PL pro děti a dorost
Vrchlkického 1984, Kladno

Umístění: PL pro děti a dorost Jiný

Vyborna lekarka, ktera bez problemu napise i doporuceni kamkoli je potreba. Mohu posoudit... Nejstarsi chodily v jinem meste a museli jsme pak dojizdet jinam pro silne zanedbani pece, nyni po xx letech k ni chodi dve dcerky a nemohu si vynachvalit. Byla mi doporucena a jsem rada ze nas vzala.

Umístění: PL pro děti a dorost nemoc dcery

Měsíc a půl jsme chodily s dcerou se šíleným kašlem a rýmou... Vždy nás poslala domů s nějakým sirupem. Chtěla jsem po tak dlouhé době žádanku na jiné vyšetření. Ještě mi bylo od doktorky Janečkové řečeno, že mi na orl řeknou to samé co ona. Výsledek zahnisané dutiny nosní a zánět středního ucha. Následný den byla malá hospitalizovana v kladenské nemocnici. Šílené horečky a zvracení. V roce dostala v nemocnici penicilinove atb a atb do ouška. Byla krok od píchání bubinku... Určitě přístup nedoporučuji!!!! Již jsem změnila lékařku

I lékaři jsou jen a jen lidé a názory na jejich práci vyplývá z našeho přístupu k sobě samým. Zvykli jsme si vinu a neúspěch svalovat na druhé a nemíníme přijmout žádný díl odpovědnosti. Cítím s maminkami, jejichž děti byly hospitalizovány v nemocnici, cítím se všemi, kteří mají nemocné či postižené dítě. Patřím mezi ty rodiče, kteří řeší obdobný problém. I mé dítě je nemocné a léčba neprobíhá tak, jak bych si přála. Přesto ale říkám: paní doktorka Janečková je skvělý člověk, k rodičům i dětem vstřícná, naslouchající a zodpovědná. Nikdy nic nezanedbá. Naopak, je přístupná diskusi a vše s rodiči (alespoň se mnou ano) konzultuje. V mém případě respektuje i mé názory na věc a v případě požadavku odborného vyšetření či konzultace u jiného lékaře s tímto "nemá problém". Domnívám se, že vše je o důvěře.

Nedejte na výkřiky pořád té stejné paní. Paní doktorka je praktik, z malicherností nedělá vědu a zásadním věcem se věnuje s velkou odborností. To nám potvrdili i na klinice, kterou nám zařídila i když nás mohla klidně odeslat do ráthejny kladenské. To, že musí odmítat pacienty, z důvodu naplněnosti počtu děti, které ji ještě pojisťovny zaplatí, také o něčem svědčí.

&

pro paní Libuši - jsem z těch,co mají tu nejhorší zkušenost a také už tam nechodím (jak píšete, ať jdeme jinam) - po propuštění syna z nemocnice to byl první krok, co jsem udělala

pani doktorce chodim uz dlouho mam 3deti je to skvela lekarka a deti ji maji moc radi a ty co ji pomlouvaji tam prece nemusi proc nejdou jinam nikdo je nedrzi ,sestricka je take moc prijemna ,patri jim velky dik

...myslím si,že toto je hodnocení paní doktorky, díky ní a její nezodpovědné diagnoze má syn rozpad kyčelního kloubu a už od tří let s tím bojujeme, na slova "to je jen průjmíček"! nidky nezapomenu, díky průjmíčku a zanedbání lékařky, se mému synovi do půl roka rozpadl kyčelní kloub, jsme po těžké operaci kloubu a jak řekl pan doktor Chládek je to běh na dlouhou trať! Stačil by jen udělat výtěr a zjistilo by se,že můj syn má salmoneu a bohužel ta mu způsobila tak velký zánět v kloubu,že se mu rozpadl :-(, byl to naprosto zdraví chlapec :-( , syn bude mít následky celý život :-( , netrvala jsem na výtěru, bylo mi řečeno víte kolik ten vítěr stojí? Dělat to každýmu? kam by zdravotnictví došlo! A to,že jsme po dvou operacích a několika letém ježdění do lázní? To jsme tedy pani doktorko ušetřili!!! Jen jste zkazila život mému synovi, který je ted štastný, že chodí!!! Tak rád by hrál fotbal, neustále se mi ptá, proč nemůže hrát, ted je mu 12 let a stále ho to nepustilo ... nechtěla bych mít vaše svědomí ...

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. je k oběma našim dětem velmi milá. Je pravda, že má velmi praktický přístup a nedělá z malicherností vědu. Docela nechápu ty poslední 2 komentáře, kdyby to byla alespoň z části pravda, tak by neměla neustále tolik dětí, že ani nové nepřibírá anebo jen vyjimečně. Naše druhé ještě vzala, protože k ní chodíme. Každý má přece svobodnou volbu lékaře.

Vůbec nechápu, jak může mít tato dr. 100% kladné hodnocení. Hovořila jsem se spoustou maminek, které této dr. nemohou přijít na jméno. Škoda, že právě ony nepíšou sem, na tyto stránky. Moje zkušenost je hrozná. Syn díky jejímu laxnímu přístupu, neřešení situace a nerozpoznání diagnozy skončil ve třech letech v nemocnici. Po této zkušenosti jsme od ní okamžitě odešli a jsem moc ráda, že jsme tento krok učinili. Dítě už bych do její péče nikdy nesvěřila!!!

Výborný praktický lékař, který dovede uklidnit rodiče a s dětmi je přátelský za každé situace a naopak. Zbytečně nezveličuje problém ani nepodceňuje. Jsme s ni velmi spokojeni.