na doporučení jiné spokojené pacientky a já mohu jedině potvrdit, že se paní lékařka neminula svým povoláním. Dostane se vám tu skutečně vstřícného a optimistického přístupu. Z návštěvy nebudete mít nikdy strach. Jedná s lidmi jako se sobě rovnými, přesto si zaslouží respekt. V ordinaci jsem se cítila bezpečně. Předepsané léky mi zabraly. Od všech klientů/pacientů slýchám jedině chválu. Podle svých dosavadních zkušeností mohu jen vřele doporučit.

Nedávno jsem se přehlásil k paní doktorce od svého bývalého lékaře, protože paní doktorka se na rozdíl od něho chová velice mile a vstřícně.Doufám, že bude stále taková a že toho nebudu nikdy litovat. Totéž mohu napsat o její sestříčce. Zní to jako paradox, ale chodit do této ordinace je radost, i když mám bolest.