MUDr. Jana Jůnová

Pediatr Více

Jablonec nad Nisou 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Palackého 46, Jablonec nad Nisou

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Paní doktorka Jůnová je velice dobrá dětská lékařka, která neváhala a v problému navrhla i návštěvu u pacienta ve svém volném čase po pracovní době. Strašně oceňuji její i paní sestřičky přístup k pacientkám, nepotřebuje si zvedat své ego, takže pokud jsme si zařídili ještě další konzultaci, vždy nám vyšla vstříc a spolupracovala a zajímala se. V době zdravotních problémů navrhovala i jiné možnosti léčby, na rovinu vše řekla a vysvětlila. Velice si paní doktorky a sestřičky vážím a děkuji za léčbu svých dcer. JM

Paní doktorku můžu jen doporučit, je skvělá a s ještě úžasnější sestřičkou tvoří A-team ... :-))

Paní doktorka by si měla začít užívat důchodu, když není schopná pochopit co jí člověk říká. A ještě říct rodičům "pojďte honem" , když jí pracovní doba končí až za 30 minut. Když jste tohle paní doktorko vyslovila, tak jste ještě nemohla vědět, že má můj syn spálovou angínu.

Paní doktorka je vstřícný , vlídný a empatický odborník. Nikdy nás neodmítla, vždy nám pomohla problém vyřešit, poradila nám, vždy nás správně nasměrovala. Nikdy nemá špatnou náladu. Vždycky si udělá na pacieta i na rodiče čas, všechno řádně vysvětlí a probere. Škoda, že po dosažení věkové hranice jsme museli lékařku změnit.
Paní doktorko děkuji za obě dcery.
Poděkování patří i veselé sestřičce.

Paní doktorka je vynikající profesionál a také milý a zodpovědný člověk.Byla jsem její pacientkou a bez váhání jsem k ní zapsala svého syna.Vždy se pečlivě věnuje svým pacientům,vše pečlivě vysvětlí,nebojí se poslat k jinému odborníkovi.Také sestřička je člověk na svém místě,milá a šikovná. U obou je vidět,že vědí co dělají!

Doktorka je velmi hodná a sympatická, umí to dobře s dětma.........
I když jsme nebyli objednaní tak nás po chvilce přijala. Nejlepší doktor z JBC

.............DOPORUČUJI!!!

Pečlivá s výborným přístupem

Musím říci že paní doktorku, navštěvuji již skoro 19 let a byla jsem s ní vždy spokojená, mrzí mě že od ní nyní musím odejít.Vřele doporučuji všem.

Paní doktorka je vždy milá,ochotná,s dětmi to umí,příjemná komunikace jak s dětmi,tak rodiči.Chodí k ní mí 3 synové a jsme spokojeni.

U paní doktorky jsem vyrostla, nynní žiji jinde, ale když mám problém s vlastními dětmi a jsem zrovna u rodičů, vždy pomůže, v klidu vysvětlí..
Moje milá paní doktorka :)