Praktický lékař pro děti a dorost
U Nádraží 1294, Turnov

ošetření i konzultace vždy na úrovni

Ano paní M. Seichterová. Máte naprostou pravdu. Paní doktorka je prostě skvělá a i o moje dcery se stará perfektně a máme jí rádi právě pro její starostlivost. Jinak Vás tímto zdravím :o) Jak Vás tady pár metrů ode mě, tak i paní doktorku

Hned ze začátku musím říct, že je to člověk na svém místě a ostatním maminkám jenom doporučuji. Výborný diagnostik, odborník nejen v klasické medicíně ale i v přírodní, výborný člověk i z lidského hlediska. Mám dvě alergické dcery s výrazně zdravotními problémy a paní doktorka se sestřičkou pečuje o jejich zdraví již jedenáct let naprosto odborně, pečlivě, důkladně s pochopením a s úsměvem. Vděčím ji za mnoho a v těžké životní cestě mi je oporou a dodává mi sílu a optimismus. Proto také po mnoha zkušenostech naprosto nesouhlasím s kritikou, která je vyvozena z jednoho setkání ovlivněného různymi okolnostmi.
Tímto bych chtěla paní doktorko a sestřičko vyjádřit svůj dík. Ještě jednou děkuji.

Za 12 let,co paní doktorku navštěvuji se mi ani jednou nestalo,že by byla nepříjemná,neměla na nás čas,atd.Paní doktorka je velice pečlivá,vždy vše podrobně vysvětlí a raději i napíše,ATB dává po zralé úvaze a homeopatii v případě zájmu používá velice často.Myslím,že maminky mohou i velice ocenit návštěvy novorozenců do 3 měsíců v místě bydliště,což není běžné.Sestřička je též velice hodná a milá,mohu tedy tuto ordinaci jen doporučit.

Paní doktorak je velmi dobry diagnostik.Skvělý odborník,jsem ráda,že jsem ji našla!

Kdo chce doktorku, která se dokáže podřítit přání ohledně léčby svých dětí ať navšítí Dr. Hylmarovou...

.....a homeopatika super :-) !!!

Paní doktorka je ta NEJLEPŠÍ,kterou znám a to platí i pro sestřičku.Moc mě mrzí,že manželka po rozvodu odhlásila mé dcery od této úžasné paní doktorky.Moc jim fandím a jsou pro děti skutečným POKLADEM.
Děkuji paní doktorko i Vám sestřičko.

Pani doktorka i sestricka jsou obe moc prijemne a mile, takze v ordinaci panuje vetsinou pohodova atmosfera. Libi se mi, ze pani doktorka nabizi krome klasickeho pristupu i moznost lecby pomoci prirodni mediciny a homeopatie, coz jsem u svych malych deti uz nekolikrat vyuzila. Dala nam vizitku, kde je i jeji cislo na mobil, takze kdyz nam asi pred mesicem o vikendu zacala dcerka kaslat a vystoupaly ji teploty, mohli jsme pani doktorce zavolat i v nedeli. Byla prijemna a vsechno nam v klidu vysvetlila. Jsou u ni zaregistrovane nase dve deti a ted jsem znovu tehotna, takze urcite pujdeme zase k ni.

Jsme s paní doktorkou spokojení.

Navštěvuji paní Dr. Hylmarovou již přibližně dva roky se svojí dcerou Evou, je velmi pečlivá, pacientům se věnuje s trpělivostí a vlídností, svým přístupem k dětem je příkladná, mohu ji všem maminkám doporučit. Sestřička vždy ochotně vyjde vstříc požadavkům pacientů a jejich rodičů a obě jsou velmi milé při osobním i telefonickém styku. Zatím je to naše nejlepší dětská doktorka.